Плитка Бамбук для обробки ванної кімнати

Споживачів сьогодні часто цікавить, що це таке - плитка Бамбук для ванної. Як відомо, Бамбук - це найменування колекції декоративного матеріалу для обробки, на якому в різному поданні зображено древнє гарне дерево. Сьогодні можна знайти величезну різноманітність плитки Бамбук, ринок оздоблювальних матеріалів представляє достаток якісної продукції. Плитка може відрізнятися відтінком і за фактурою.

Як застосовувати оздоблювальний матеріал

Фактура плитки Бамбук може бути у вигляді:

 • малюнка;
 • витісненого візерунка;
 • рельєфу;
 • друку.

Стилісти з оформлення ванних кімнат добре розуміють, наскільки важливим є присутність рослин, свіжості і легкості в оформленні ванної.

Плитка Бамбук для обробки ванної кімнатиПлитка бамбук для ванної

Тому плитка Бамбук нерідко застосовується в роботі по обробці. Якщо розглянути різні зображення, де представлені вже оформлені кімнати, то можна побачити, наскільки різноманітна варіація. Фактурні зразки ідеально впишуться в інтер'єр, плитка Бамбук підійде для декорування:

 • підлогового покриття;
 • стелі;
 • стін;
 • гарнітурів;
 • мийки;
 • ванни.

Це лише мала дещиця місць, де можливо застосувати плитку Бамбук. Вона прекрасно виглядає як окремий елемент, надає красу і незвичність.

Якщо матеріал залишився, то він шикарно підійде для того, щоб викласти бордюр, туалетний столик, полицю - це лише підкреслить красу загального інтер'єру і стане прекрасним доповненням, яке не зіпсує, а додасть оригінальності приміщенню. Важливим моментом залишається вибір якісного оздоблювального матеріалу для декорування. Якщо кераміка Бамбук буде якісною, то можливості декорування стануть невичерпними. Трохи фантазії і майстерності - і приміщення перетвориться.

Як вибирати оздоблювальні матеріали

Перш за все, плитка повинна повністю відповідати всім світовим стандартам і вимогам. Повинна мати відповідність з технічними, санітарними нормативами. Повинна бути нормальною за рівнем міцності, але при цьому не втрачати своїх естетичних характеристик. Цими властивостями володіє плитка для ванної кімнати Бамбук. Зроблена з якісних сортів глини і пофарбована нетоксичними фарбами, вона прослужить вірою і правдою багато-багато років. Однак існує ряд правил за вибором керамічного матеріалу. Параметри вибору такі:

 1. Вологостійкість. Повинна бути стійка до парам і волозі. Повинна вбирати максимум 3% вологи. Оздоблювальні матеріали першої, другої, третьої групи визнані більш придатними для обробки ванного приміщення.
 2. Хімічна стійкість. Повинна відповідати класу AA. Така декорація НЕ потьмяніє і не трісне від впливу на неї мильних розчинів, порошків і інших хімічних засобів, які постійно застосовуються у ванній кімнаті. Матеріал класу АА здатний витримувати будь-яку негативну середу.
 3. Стираність. Для того щоб матеріал не стирається багато років, для обробки стін треба брати варіант з відміткою РEII. Для обробки підлог ідеально підійде варіант з маркуванням РEIII. Треті і четверті класи ідеально підходять для обробки підлог приміщень, де ходить багато людей, наприклад ресторани, туалетні кімнати.
 4. Приналежність до певного сорту. Плитка першого сорту по окрасу червона. Другого - синя, третього сорту - зелена. Чим вищий сорт, тим більш якісна колекція. Від сорту залежить також: який міцності матеріал, яка його фактура, стійкість кольору і наскільки рівний зріз. Слідуючи рекомендаціям, можна вибрати високоякісну плитку Бамбук і створити неповторний дизайн ванної кімнати, яка буде радувати родину довгі роки. Використавши високоякісну плитку Бамбук, можна не робити ремонт багато років.

Який виробник краще

В наші дні споживач може вибрати керамічну обробку різної цінової категорії. Найдорожча кераміка Бамбук - у італійських виробників. Італія робить найдорожчу і при цьому висококласну декорацію Бамбук. В Італії можна зробити плитку Бамбук за своїми ескізами, за індивідуальним замовленням. Ціни, які пропонують італійські виробники, доступні далеко не всім. Як альтернатива виступає виробник Іспанія. Така варіація не поступається італійській декорації за якісними характеристиками, з нею зручно працювати. Іспанська Бамбук відрізняється вишуканістю і оригінальністю. Добре показали себе виробники керамічної плитки Бамбук з таких країн, як:

 • Білорусь;
 • Польща;
 • Росія;
 • Туреччина.

Плитка Бамбук для обробки ванної кімнатиЗелена плитка бамбук

Виробники цих країн пропонують якісну плитку Бамбук недорого. Ціна встановлюється невисока, тому як виробництво поставлено на потік і не потрібно великих витрат на перевезення. Варто розуміти, що невисока вартість зовсім не означає погана якість оздоблювальних матеріалів. Практично всі фабрики сьогодні мають в арсеналі висококласне новітнє обладнання і практикують серйозний контроль за якістю продукції, що випускається. Однак слід остерігатися зовсім недорогий плитки. Така плитка швидко зітреться, у неї буде нерівний зріз і нечіткий малюнок. І це ще не найстрашніше. Дешева плитка зазвичай робиться незрозуміло на яких виробництвах з порушенням технологічних норм, що може привести до проблем зі здоров'ям.

Крім того, гонка за економією призведе в подальшому до ще більших фінансових витрат, тому як неякісну плитку доведеться міняти або взагалі потрібно переробляти ремонт. Малюнок прекрасно підійде для ванного приміщення, з його допомогою можливо візуально розширити кімнату і створити атмосферу тепла і гармонії.

Опубликовано: 14-03-2020, 12:59
0

Похожие статьи


Наверх