Кульки і м'ячі для прання виробів - які вибрати

М'ячі для прання виробів благотворно впливають на виріб. Вони не дають утеплювача збиватися в грудки і додатково відтирають бруд.

Навіщо потрібні кульки і як ними користуватися

Пуховик є стьобану матерію і багатошаровий утеплювач, виконаний, в основному, з пуху. Щоб тепла прошарок не звалялася і не збилася в процесі очищення, потрібно застосовувати спеціальний пральний порошок і кулі для прання. Порошок створює легку неклейких очищувальну структуру, а невеликі м'ячики для прання розбивають утеплювач і не дають йому збиватися в грудки.

Кульки і м'ячі для прання виробів - які вибрати?Спеціальні м'ячики для прання

Пух вбирає в себе миючі засоби і склеюється. А кульки в процесі полоскання дозволяють вибити з пуху і пір'я, які наповнюють теплий одяг, залишки миючого засобу. До того ж, м'ячі впливають на пуховик механічно і додатково його очищають.

Тому використання таких спеціальних пристосувань для прання дозволяє заощадити на мийних засобах і відіпрати будь-які забруднення.

Для прання пуховика без склеювання пуху в пральну машину разом з одягом закладаються м'ячики. Їх кількість може варіюватися від 4 до 8, все залежить від їх розміру. Пуховик рекомендується вивернути навиворіт, блискавки у нього повинні бути застебнуті. Кульки потрібно рівномірно розподілити по всьому пуховику, і тоді після миття не доведеться розбивати пух вручну.

Перед початком прання потрібно перевірити, чи не злиняють чи кульки. Для цього їх потрібно обробити гарячою водою з відбілювачем. Якщо колір м'ячів посутньо не змінився, можна сміливо починати прання пуховика. При русі барабана пральної машини м'ячики буду битися об його стінки і створювати шум, але це нормальне явище.

Різноманітність м'ячиків для прання

Спеціальні м'ячі для прання пуховика можна придбати в господарських магазинах. Існує кілька різновидів подібних пристроїв, що відрізняються матеріалом і принципом дії:

  • виконані з полівінілхлориду - мають спеціальні шипи з тупим кінцем;
  • проти катишек - оснащені спеціальними петельками;
  • турмалінові;
  • магнітні.

Шипуваті м'ячики з ПВХ користуються найбільшим попитом серед споживачів. Вони прості в застосуванні, покращують якість прання. З їх допомогою можна прати не тільки пуховики, але і білизну, рушники. Використання таких пристосувань дозволяє видалити будь-які забруднення, економить миючі засоби і скорочує час прання. Якщо під рукою не виявилося спеціальних кульок з шипами для прання, їх можна замінити дитячими м'ячиками-іграшками, теж мають шипи.

Кульки і м'ячі для прання виробів - які вибрати?Прання пуховика з м'ячиками

Кульки проти катишек не тільки перуть, а й забезпечують одязі особливий догляд. Такі м'ячики підійдуть для виробів, що мають вовняні і бавовняні вставки. Кругляши покриті зверху спеціальними петельками, які під час прання ковзають по поверхні одягу і збирають збилися грудочки. Крім того, вони збирають все дрібне сміття в барабані пральної машини і запобігають засмічення фільтра.

Інноваційні турмалінові кульки здатні замінити миючий речовина. Вони являють собою пластиковий контейнер, в якому розміщені напівкоштовні камені - турмаліни. При взаємодії з водою турмаліни виділяють іони з негативним зарядом, які діють за принципом мила: притягають частинки бруду і очищають одяг. До того ж, відсутня потреба в полосканні.

Турмалінові кульки не містить фосфатів і є дуже екологічними, вони підходять для очищення речей алергіків і маленьких дітей. Але турмалінові вироби мають обмеження по терміну служби і умов застосування: їх не можна використовувати більше 3 років або поміщати в воду гаряче +50 ° С.

Магнітні кульки складаються з гумової оболонки і магнітного ядра. Вони намагничивают одяг в процесі миття, пом'якшують її і запобігають утворенню катишків. Тому прання з магнітами не вимагає полоскання кондиціонерами.

Якщо під рукою не виявилося спеціальних кульок, можна використовувати звичайні тенісні м'ячики. Їх можна придбати в будь-якому магазині спортінвентарю. При використанні тенісних пристосувань слід враховувати, що вони можуть злиняти.

Опубликовано: 24-03-2020, 10:57
0

Похожие статьи


Наверх