Як вивести плями від мильних бульбашок на одязі?

Дитячі мильні бульбашки - одна з найпопулярніших іграшок серед малюків. Вони радують своєю красою і дітей, і дорослих. Однак останнім часом не всі батьки так радіють, побачивши дрібних і великих кульок, як раніше. Причина в тому, що при попаданні на одяг, вони залишають неприємні розлучення, які проявляються після прання. Вивести плями від мильних бульбашок на одязі - проблема, яку спробуємо вирішити за допомогою народних і суперсучасних засобів.

Причини появи плям

Поява плями - наслідок покупки низькоякісних мильних бульбашок. На жаль, ще не всі батьки розуміють, що низька ціна - це не завжди добре, а часом дуже навіть погано. Справа в тому, що дешево коштують іграшки китайського виробництва. Вони виготовляються з низькопробного сировини, містять в своєму складі шкідливі компоненти. Тому купувати такі речі для своєї дитини не варто.

Плями від мильних бульбашок на одязі - це лише вершина айсберга. Найстрашніше, що такі покупки обертаються проявом у малюків алергії, отруєннями та ін. Ситуаціями, які вимагають невідкладного медичної допомоги.

Як вивести плями від мильних бульбашок на одязі?Гліцерин провокує появу розлучень

Гліцерин - провокатор розлучень

У тому, що одяг дитини доведеться викидати або ретельно обробляти для виведення забруднення, винен гліцерин. Ця речовина можна купити в аптеці, і, здавалося б, в його безневинність не варто сумніватися. Однак додані з'єднання гліцерину в рідину для бульбашок обертаються справжньою проблемою для батьків.

При пранні гліцерин з'єднується з пластифікаторами, желеподобним компонентами пральних порошків та ін. Миючих засобів. У тому, що вони є в сучасних порошках, не варто сумніватися. Для перевірки вивчіть склади порошків для прання, наявні у вільному доступі в Інтернеті. Вступивши в хімічну реакцію з ними, гліцерин стає причиною появи плям на одязі.

Як протидіяти утворенню розлучень?

Оскільки виводити плями на одязі від мильних бульбашок доводиться після прання з пральним порошком, значить, необхідно не допустити контакту між ультрасучасним засобом і гліцерином. Уникнути такої ситуації допоможе господарське мило і правильний алгоритм дій після зіткнення рідини для бульбашок і дитячого костюмчика.

Алгоритм дій:

 • По можливості негайно зняти одяг.
 • Запрати забруднені ділянки господарським милом.
 • Обполоснути ділянки водою.
 • Випрати дитячий костюм традиційним способом.

У господарському милі мінімальну кількість добавок, тому воно вважається найкращим помічником в позбавленні плям від мильних бульбашок.

Що робити, якщо плями висохли на одязі?

Безумовно, не завжди у мами виходить негайно приступити до прання забруднених дитячих речей, і тим більше, возитися з виведенням плям через пару секунд після зіткнення рідини з матеріалом.

Як вивести плями від мильних бульбашок на одязі?Ваніш допоможе усунути плями

У такій ситуації потрібно скористатися ефективними миючими засобами від розлучень, які продаються в магазині в готовому вигляді. До них відноситься всім відомий Vanish і менш популярна Sana.

Спосіб застосування.

Додайте в воду кошти в кількості, зазначеній в інструкції, замочіть річ. Залиште на час, трохи більше, ніж радить інструкція. Виперіть традиційним способом.

Як показує практика, розлучення, не наводяться на речах, випрані таким способом.

Переваги Sana і Vanish перед іншими засобами від розлучень тощо. Забруднень в тому, що в їх складі немає компонентів, здатних викликати плями після з'єднання з гліцерином.

Народний засіб

Ефективним «бабусиним» засобом від подібних забруднень є лимонний сік. Його використовують перед тим, як прати дитячу річ звичайним способом.

Як вивести плями від мильних бульбашок на одязі?Лимонний сік допомагає видалити розлучення

Застосування:

 • Видавіть сік з одного свіжого лимона.
 • Добре змочіть соком місця на одязі, забруднені рідиною з тюбика.
 • Залиште річ на годину.
 • Розпочніть пранні одягу.

Як продовжити життя зіпсованої одягу?

Не завжди батьки готові легко розлучитися з дитячою річчю, якщо на ній з'явилися розводи від мильних бульбашок. Можливо, цього і не доведеться робити, якщо скористатися рекомендаціями досвідчених господинь.

Перша рекомендація - перефарбувати одяг

Для перефарбовування речей використовуються барвники, виготовлені у виробничих умовах. Бажано користуватися максимально безпечними для дитини засобами. Вибирайте фарбувальні речовини відповідно до типу тканини. Купуйте ті, які підходять Вам за способом використання. Деякі речовини не вимагають кип'ятіння речі, а тільки замочування її в розчині певної температури.

Застосування барвника:

 • Наступні дії, зазначеної на пакетику речовини.
 • Перед фарбуванням в воду додайте не тільки речовина, але і сіль. Вона сприяє закріпленню барвника.
 • Після фарбування простягає річ у воді з оцтом.

Друга рекомендація - аплікація

У вільному продажу представлений великий асортимент аплікацій дитячої тематики. Вони підходять для прикраси одягу хлопчиків і дівчаток. Тому завжди є можливість завуалювати зіпсований ділянку красивою, привертає увагу аплікацією.

Третя рекомендація - малюнок

Не варто викидати політиці або футболочку, якщо її можна повернути в гардероб за допомогою малюнка. Він наноситься на річ спеціальною фарбою для тканини. Техніку малювання по тканині можна освоїти в домашніх умовах, керуючись відео-інструкціями і корисними рекомендаціями професіоналів.

Корисна порада

Щоб уникнути появи розлучень на дитячому одязі, і в той же час, не обмежувати свою дитину у використанні мильних бульбашок, потрібно розчин для тюбика готувати самостійно.

Приготування мильного розчину:

 1. У ємність налийте теплу воду.
 2. Додайте в воду кілька крапель недорогого шампуню.
 3. Ретельно розмішайте розчин.
 4. Рідина для мильних бульбашок готовий до використання.

Замість шампуню можна використовувати дитяче мило. Воно гранично безпечно для дитини, навіть якщо потрапить на шкіру або в очі.

Користуючись нашими порадами та рекомендаціями, Ви збережете дитячі речі, і отже, з економите сімейний бюджет.

Опубликовано: 22-03-2020, 12:31
0

Похожие статьи


Наверх