Як почистити гніздо зарядки телефону?

Без смартфона в сучасний час неможливо уявити життя. Використання мобільного апарату затягує. Постійна експлуатація телефону негативно відбивається на особливостях зарядки. Головні причини поломки гнізда зарядки: на пристрій могли пролити рідину, постійні тертя можуть привести до механічних пошкоджень. Є ще одна серйозна причина такої поведінки телефону - в гнізді утворилася пил і дрібні частинки сміття, від яких необхідно позбутися. Засміченість роз'єму для зарядного пристрою - проблема, з якою потрібно, як можна швидше впоратися. Після ретельної процедури ви можете знову користуватися своїм телефоном, не зазнаючи труднощів.

Підготовка до роботи

Іноді з'являється відчуття, що маленькі контакти USB кабелю зарядки телефону прогнулися від досить частого і активного використання і не працюють. При необхідності вставити в пристрій кабель зарядки він або з великими труднощами утримується, або постійно вискакує. Для зарядки телефону доводиться докладати додаткові зусилля. Що можна зробити в цій ситуації? Можна віднести телефон відразу в сервіс по ремонту пристроїв, але можна самостійно впоратися з виниклою проблемою. Це заощадить кошти і час.

Як почистити гніздо зарядки телефону?Використовуйте зубочистку для очищення гнізда зарядки телефону

Причина такої ситуації - пил, забівшаяся в роз'єми пристрою. За допомогою звичайної голки можна акуратно видалити дрібні частинки з роз'єму. У цій справі найголовніше не пошкодити інші деталі.

Для виконання процедури необхідно заздалегідь приготувати:

  1. Справно працює ліхтарик.
  2. Зубочистку (бажано не бамбукову).
  3. Ватний або бавовняний диск.

Найголовніше в цій роботі важливо запастися величезним терпінням, так як процес відповідальний і копіткий у виконанні.

Особливості чищення гнізда

Основні етапи чистки гнізда зарядки пристрою:

  1. вимикаємо пристрій.
  2. Накручуємо незначна кількість вати на зубочистку (важливо прибрати зайві ворсинки).
  3. Нахиляємо пристрій таким чином, щоб порт зарядки виявився вгорі.
  4. Потім акуратно, не поспішаючи завадимо зубочистку всередину роз'єму.
  5. Потроху починаємо вишкрібати накопичилася в деталі пилу і забруднення.
  6. Повторюємо дії по того моменту, поки не зрозуміємо, що впоралися з поставленим завданням.

Для того щоб перевірити, наскільки якісно і добре виконали процедуру, необхідно включити ліхтарик і все уважно переглянути. Якщо раптом виявили ще дрібні частинки пилу, потрібно знову повторити дії. Як тільки переконайся в тому, що все зроблено правильно, перевіряємо роботу. Ставимо смартфон на зарядку, він без проблем заряджається, тоді все пройшло успішно.

Ефективний спосіб чистки гнізда телефону

Якщо телефон довгий час носився в кишені і жодного разу не чистився, то швидше за все, у нього серйозно засмічене гніздо. У зв'язку з цим виникає пропажа нормального контакту з зарядкою.

Для того щоб позбутися від сміття, можна взяти звичайну голку і спробувати видалити частинки пилу і бруду з глибини роз'єму. Саме сміття є основною перешкодою контакту зарядки і гнізда входу вашого мобільного пристрою.

Як почистити гніздо зарядки телефону?Очищаємо роз'єм від крупного сміття

Звичайною щіткою досить складно впоратися з поставленим завданням. Тільки після того, як був витягнутий спресований, який заважає сміття, можна взяти в руки невелику пензлик і продовжити очищати гніздо вже від незначних частинок, пилу.

Після здійснення даної процедури ваш пристрій знову стане повноцінно заряджатися. Багато при виникненні необхідності чищення гнізда телефону беруть зубну щітку, і їй акуратно, легкими, масажними рухами трьом по самому гніздечка. Дану процедуру при бажанні можна повторити. Але важливо знати, що всі дії повинні бути правильними і легкими. Це правило потрібно дотримуватися, для того щоб не виникло додаткових проблем.

Важливо! Деякі користувачі радять під час роботи використовувати спирт (капнути в роз'єм). Але його кількість повинна бути мінімальною, цей момент важливо врахувати.

У тому випадку, якщо це не допомогло виправити неприємну ситуацію, тоді необхідно задуматися про інші проблеми, які привели до пошкоджень гнізда мобільного телефону. В цьому випадку, швидше за все, без допомоги професіоналів неможливо обійтися.

Що не можна використовувати під час чищення гнізда зарядки.

Важливо знати, що для чистки гнізда зарядки пристрою не можна застосовувати всілякі миючі та чистячі засоби. Це призведе до неприємних наслідків, смартфон перестане нормально функціонувати. Крім того, заборонено використовувати різні аерозолі і стиснене повітря. Не варто шукати простих шляхів вирішення проблеми. Якщо ви вирішили взяти для роботи голку, будьте обережні, випадково не пошкодити дрібні деталі.

Як почистити гніздо зарядки телефону?Категорично не можна використовувати аерозолі для чищення роз'єму

Як тільки у вас виникли труднощі з зарядкою мобільного пристрою, приступайте до його чищення. Спочатку необхідно позбутися від спресованого сміття. Тільки потім легкими рухами прибрати всі залишки частинок пилу.

Таким чином, для того щоб правильно почистити гніздо зарядки, будуть потрібні прості засоби, які є в кожному будинку. Пам'ятайте, що від вашої акуратності і терпіння залежить позитивний результат виконання роботи. Якщо самостійно не вдалося домогтися бажаного результату, тоді варто звернутися по допомогу до фахівців. Вони уважно оглянуть ваш мобільний пристрій і нададуть детальну консультацію з усіх питань.

Опубликовано: 1-03-2020, 12:20
0

Похожие статьи


Наверх