Вибираємо яка краще швабра для ламінату

При виборі швабри для ламінату, яка краще з наданих варіантів, цікавить всіх господинь. Одним з найбільш красивих, міцних і зносостійких покриттів є багатьом відомий ламінована підлога. Але незважаючи на його красу, не слід забувати про те, що він є ще одним з найскладніших в щоденному догляді. Він може досить швидко пошкодитися, якщо мити його неправильно.

Яку швабру вибрати

На сьогоднішній день на сучасному ринку з'являється величезна кількість всіляких пристосувань, максимально спрощують процес прибирання та дделающіх її акуратною. Це ж стосується і такого приладу, як швабра для миття ламінату. Природно, в першу чергу вибір конкретного типу повинен грунтуватися на ваші потреби. Але в тому випадку, якщо ви працюєте з таким покриттям підлоги, то вам потрібно якомога детальніше розібратися з тим, який шваброю краще мити ламінат.

Вибираємо яка краще швабра для ламінатуДля ламінату можна вибрати звичайну побутову швабру, оснащену насадками

Для цього можна вибрати наступні варіанти:

 1. Звичайна побутова швабра, оснащена насадками. Саме в такій конструкції є спеціальна телескопічна ручка, яку можна підлаштовувати під конкретну людину, це робить роботу зручніше. На таких пристроях є спеціальна рухома платформа, що дозволяє дістатися навіть у важкодоступні місця. При цьому насадки, які йдуть в комплект до цього пристосуванню, кріпляться як липучками, так і звичайними кишеньками.
 2. Універсальна конструкція, яка підходить для всіх поверхонь, але найкращий миючий ефект показує саме на ламінаті. Це досягається за рахунок того, що вона оснащена абсолютно різними торцями. На одній стороні розміщується абразивний матеріал, що дозволяє усувати різного роду забруднення, розташовані на підлогове покриття. На другий знаходиться гумовий скребок для видалення води з поверхні підлоги. При покупці такого пристосування можна в комплекті помітити різні насадки, які призначаються для мийки будь-якого типу поверхні.
 3. Не менш хороший варіант - це професійні швабри. Це пристосування може стати незамінним для прибирання як в домашньому господарстві, так і в великих офісних приміщеннях. Конструкція розроблена таким чином, щоб можна було регулювати висоту, а сама платформа обертається на 3600.

Незважаючи на настільки широке розмаїття, у багатьох виникає питання, яка ж швабра все-таки буде значно краще для ламінату. У такій ситуації можна з упевненістю сказати, що вибирати можна будь-який тип, але тим варіантом, який вам точно підійде, є універсальний прилад. Його затребуваність пов'язана з тим, що в комплектації до нього йдуть насадки як для сухої, так і для вологого прибирання.

Як підібрати прилад

Перед тим як купувати швабру, необхідно детально ознайомитися з порадами, що дозволяють зробити вибір якомога правильніше.

Тому якщо ви бажаєте підібрати інвентар для вашого ламінату, необхідно взяти до уваги такі рекомендації:

 1. Якщо ви бажаєте здійснити якісну суху прибирання з наступним натиранням воском, то в цьому випадку вам необхідно придбати конструкцію, оснащену довгою ручкою і має насадку з пряжі. За допомогою такого інвентарю у вас вийде дуже швидко зібрати пил з поверхні підлогового покриття.
 2. Якщо вам необхідно помити підлогове покриття великих розмірів, то в такій ситуації найкращим варіантом може стати конструкція, оснащена так званими прямокутними наконечниками, у яких трохи виступають самі кінці ниток. Саме вони дозволяють захоплювати сміття, розміщений в бічних частинах.
 3. Якщо вам доводиться систематично мити сильно забруднені ламінат, то для цього процесу краще купувати прилад, в комплекті до якого йдуть насадки, оснащені короткими петлями. Незважаючи на те що вони захоплюють невеликий проміжок поверхні, проте дуже добре справляються з різного роду забрудненнями.
 4. При її виборі зверніть увагу на те, щоб вона володіла хорошою швидкістю висихання і відмінно вбирала вологу з поверхні підлогового покриття.

Вибираємо яка краще швабра для ламінатуШвабра для ламінату повинна володіти хорошою швидкістю висихання

Зверніть особливу увагу на ті прилади, які оснащені віджиманням. Це дозволить дуже швидко прибрати залишки зайвої вологи.

Парова швабра для миття підлоги

В даний час з'явилася парова швабра, що дозволяє ефективніше боротися із забрудненнями, розташованими на підлозі.

Вибираємо яка краще швабра для ламінатуПарова швабра дозволяє ефективніше боротися із забрудненнями на підлозі

У процесі її вибору слід звернути увагу на наступні пункти:

 1. Для такого миючого пристосування середня тривалість роботи не повинна бути нижче, ніж 40 хвилин.
 2. Довжина шнура повинна бути такою, щоб ви змогли спокійно здійснити прибирання хоча б в одній досить великій кімнаті.
 3. Купуючи такий прилад, зверніть увагу на його вагу. Чим більшим він буде, тим більша кількість води для мийки можна в нього залити. Але при цьому не купуйте надмірно важкі пристосування, так як вам з ним працювати буде вкрай незручно.
 4. Зверніть увагу на пристрої, оснащені знімними парогенераторами. Його особливість полягає в тому, що з його допомогою ви зможете вимити не тільки підлогу, а й інші поверхні в разі потреби.

Тому якщо у вас є необхідність в придбанні спеціального приладу, призначеного для миття ламінату, то ви можете купити будь-яку швабру. В даному випадку бажано керуватися тим, з якою метою ви будете її використовувати. Найбільш підходящим варіантом стане універсальна швабра, яка дозволить вимити будь-яке підлогове покриття.

Опубликовано: 2-04-2020, 15:32
0

Похожие статьи


Наверх