Як швидко і без слідів прибрати наклейку з одягу?

Не всі знають, як прибрати наклейки з одягу. Трапляються ситуації, коли впорається з цим неможливо, проте такі випадки виникають рідко.

Вплив гарячою парою

Сьогодні виробники розробили наклейки, які відрізняються довговічністю, однак є у них і негативна сторона. З плином часу змінюється мода, у людей змінюється смак, виникає бажання позбутися нав'язливого малюнка на одязі.

Якщо потрібно прибрати наклейку з щільної однорідної тканини, то можна спробувати позбутися від неї якимось щадним способом, наприклад, взяти для цього фен. Треба направити струмінь гарячого повітря на місце, де знаходиться набридла наклейка: під його впливом відбувається зміна її текстури. Після цього треба спробувати зняти її тупим ножем.

Іноді гаряче повітря не допомагає, тоді можна скористатися праскою. На проблемне місце кладеться товсте вологий рушник. Праска нагрівається до дуже високої температури, рушник сильно пропарюють. Треба швидко, але акуратно зняти непотрібну напис за допомогою ножа. Майте на увазі, що при охолодженні залишився клей знову застигне на колишньому місці. Процедуру доведеться повторити.

Використання пергаментного паперу при видаленні наклейки праскою дасть більший ефект, особливо якщо він буде з функцією пара. Для цього один лист прикладається зверху на усувати картинку, а інший - з виворітного прямо. Після того як по ньому провести гарячою праскою, наклейка перейде на пергамент.

Спирт для видалення наклейок

Є речовина, яке теж допомагає впоратися з обридлим зображенням, приклеєним до одягу - це спирт. Перш ніж випробувати на практиці, як прибрати клей за допомогою спирту, необхідно приготувати дрантя або губку. Вона просочується спиртом, і нею треба протерти проблемне місце. Перед процедурою фахівці радять з'ясувати, як на спирт реагує тканину. Для цього кілька крапель наноситься на виворітну сторону: на матеріалі не повинно залишатися плям.

Дуже часто необхідно видалити наклейку, яка була нанесена:

  • спеціальною фарбою;
  • маркером.

У цій ситуації все залежить від виду барвника. Визначити, підходить засіб чи ні, потрібно, випробувавши його на маленькій ділянці наклейки. Для цих цілей в основному застосовується:

  • спирт;
  • розчинник;
  • ацетон.

Як швидко і без слідів прибрати наклейку з одягу?Видалення наклейки з допомогою ацетону

Необхідно мати на увазі, що ацетон і препарати його містять можуть зіпсувати виріб. Буде проблематично позбутися від малюнка з одного разу. Знадобиться терти проблемне місце, прати річ, а потім все повторювати ще раз і, швидше за все, не один. Якщо на поверхні одягу залишаться розводи та плями, тоді треба скористатися засобом для миття посуду, яке наноситься на проблемне місце на кілька годин. В окремих випадках непоганого результату можна досягти, застосовуючи засоби для миття:

  • автомобілів;
  • меблів;
  • вікон.

Часом на купленій речі залишає сліди приліплена до неї етикетка. У такій ситуації на допомогу приходить рідина для зняття лаку з нігтів. Її необхідно просто нанести на проблемне місце і таким чином усунути приклеєні залишки паперу і налиплу бруд.

Позбавлення від наклейки низькою температурою

Можна спробувати видалити термонаклейка з одягу під дією низької температури. В основі цього методу лежить вплив екстремально низьких температур на клей, в результаті чого відбувається його трансформація. Він починає зсихатися і припиняє з'єднувати обидві поверхні. Для цього режим морозильної камери встановлюється на максимально низьку температуру, в неї кладеться річ, яка повинна там знаходитися не менше півгодини. За такий час клеїть добре замерзає, і тоді після діставання прибрати клей від наклейки буде досить просто. Але робити це необхідно швидко і акуратно.

Інші способи усунення наклейок

Часом хочеться дізнатися, як зняти обридлу наклейку зі світлої тканини без шкоди для матеріалу. В цьому випадку необхідно обробити річ будь-яким рідким нейтральним миючим засобом, наділеним підвищеною ефективністю. Річ просочується їм повністю і в такому стані знаходиться кілька годин. Потім стирається як зазвичай в машинці.

Як швидко і без слідів прибрати наклейку з одягу?Обробка миючим засобом

Багатьох цікавить, як видалити термонаклейка за допомогою скотча. Треба враховувати, що цей метод підходить далеко не для всіх речей, хоча він досить результативний і доступний.

Його не можна застосовувати щодо тканини, яка здатна розтягуватися. Цей простий спосіб полягає в тому, що скотч притискається до наклейки, щільно притискають, а потім різко відривається. Повторювати процедуру потрібно до повного видалення слідів липучки.

Видалення надокучливою наклейки можна виконати за допомогою арахісового масла. Це той непоганий варіант, коли тканина очищається без зусиль. Арахісове масло наноситься на потрібну ділянку і акуратно, дбайливо втирається. Після закінчення процедури річ треба випрати звичайним способом. В результаті все неочищені залишки наклейки зникнуть самі собою.

Якість речі повністю впливає на результативність виконуваної роботи по усуненню наклейки. Багато виробників одягу не шкодують клею, тому людині вирішив позбутися від обридлого малюнка знадобляться певні зусилля. І в такому випадку, слід дотримуватися обережності, щоб не нашкодити своєму здоров'ю і оброблюваного виробу. Рекомендується перед застосуванням протестувати обраний очищающий склад, щоб упевнитися, що він не завдасть шкоди речі.

Величезна кількість засобів і методів часто ставлять людину в глухий кут. Не кожен знає, чим можуть забиратися сучасні прикраси на одязі, тому рекомендується проводити пробне зняття різними засобами. Бажано таким чином обробляти окремі частини наклейки. В результаті стане видно, від якого з них є користь, а яке не здатна впорається з поставленим завданням.

Завершальною стадією після всіх без винятку маніпуляцій обов'язково повинно бути прання вироби будь-яким способом в машинці-автомат або ж руками згідно з маркуванням на ярлику.

Опубликовано: 12-03-2020, 10:42
0

Похожие статьи


Наверх