Ванна кімната в японському стилі

Оформити ванну кімнату в японському стилі зможе кожен, хто знає основи і нюанси цієї концепції. Дизайн, виконаний в дусі сходу - відмінна ідея для сентиментальних, чутливих людей, що шукають заспокоєння. Тому, дана концепція ідеально підходить для ванної кімнати. Є кілька важливих нюансів, з огляду на які, можна отримати ідеальний інтер'єр ванної в японських мотивах.

Базова інформація

У минулі часи японський дизайн славився великою кількістю азіатської символіки, наявністю природного декору і інших елементів, властивим тільки культурі країни висхідного сонця. Сучасна Японія істотно змінилася - зараз там в моді мінімалізм. Відсутність деталей і декору.

Ванна кімната в японському стиліУ японському стилі використовуються природні матеріали

Поголовно всі японці стурбовані станом навколишнього середовища, тому мінімізують використання шкідливої ​​синтетики, переходячи на екологічно безпечні матеріали. Сучасна, перероблена і адаптована концепція ввібрала в себе всі кращі традиції сходу, в результаті чого вийшов зачаровує, практичний мікс.

Основні елементи стилю

Базовим правилом в розглянутій задумом є слідування традиціям мінімалізму. Саме ця концепція розглядається, як основна. Але при цьому до неї додаються деякі нюанси, які доповнюють основу і надають їй азіатський забарвлення. Нижче описані основні орієнтири в розглянутій концепції.

Ванна кімната в японському стиліГеометрія, пропорції і мінімалізм

 1. Важливо дотримуватися геометрію і пропорції. Так як японці особливу увагу приділяють деталям, в їх традиції є особливість. В обробці і меблів повинне бути якомога більше прямокутних і квадратних силуетів, при цьому слід уникати плавних ліній.
 2. Також необхідно дотримуватися мінімалістських тенденцій. Простір має бути наповнене тільки необхідними елементами, щоб не було нічого зайвого.
 3. Що стосується східних ноток - вони забезпечуються за рахунок наявності особливих стилізованих декоративних елементів.
 4. Колірна гамма може бути найрізноманітніша, але не можна використовувати ніякі неонові відтінки, яскраві кольори і дуже виразні контрасти. Японський мотив «любить» тільки чисті кольори.
 5. Бажано використовувати максимально раціонально вільний простір, планувати його так, щоб якомога більше площі залишилися вільними.
 6. Що стосується текстилю - він повинен бути обов'язково стилізованим.
 7. В інтер'єрі повинні обов'язково бути присутнім квіткові мотиви, причому вони повинні бути акцентовані.
 8. Декор використовується яскравий, але в мінімальній кількості.

Увага! Є ще один важливий нюанс - необхідно використовувати різнотипні матеріали. В цьому і є суть - поєднувати непоєднуване. Відмінним варіантом є використання природних, екологічно безпечних матеріалів і сучасних, що відображають сучасний рівень науково-технічного прогресу.

Оформлення ванної кімнати в японському стилі

Вкрай важливо враховувати кожну деталь інтер'єру, щоб всі вони гармоніювали один з одним і становили загальну картину стилю. У процесі планування майбутнього дизайну потрібно враховувати особливо важливі нюанси, які описані нижче.

Колір

Колірна гамма спалить бути різноманітною, залежно від особистих переваг. Найпопулярнішими варіантами вважаються такі поєднання відтінків і кольорів.

 1. Світло-коричневий, кремовий, кавовий, бежевий.
 2. Чорний, червоний і білий. У цьому варіанті чорний колір, як правило, домінує.
 3. Білий колір переднього в поєднанні з червоним, темно-коричневим або чорним.

Крім описаних вище класичних варіантів поєднання кольорів допустимі і інші забарвлення.

Важливо! У східному стилі повинні переважати нейтральні кольори. Яскраві акценти можуть займати не більше 10% від загальної площі.

Пропорції і геометрія

Японці - нація перфекціоністів. Це відбилося і на їх перевагах в оформленні інтер'єрів. Існують чіткі правила.

Ванна кімната в японському стиліАкцент на горизонтальних лініях, візуально розширюють простір

 1. Силуети повинні бути пропорційними.
 2. Форма у всіх елементів інтер'єру повинна бути правильною, ніяких абстрактних фігур нерівних ліній, плавний перехід.
 3. Чим більше в інтер'єрі прямих кутів, тим краще.
 4. Акцент робиться на горизонтальних лініях, вони візуально розширюють простір.

В Японії популярні різні невагомі перегородки, що розділяють простір, використання геометричних візерунків - квадратів, прямокутників. Все це можна сміливо застосовувати в плануванні інтер'єру.

Матеріали для оформлення ванної кімнати в японському стилі

Японія - це країна, яка випередила вже всю планету в плані технологічного прогресу. Але є ще дещо, що відрізняє національний менталітет країни - це любов до природи, турбота про екологію. Тому, в інтер'єрних дизайнах проглядається тенденція поєднання ультрасучасних матеріалів та природної сировини. Ось, що можна використовувати для оформлення ванної кімнати:

Ванна кімната в японському стиліВикористовуйте натуральні матеріали в обробці

 • дерево;
 • бамбук;
 • кахель;
 • Скло;
 • камінь - натуральний і штучний;
 • метал;
 • пластик;
 • мозаїку.

Увага! Не рекомендується використовувати натяжні стелі. Це може привести до того, що стиль вийде занадто змішаним, і основна лінійка НЕ ​​буде простежуватися

Декор

Так як це мінімалістська концепція, в оформленні ванної кімнати використовуються прикраси з урахуванням основних правил цієї задумки. Тобто, декор не повинен бути дрібним, його не повинно бути занадто багато. Також прикраси не повинні занадто сильно виділятися - їх необхідно органічно вписувати в інтер'єр, не забуваючи про стилістичному відповідно.

Ванна кімната в японському стиліПрикраси в східному стилі допоможуть підтримати задану тему

Важливо! Прикраси в приміщенні повинні бути обов'язково виконані в східних мотивах. Якщо інші елементи можуть мати європейський дизайн, ця частина повинна привносити нотки східного настрою.  

Меблі

Найчастіше прихильники класичного Сходу використовують традиційну меблі. Це різні набори з натуральних матеріалів - дерева, бамбука. Особливо вітаються плетені шафи, етажерки, стелажі. Але в сучасному дизайні допустимо використання і інших варіантів.

 1. Органічний східний комплект в бежевому виконанні.

  Ванна кімната в японському стиліБежеве дерево відмінно підходить для японського стилю

 2. Мінімалістський набір, який органічно впишеться в східний інтер'єр, причому поєднується він практично з усім колірними рішеннями.

  Ванна кімната в японському стиліМінімалістичний набір меблів в білому кольорі

 3. Ще одна мінімалістська ідея, реалізована в кращих традиціях сучасного сходу.

  Ванна кімната в японському стиліЩе одна ідея для японського стилю

 4. Ось ще одна незвичайна, мінімалістська ідея. Функціонально, зручно і максимально просто.

  Ванна кімната в японському стиліБежева меблі в поєднанні з бамбуком

Увага! Важливо не захаращувати приміщення меблями. Бажано також обходитися без надмірностей, щоб не зіпсувати основну ідею дизайну.

Ідеї для ванної кімнати в японському стилі

Для того, щоб розуміти основи японської інтер'єрної концепції і мати загальне уявлення про те, як повинна виглядати закінчена картинка, нижче запропоновані кращі ідеї оформлення ванної кімнати.

 1. Смілива ідеї я з яскравим, контрастним декором. У цьому варіанті успішно поєднуються елементи східної концепції, лофт і мінімалізму.

  Ванна кімната в японському стиліІдея з яскравим акцентом

 2. Краса сходу і природні матеріали органічно поєднуються між собою, доповнюючи один одного, і дають виражений ефект синергії в атмосфері.

  Ванна кімната в японському стиліБамбук підтримає східне настрій в інтер'єрі

 3. Мінімалістично, гармонійно і гранично комфортно. На цьому фото немає нічого зайвого, але нотки Японії виражені більше, ніж яскраво.

  Ванна кімната в японському стиліМінімалістично і красиво

 4. Тут вміло підібрані кольори, тепло гармонує з холодом. Незважаючи на відсутність яскравих акцентів, приміщення оформлено виразно і лаконічно.

  Ванна кімната в японському стиліІнтер'єр в темних відтінках

 5. Максимальна свобода вираження дизайнерської думки при мінімальній вільної площі. Цей східний мотив можна виконати навіть в найменшому приміщенні, так як основні елементи візуально розширюють простір.

  Ванна кімната в японському стиліІдея для маленького простору

Як можна побачити, схід - дійсно справа тонка, тому наважуючись на таку інтер'єрну концепцію важливо ретельно продумати всі деталі. Використовуючи перераховані поради та ідеї, кожен зможе створити атмосферу країни висхідного сонця в своїй квартирі!

Опубликовано: 14-03-2020, 14:33
0

Похожие статьи


Наверх