Як можна позбутися від голубів на підвіконні

Багато людей підгодовують птахів в теплу і холодну пору року. Птахи сміливішають і починають атакувати вікна квартир. Як позбутися від голубів на підвіконні, бажають знати господарі, яким вони доставляють чимало клопоту.

Прості методи боротьби з птахами

Сідаючи на підвіконня і балкони, голуби бруднять їх своїм послідом. При цьому вони можуть розносити різну інфекцію. Тому краще, щоб птахи їли в спеціально відведеному для цього місці у дворі. Як віднадити голубів від вікон, не заподіявши їм шкоди, необхідно разобраться.Существует кілька простих, але в той же час дієвих способів. Орнітологи запевняють, що ці, на перший погляд, дуже нахабні тварини насправді досить полохливі. Вони бояться гучних і різких звуків, хижаків, а також предметів з блискучим фарбуванням. Так, наприклад, можна повісити за вікном якийсь яскравий або блискучий предмет, який до того ж буде шелестіти. Це можуть бути новорічні гірлянди, пушок, зроблений з різнокольорових целофанових пакетів або щось в цьому роді.

Як можна позбутися від голубів на підвіконніПозбавляємося від голубів на балконі

Злякати голубів може звичайна м'яка іграшка. Однак їй слід пришити великі блискучі очі або гудзики замість очей. Пернаті можуть злякатися великих світяться очей, прийнявши іграшку за хижака. Для вирішення проблеми корисними стають і старі компакт-диски. Їх вивішують за вікном (бажано, щоб їх було досить багато), блискуча сторона повинна бути повернута до голубів. Підвіконня, обклеєний блискучою фольгою, навіть якщо і приверне увагу птахів, то бажання сісти на нього не викличе. Для посилення ефекту з фольги можна зробити бахрому.

Питання "як позбутися від голубів на балконі" хвилює не тільки мам, що турбуються про те, щоб їхні діти не підхопили від пернатих інфекцією. Дискомфорт і роздратування доставляють птиці та людям з чуйним сном, і алергікам, і господарям кішок. Кожен з них намагається знайти для себе оптимальне рішення проблеми. Деякі, наприклад, натягують в кілька рядів нитки на всю ширину підвіконня і закріплюють їх в такому положенні. Таке пристосування доставить незручності голубам, і вони перестануть приземлятися на підвіконня.

Власникам приватних будинків рекомендується встановити на даху свого житла флюгер, діючий відлякує чином. А якщо на нього повісити, наприклад, новорічну мішуру, то це буде діяти ще більш страхітливо.

Для створення різних пристроїв для відлякування потрібно задіяти свою фантазію. Незручність голубам доставить і натягнута сітка, що має досить широкі осередки. Через те, що приземлення стане складним процесом, вони через деякий час переберуться в інше місце. Даний спосіб хоч і трудомісткий, але зазвичай дає бажаний результат.

Як можна позбутися від голубів на підвіконніЗасоби для відлякування голубів з балкона

Щоб пернаті гості не набридали, потрібно знати, як позбутися від голубів на балконі. З цією метою орнітологи рекомендують прикріпити до козирка опудало якийсь хижого птаха, наприклад, яструба. Можна також скористатися акустичними колонками, гучний звук яких розполохає непрошених гостей. Однак варто пам'ятати, що не всім сусідам сподобається такий метод, оскільки він є досить гучним.

Відмінним варіантом, щоб відвадити голубів від балкона, є спеціальний ультразвуковий відлякувач. Його можна придбати на ринку або в магазині. Дія відлякувач складається в високочастотному випромінюванні, непереборному птахами. У той же час ультразвукове випромінювання ніяк не позначається на здоров'ї людини. Сильний шум, видаваний підвішеними порожніми бляшаними банками, віднадить пернатих гостей від балкона на довгий час.

Для незручного приземлення голубів підвіконня або козирок на балконі слід змастити будь-яким маслом або вазеліном. Так як птахи не виносять гострих запахів, можна насипати на підвіконня всілякі остропахнущімі спеції. Періодично їх необхідно замінювати свіжими на увазі того, що запахи вивітрюються.

Якщо потрібно позбутися від навали пернатих, то підгодовувати їх категорично заборонено. Якщо вони знайдуть хоч якісь залишки їжі, то стануть частими відвідувачами підвіконь. Не допустити цього допоможе тісна співпраця з сусідами. Об'єднавши зусилля і зробивши свої балкони непривабливими для пташок, можна позбутися від них раз і назавжди. Особливу увагу потрібно приділити поручнів, так як якщо сидіти на них буде незручно, то голуби перестануть прилітати до даного місця.

Радикальні заходи

Якщо позбавлятися від голубів більш гуманними способами не виходить, а вони так і продовжують доставляти масу неприємностей, то можна вдатися до радикальних заходів.

Дріт для відлякування голубейОднім з варіантів можна вибрати пастку для птахів. Зробити її може будь-яка людина в домашніх умовах. Для цього з щільною нитки споруджуємо петлю, в центр насипаємо зернятка і розміщуємо на час відпливу. Коли голуб приземлиться по центру, слід різким рухом руки затягнути нитку. Випускати спійманого голуба потрібно в інше вікно, щоб його друзі не побачили, як він повертається на волю. Такі пастки можна придбати і в зоомагазинах. Існує припущення, що даний спосіб є одним з найдієвіших.

До більш жорстоких методів відносять натягування по ширині козирка волосіні або гострої дроту, які будуть ранити лапки пташок. Заподіють біль і назавжди відлякають голубів з підвіконня вбиті вгору вістрям цвяхи.

Як можна позбутися від голубів на підвіконніДріт для відлякування птахів

Голуби - дуже розумні птахи, тому якщо на балконі є якась їжа або вода, вони стануть частими гостями цього приміщення. Тому необхідно прибрати з незаскленого балкона будь-яких заходів прожитку, тоді пернаті перестануть прилітати, так як в цьому не буде сенсу.

Також варто звернути увагу, що часто горлиці шукають балкони для облаштування своїх гнізд. Як відлякати голубів з балкона в цьому випадку? По-перше, використовувати вищевказані рекомендації. А по-друге, прибрати всі меблі і предмети, на яких можна було б облаштувати гніздо. Однак не завжди вдається простежити за відкладанням яєць, і господарі знаходять вже не пусте гніздечко, а з яєчками. Тут можна вдатися до жорстокого, але дуже дієвого методу: голубині яйця забрати, а замість них покласти схожі предмети. Така підміна не залишиться непоміченою, і голуби покинуть балконний приміщення.

Кілька слів в якості висновку

Відомі факти, коли голуби, запам'ятавши особа кривдника, спеціально поверталися на своє колишнє місце проживання, таким чином, як би намагаючись помститися. Вкрай обережно до їх винищенню слід ставитися в тому випадку, коли в будинку є діти. Вони ні в якому разі не повинні бачити жорстокого поводження з тваринами, адже це негативно може позначитися на несформованою психіці малюка.

Отже, способів відлякування пернатих гостей від вікон своєї квартири існує чимало. Можна спробувати різні варіанти і вибрати найбільш підходящий. До отруїлися і іншим жорстоким заходам потрібно вдаватися тільки в крайніх випадках, коли більш гуманні не допомагають, а шкода, що доставляється птахами досить великий.

Опубликовано: 22-02-2020, 13:18
0

Похожие статьи


Наверх