10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомодним

Всім відомо, що модні тенденції змінюються щороку і те, що було актуальним раніше, сьогодні вже втрачає свою красу. У 2019 тренди в інтер'єрного дизайну також істотно змінилися, а провідні фахівці в цій галузі прогнозують, що тенденція спрощення буде і далі основною. Ось 10 головних інтер'єрних помилок, які можуть звести до нуля всі зусилля, витрачені на створення стильного дизайну ванної кімнати.

Помилка № 1 - монохромні рішення

Монохромним вважається інтер'єр, виконаний в основному кольорі (або поєднанні кольорів) з одним яскравим акцентом. Тобто, вже вийшли з моди варіанти однотонного інтер'єру з одним яскравим плямою, що додає родзинку приміщенню. Зараз актуально використання більше трьох близьких відтінків і додаткову гру яскравих контрастів, оживляючих простір і створюють ексклюзивну гру кольору.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимПоєднуйте три і більше кольору в оформленні, додавайте яскраві акценти

Помилка № 2 - Орнамент арабески

Арабеска увійшла в моду в 2000 році, ще кілька років вона трималася на піку популярності. Але зараз східні орнаменти вже втратили свою актуальність, так як на зміну їм прийшли нові тенденції. У 2019 найбільш стильним варіантом вважається мінімізація використання візерунків, а також використання інших, геометричних мотивів. Зараз на піку популярності решітки, різні вертикальні орнаменти, велика кількість кутів і строгих, пропорційних силуетів.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимСхідні мотиви вийшли з моди

Помилка № 3 - надлишок фактури

Ще зовсім недавно всі масово використовували фактурну «венеціанку» та інші види декоративної штукатурки. Але сучасні тенденції інтер'єрного дизайну мають на увазі мінімізацію фактурних елементів. Це правило стосується не тільки декоративної штукатурки, але і інших рельєфних оздоблювальних матеріалів. Всілякі гіпсові плити, панелі з імітацією цегельної кладки, фактурні шпалери - все це слід використовувати в мінімальній кількості, наприклад, для виділення однієї стіни.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимВикористовуйте мінімум фактури в обробці

Помилка № 4 - складні конструкції

Ще п'ять років тому в моді були складні, багаторівневі конструкції, різні арки, «п'яті кути» і інші варіанти обробки, що порушують пропорції і геометрію. Замість цього слід використовувати максимально прості, лаконічні варіанти геометрії, що дозволяють розширювати простір, а не захаращувати його.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимСкладні стелі вийшли з моди

Помилка № 5 - меблеві комплекти

Популярність підбору меблів з однієї колекції або ж комплектів, залишилася в минулому. Сьогодні, в світлі нових інтер'єрних тенденцій, однакові предмети меблів і колекції, тобто, гарнітури, вже не виглядають стильно. Замість цього дизайнери рекомендують використовувати різні за формою, силуету, відтінку. Якщо використовується меблі з однієї колекції, слід для різноманітності розбавити її 2-3 елементами, що контрастують з основними складовими.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимДодавайте контрастні елементи в меблі однієї лінійки

Помилка № 6 - занадто багато імітації

Штучний камінь, мармур, полікарбонат замість скла, пластик «під дерево» та інші варіанти імітації - це вчорашній день. Все це дешеві і практичні варіанти, які ще недавно вважалися необхідними для оформлення стильного інтер'єру. Але не сьогодні.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимПо можливості використовуйте в обробці природні матеріали

Це не означає, що потрібно відмовитися від дешевих і практичних матеріалів. Ні, навпаки, їх потрібно використовувати, але вибирати треба такі варіанти, які не імітують натуральну сировину. Тобто, якщо використовується пластик, він не повинен бути замаскований. Якщо використовується плитка, вона не повинна імітувати якийсь інший матеріал.

Помилка № 7 - надлишок декору

Всілякі рослини, дрібні рамки з фотографіями і картинами, статуї, інтер'єрні наклейки, абстрактні конструкції - популярний декор, який присутній в будь-якій квартирі або в будинку. Головне, вміти правильно розподілити його по всьому простору. Якщо раніше дуже модним вважалося зосередження декору в будь-яких окремих місцях. Але сьогодні це не актуально.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимЗамініть дрібний декор на один яскравий, контрастний елемент

Замінити концентровані «острівці» декору можна сміливими, яскравими і великими окремими елементами. Якщо основа інтер'єру - нейтральні відтінки, то прикраси повинні бути помітними і яскравими, можна використовувати навіть кілька варіантів.

Помилка № 8 - використання однотипних матеріалів

Прийнято вважати, що в дизайні краще всього поєднуються однотипні матеріали. Ще кілька років тому такий підхід був виправданий - дана тенденція була на піку моди. Але сьогодні дизайнери розробили масу більш цікавих рішень. Наприклад, зараз в дизайні максимально гармонійно поєднуються дерево з металом, пластик з натуральним каменем. Не варто використовувати однотипні матеріали, які поєднуються між собою. Застосовуючи кілька різних за типами матеріалів, дозволяє доповнити інтер'єр контрастними акцентами.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимЗараз в моді поєднувати різні матеріали в обробці

Помилка № 9 - Принти

Зовсім недавно були популярні об'ємні принти, фотографії мегаполісів, різні варіанти фото шпалер. Таке інтер'єрне рішення вже не виглядає стильно, так як всілякі реалістичні зображення втратили свою актуальність.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимЗамініть застарілі фотошпалери на яскравий геометричний принт

Замінити цю ідею можна використанням яскравих і контрастних виділень, комбінацією відрізняються по фактурі і властивостями матеріалів. Також не менш популярне використання геометричних орнаментів. Гра форм і силуетів повинна займати не більше 25% від загальної площі приміщення.

Помилка № 10 - Неправильне освітлення

Світло в інтер'єрі задає основний тон, змінює атмосферу. Він здатний вигідно виділити елементи приміщення або ж анулювати всі зусилля, витрачені на оформлення. Нещодавно в моді було використання базового джерела світла і додаткових світильників, підібраних в стилі основного елемента. Сьогодні це не актуально, так як головним трендом є різноманітність.

10 помилок у створенні інтер'єру ванної кімнати, які роблять його старомоднимЗараз головне в освітленні це різноманітність

Щоб освітлення не було нудним, варто використовувати різнотипні світильники, можна комбінувати холодний і тепле світло. Ефектно виглядає доповнення основного джерела світла невеликими, зональними світильниками.

Якщо слідувати основним правилам дизайну і спостерігати за актуальними тенденціями, можна завжди доповнювати вже готове інтер'єрне рішення модними новинками. Знаючи, що актуально, а що вже застаріло, можна оформити інтер'єр ванної кімнати так, щоб він був стильним, гармонійним і красивим.

Опубликовано: 7-02-2020, 12:53
0

Похожие статьи


Наверх