Красива біла плитка для ванної кімнати: секрети дизайнерів

Біла плитка для ванної кімнати використовується дизайнерами протягом багатьох років. За цей період у кольори з'явилося чимало недоброзичливців. Вони порівнюють кімнату з лікарняною палатою і характеризують колір надмірної холодністю. Також вони характеризують білий колір як непрактичний і постійно забруднюється. З іншого боку, налічується дуже багато людей, які бажають створити в своїй квартирі ванну кімнату саме в білих тонах. Вони впевнені, що проблема полягає в підборі кута падаючого світла, обладнання, а також декорацій - таким способом можна створити прекрасне дизайнерське рішення в своїй квартирі. Таким способом досягаються максимальне тепло і гармонія в цій кімнаті.

Особливості обраного матеріалу

Популярність до білої плитці прийшла давно, приблизно кілька десятиліть тому. Так як думки розходяться, то варто зауважити, що за допомогою білого кахлю можна створити найсміливіші і дивовижні дизайнерські проекти. Головним акцентом стає разбавка іншими квітами і відтінками, поліпшенням освітлення і т. Д.

Красива біла плитка для ванної кімнати: секрети дизайнерівДизайнерський проект з білим кахлем

Облицювальна плитка відрізняється простотою в догляді за її зовнішнім виглядом. Білий колір ж дозволяє приховати краплі води, які висохли на її поверхні. Виріб прекрасно гармонує з будь-яким видом декорацій: досить прибрати кілька аксесуарів або замінити їх, і ванна кімната в одну мить перетворюється в стильне приміщення.

Такий колір підбирається неспроста. На думку багатьох психологів, цей варіант запобігає дратівливість, сприяє заспокоєнню, тим самим заслуживши місце в кімнатах, де люди проводять більше часу. Асоціюється колір з чистотою, а тому заслуговує на особливу увагу при облицюванні саме ванного приміщення.

Переваги білого кахлю

Безсумнівно, такий матеріал має численні переваги в порівнянні з іншими варіантами, а саме:

  1. Інтер'єр кімнати можна з легкістю змінити. Вважається, що лише невелике вкраплення іншого відтінку або додавання нового аксесуара стає відразу помітним. Такий вид приміщення не набридає ніколи.
  2. Візуально збільшується простір в кімнаті, а також з'являється більше світла.
  3. Білий колір дозволяє створити самі різні варіанти дизайну.
  4. Ванна кімната набуває простір.

Білий кахель здатний виправити недоліки поверхні. Якщо пропорції приміщення злегка порушені, то за допомогою цього кольору можна з легкістю їх усунути хоча б візуально.

Варіанти поєднання з різними кольорами і відтінками

Біла плитка у ванній може гармонійно поєднуватися з різними кольорами.

Деякі подібні дуети за багато років стали класичними. Більшість з них створюють незабутнє поєднання, яке дивує навіть власників протягом багатьох років.

Серед найпоширеніших кольорових гам розрізняють:

  • біло-чорну;
  • біло-червону.

Красива біла плитка для ванної кімнати: секрети дизайнерівВанна в біло-чорній кольоровій гамі

Нерідко червоною плиткою лише обрамляється невелика частина між підлогою і стіною. Прекрасним варіантом стане виділення дзеркала червоною плиткою по його периметру, а решта стіни можна обкласти білим кахлем. Такий стиль прекрасно гармонує з золотистими, сріблястими, кавовими відтінками.

Фахівці з дизайну стверджують, що подібне поєднання біло-чорних виробів є одним з найуспішніших. Кольори дозволяють візуально збільшити простір і створити особливий стиль. Розглядаються кілька можливих варіантів:

  1. Нижню частину стіни облицьовують чорної плиткою, поділяють шаром декоративного матеріалу, закінчують укладання білим кахлем. Вважається відмінним варіантом для створення елегантного рівноваги. Краще створити різну висоту чорного відтінку.
  2. Стіни обкладають білим кахлем, а підлога - чорним. Цей стиль вибирають прихильники строгих відносин у всьому. Кращим варіантом стане добірка білого обладнання в подібну ванну кімнату.
  3. Керамічна плитка для ванної чергується шарами білого і чорного кольорів. Цей стиль змушує кімнату перетворитися в ефектне приміщення, завдяки послідовному малюнку або випадковим вкрапленням.
  4. У приміщенні, де використовується біло-червоний кахель, рекомендується використовувати не тільки червону плитку, але і аксесуари такого ж кольору. Ідеально підходить меблі в червоних тонах.

Інші варіанти використання білого кольору

Класичні способи поєднання різних кольорів можуть і не створити особливого дизайну, який бажають отримати власники приміщення. Але досвідчені дизайнери вирішили дати їм можливість створити ще кілька сміливих і досить екстравагантних варіацій.

Красива біла плитка для ванної кімнати: секрети дизайнерівЕкстравагантна варіація поєднання кольорів

Прекрасним варіантом вважається створення з білим кольором і різних яскравих відтінків, які будуть виглядати в кілька разів більш насиченим. Ними є помаранчевий, зелений, жовтий, синій кольори. Відмінним варіантом стане і розміщення пастельного відтінку.

Для створення ванній в стилі єгипетських принцес необхідно подбати про вибір кахлю кольору піску, коричневих світлих відтінків або бежевого. Щоб отримати стиль кантрі, рекомендується використовувати коричневий колір.

Деякі поради для отримання затишку

Проте навіть поєднання білого і чорного кольорів залишається вельми холодним і не дає затишку приміщенню. Щоб уникнути такої ситуації, рекомендується прислухатися до простих, але ефективних порад.

Кращим варіантом стане покриття підлоги і стін матеріалом різних кольорів. Тоді для стін можна використовувати білий кахель.

Можна вибрати один колір, але урізноманітнити інтер'єр різними хитрощами: наприклад, вибрати білий кахель з малюнком у вигляді натурального каменю або ж з матовою поверхнею і поєднати їх в єдиний дизайн. Рекомендується скористатися кількома освітлювальними приладами або використовувати кольорові лампочки.

Опубликовано: 4-03-2020, 15:16
0

Похожие статьи


Наверх