Як за допомогою панелей 3Д з ПВХ для ванної зробити якісний ремонт?

Замість дорогої керамічної плитки, укладання якої вимагає спеціальної підготовки, панелі ПВХ 3Д для ванної з пластика дозволять швидко і без зайвих економічних витрат перетворити простір ванної кімнати. Крім невисокої ціни і простоти установки, вони дозволяють вибрати велику кількість варіантів оформлення приміщення. Особливо великі можливості надають стінові 3Д-панелі, за допомогою яких невелика кімната стає стильною, більш просторій і красивою.

Основні характеристики

Сучасні технології дозволяють зменшити вартість ремонтних робіт за рахунок скорочення часу їх ведення та спрощення технології обробки без шкоди її якості. Створюються нові оздоблювальні матеріали, такі як 3Д-панелі, які зможе легко і швидко встановити навіть недосвідчений в професійних тонкощах оздоблювальних робіт людина. При цьому можна втілити будь-яке дизайнерське рішення, якщо використовувати пластикові панелі з об'ємною графікою.

Як за допомогою панелей 3Д з ПВХ для ванної зробити якісний ремонт?3Д-панелі для обробки ванної

Стінові 3Д-панелі ПВХ показують, як недорогий оздоблювальний матеріал може створювати ефектні лицьові покриття стін і стельових перекриттів. Сьогодні чимало людей вибирають пластик для облицювання санвузла. Вирішальним фактором стає не тільки низька вартість матеріалу, але також різноманітність варіантів декору, яке пропонують виробники.

Самі стінові панелі 3Д ПВХ мають прямокутну форму. Внутрішня сторона оздоблювального матеріалу має спеціальну перфорацію, яка забезпечує хороше зчеплення з поверхнею стіни і вентиляцію. Установка такого облицювання не займає багато часу, панелі наклеюються на стіну, або кріпляться на обрешітку. Наявність спеціальних пазів з торцевого боку дозволяє створювати міцне з'єднання. Укладати оздоблювальний матеріал можна як вертикально, так і горизонтально. 3Д-панелі з пластика - це модуль з готовою лицьовій облицюванням, який потрібно просто прикріпити на поверхню стін ванної кімнати.

Переваги матеріалу

Великий розмір панелей дозволяє проводити швидкий ремонт ванної кімнати будь-якого планування. Стінові панелі можна наклеювати прямо на очищену поверхню стіни або на встановлену обрешітку. 3D-панелі ПВХ легко піддаються різанню при необхідності, яка виконується за допомогою ножа і ножівки. Монтаж може провести навіть новачок в ремонтних роботах. Досить просто слідувати нехитрої технології установки. Правильно підібрані за кольором і малюнком панелі для ванної кімнати допоможуть нівелювати недоліки планування, такі як невелика площа ванної. Використання каркасної технології монтажу дозволяє приховати інженерні комунікації і тим самим поліпшити естетику санвузла.

Як за допомогою панелей 3Д з ПВХ для ванної зробити якісний ремонт?Стінові 3D-панелі ПВХ

Крім високої декоративності і стійкості пластикового облицювання, до переваг такого оздоблювального матеріалу варто віднести і низьку вартість. Ремонт ванної кімнати обійдеться в рази дешевше, якщо вибрати в якості облицювання стін і стелі такий матеріал.

Стінові панелі 3Д з пластика: безмежні декоративні можливості

3D-панелі дозволяють втілити в життя будь-яку оригінальну ідею обробки приміщення. Вони не вимагають особливого догляду, такі поверхні легко можна чистити звичайними засобами побутової хімії. Матеріал не боїться вологи і відрізняється екологічною безпекою. Такий матеріал дозволяє оформити простір невеликого приміщення найнеймовірнішим чином, який випадає з стереотипних стандартів про те, як повинна виглядати ванна.

Стіновими ПВХ-панелями з об'ємною поверхнею можна провести зонування приміщення санвузла, забезпечити його тепло- і звукоізоляцію. Такий матеріал не боїться вологи і дозволяє приховати дефекти стін, стелі, електричну проводку та труби.

Як за допомогою панелей 3Д з ПВХ для ванної зробити якісний ремонт?Зонування приміщення санвузол

Стінові 3D-панелі мають об'ємний малюнок на лицьовій стороні, який наноситься на пластик за допомогою технології перфорування. Підібравши забарвлення і графічне зображення до планування конкретної ванної кімнати, можна перетворити її до невпізнання. Для невеликого приміщення санвузла краще вибирати світлі 3D-панелі з об'ємним малюнком, які візуально зроблять приміщення більш просторим. Можна комбінувати кольори і текстури, зонуючи таким чином ванну.

Для простоти догляду за пластиковими панелями у ванній кімнаті слід вибирати гладкі поверхні.

Об'ємні панелі повинні забезпечувати простоту догляду за поверхнею стін, інакше дуже швидко вони втратять свою привабливість. Глянцевий поверхню простіше піддається чищенню і довше зберігає свій зовнішній вигляд.

Особливості монтажу

На ринку оздоблювальних матеріалів 3Д-панелі представлені в широкому асортименті. Крім пластикових облицювань, є стінові панелі з алюмінію, бамбука, гіпсу, скловолокна, МДФ і ДСП. Попри всю різноманітність матеріалів, які використовуються для виготовлення об'ємних лицьових поверхонь, їх об'єднує спільна технологія установки.

Як за допомогою панелей 3Д з ПВХ для ванної зробити якісний ремонт?Широкий асортимент 3Д панелей

Будь-які стінові панелі перед початком робіт з монтажу повинні акліматизуватися в приміщенні, в якому їх планується встановити. Акліматизація в приміщенні повинна проходити не менше 48 годин. Виробники пропонують кілька способів установки, вибір яких залежить від типу матеріалу, функціональних особливостей приміщення і ряду інших важливих чинників.

При установці такого облицювання потрібно продумати черговість кріплення блоків. Перед тим як проводити установку 3D-панелей, слід розкласти їх в потрібному порядку на підлозі і подивитися, як буде виглядати загальний малюнок. Продумане кріплення матеріалу дозволить створити ідеальну декоративну поверхню.

Пластикові стінові 3Д-панелі важать небагато, тому в якості кріплення можна використовувати клей або рідкі цвяхи. Місця, де проходять труби і проводка, можна обшити каркасом і потім на нього зробити установку пластикових декоративних панелей.

Опубликовано: 29-02-2020, 10:21
0

Похожие статьи


Наверх