Як можна швидко висушити речі?

Знання деяких корисних порад про те, як швидко висушити речі, дуже стане в нагоді кожному. У житті нерідко трапляються ситуації, коли для важливого випадку хочеться одягнутися по-особливому, тільки ось улюблений одяг все ще мокра і швидкої просушки не передбачається. Вибір заміни з гардероба може піти на шкоду прекрасного настрою, а проведення експериментів над одягом при нестачі досвіду зазвичай має сумні наслідки.

Ефективні способи сушіння речей

Більшість сучасних пральних машин легко впорається з такою проблемою. Але можна обійтися і без цього, для сушки підійде звичайний праска, фен для волосся, теплової вентилятор і навіть духовка. Але всі побутові прилади мають різну ефективність, особливості використання і недоліки.

Вибирати оптимальний варіант сушіння одягу і відповідні для нього побутові прилади та обладнання слід з урахуванням форми, розміру, ступеня вологості і матеріалу речей.

Як можна швидко висушити речі?Після гарного віджиму висушити одяг допоможе гарячу праску

 1. Пральна машина з функцією сушки білизни здатна висушити вашу щасливу сорочку або розкішну сукню за 10 хвилин. Просто включите функцію в пральній машині, і перш ніж надіти улюблену річ, залишиться тільки її погладити.
 2. Річ з щільної тканини загорніть в сухий махровий рушник і починайте викручувати. Коли рушник намокне, поміняйте його на сухе рушник і повторіть процедуру 2-3 рази. Потім переходите до наступних варіантів.
 3. Після гарного віджиму висушити одяг допоможе гарячу праску. Вимкніть відпарювання, пройдіться праскою по зовнішній стороні улюбленого вбрання і його вивороті, потім повісьте річ на 10 хвилин і повторіть прасування.
 4. Сушка тепловим вентилятором або феном добре підійде для речей з вовни. Направте потік гарячого повітря на річ, обдуваючи її з усіх боків для кращого результату. Відстань від нагрівального елементу до одягу необхідно витримувати не менше 0,5 м.
 5. Духова шафа кухонної плити дозволяє досить швидко сушити одяг. Для цього максимально прогрійте духовку, включите піддув і відкрийте дверцята. Розвісьте речі за півметра від плити і періодично перевертайте. Духовка обов'язково повинна бути чистою!
 6. У теплий літній день просто повісьте речі погрітися на сонечку. Легкий вітерець просушити більшу частину одягу вже за 10-15 хвилин.
 7. Взимку краще сушити речі на опалювальному радіаторі. Така сушка займе багато часу, але тканина стане сухою набагато швидше, ніж при класичній сушінні на мотузці.

Сушимо речі правильно

Щоб скоротити час сушіння, білизна і одяг після прання повинні бути максимально сухими, для цього в пральній машині встановіть найбільшу кількість оборотів режиму віджимання.

Сушка речей з ніжних тканин і мають декоративні елементи в пральній машині може негативно позначитися на стані і зовнішньому вигляді.

Як можна швидко висушити речі?Встановіть в пральній машині найбільшу кількість оборотів режиму віджимання, щоб річ була максимально сухою після прання

Часта швидка обсушування речі призводить до швидкого зносу. Сушку краще проводити неспішно, на свіжому вуличному повітрі, що сприятливо позначиться на терміні шкарпетки і свіжості виробів. Але перед сушінням обов'язково переконайтеся, що білизняні мотузки або планки сушарки чисті. Для запобігання вицвітання під прямими сонячними променями річ необхідно вивернути навиворіт перед розвішуванням.

Правильна просушка верхнього одягу повинна здійснюватися на плічках з набитими газетами рукавами. Головні убори надягайте для збереження форми на відповідні тарілки.

Трикотажні і вовняні вироби сушити рекомендується на горизонтальній поверхні або спеціальній сітці, при висі на мотузці вони деформуються. Шовкові вироби завертайте в махровий рушник і вішайте на плечики в прохолодному місці.

Чого не слід робити

Багато підходять до процесу творчо і дають розвиток ідей, багато з яких йдуть врозріз з технікою безпеки. Ефект подібних заходів сумнівний, а шкоди може бути завдано набагато більше.

Як можна швидко висушити речі?Не слід використовувати опалювальні електроприлади для розвішування речей

В процесі вибору методу сушки речей варто пам'ятати деякі правила:

 • не використовувати опалювальні електроприлади для розвішування речей;
 • не застосовувати відкритий вогонь, що здатне привести до займання тканини;
 • для збереження цілісності речей і структури волокон не гладити вовняні і шовкові вироби;
 • перевищення температурного режиму, встановленого виробником, здатне привести річ у непридатність.

Інші джерела тепла досить безпечні, але не нехтуйте деякими загальними правилами безпеки при їх використанні і не забувайте, що кожен вид тканини вимагає особливої ​​уваги.

Екстрена сушка найбільш поширених речей

Після прання сорочки і блузки рекомендується повісити на плічки, потім направити струмінь гарячого повітря з фена для волосся по черзі в рукава. Така просушка забере не більше 10-15 хвилин.

Екстрену сушку джинсів і штанів з щільного матеріалу можна провести наступним чином. Розкладіть річ на горизонтальній поверхні, подверніте пояс і притисніть його. Необхідно підібрати одну штанину, а в другу вставити фен. Гаряче повітря повинен рівномірно заповнити штани. Потім процес необхідно повторити, але вже вивернувши штани навиворіт. Коли джинси стануть сухими, залишиться тільки досушити пояс.

Мокрі шкарпетки з натуральних матеріалів можна погладити праскою, попередньо загорнувши в шматочок бавовняної тканини, а шкарпетки з синтетики краще просушити феном.

У міжсезоння часто виникає необхідність висушити намоклі взуття. Спеціальні УФ-сушарки дозволяють швидко висушити пару взуття, продезінфікувати і позбавити від неприємного запаху. Але для сушіння підійде і інший спосіб. Нарвіть газети або туалетний папір невеликими клаптями, зімніть і набийте вашу взуття. Коли папір просочиться вологою, замініть її або досушити взуття феном.

Існує безліч способів швидко висушити улюблену одяг, але, роблячи це поспіхом, потрібно пам'ятати про негативні сторони такого процесу. Речі будуть радувати вас набагато довше, якщо про прання та сушіння піклуватися завчасно.

Опубликовано: 25-02-2020, 18:29
0

Похожие статьи


Наверх