Скляна плитка для обробки ванної кімнати

Скляна плитка - для ванною це вишукана розкіш, яка здатна втілити всі дизайнерські ідеї в життя. Вона створює в приміщенні відчуття легкості. Дзеркальне приміщення здається просторіше. Відмінний прийом, щоб розширити маленьку площу кімнати. Хоч покриття відомо дуже давно, але свою популярність встигло набрати в останні пару років. Хоч така плитка і коштує значно дорожче керамічної, але рекомендується звернути увагу саме на неї.

Відмінні риси

Варто відзначити, що зі скла роблять не тільки плитку. Відмінно впишуться в таку кімнату скляні раковини, полки і перегородки для душових кабінок.

Скляна плитка для обробки ванної кімнатиПлитка і сантехніка зі скла для ванної

До особливостей такої плитки можна віднести наступні показники:

  1. Скло - матеріал, який легко деформується. З одного боку, це дозволяє зберігати ідеальні геометричні форми, а з іншого, кожна нова плиточка унікальна і неповторна, на ній наче є відбиток руки майстра, який працював над її виготовленням.
  2. Скло значно довговічніший інших матеріалів і не вступає ні в які хімічні реакції, навіть з кислотою і лугом.
  3. Плитка-мозаїка для ванної вельми безпечна. На відміну від самого скла, яким дуже легко поранитися, плитка не несе ніякої загрози здоров'ю людини. Навіть якщо вона трісне або розіб'ється, то їй неможливо порізатися. Чого не можна сказати про кахель, при сколе якого можна отримати серйозні порізи.
  4. Крім того, варто взяти до уваги, що поверхня такої плитки дуже гладка і не має часу. Це свідчить про те, що в неї не проникають частинки сміття. Величезний бонус для гігієни всієї ванної кімнати.

Всі ці показники ставлять її на голову вище кераміки. І якщо вибір покупця впаде на більш дорогий матеріал, то він буде виправданий на всі 100%.

Популярність скла у дизайнерів

Скло - матеріал, за допомогою якого реально втілити будь-які дизайнерські задуми.

Будь то класика або футуризм - всюди скло відмінно впишеться в інтер'єр. Особливим попитом у дизайнерів користується скло, що імітує натуральні компоненти природи. Наприклад, лід або фосфор. Це дозволить виконати різні композиції, аж до картин на покритті стін ванної. Вид природних матеріалів додасть ванній розкоші і дорожнечі.

Скляна плитка для обробки ванної кімнатиСкляна картина на покритті стін ванної

Що стосується освітлення, то скляна плитка дозволяє створити чарівну атмосферу. Світильники встановлюються під покриття, що створює ілюзію об'єму, а світло лампочок магічно відсвічується від кожного компонента.

В основному дизайнерів зупиняє тільки вартість виробу. Адже плитка зі скла коштує пристойну суму, і не кожен замовник може собі дозволити таку розкіш. В іншому даної плитці немає рівних.

Процес укладання

Процес укладання дуже складний, краще вдатися до допомоги фахівця. Оздоблення включає в себе:

  1. Підготовка. Перевірка структурної цілісності поверхні. Потрібно ретельно перевірити стіни, щоб вони були гладкими і рівними. Якщо тверда поверхня для установки плитки відсутня, то її необхідно створити. Важливо заздалегідь зробити розмітити на стіні, через яку буде кріпитися плитка. Перевірити накреслену схему, щоб не допустити перекосів.
  2. Укладання. Підготувати спеціальний розчин, на якому буде триматися плитка. Після нанести його на поверхню, розмазавши рівномірним шаром. Укладати плитку потрібно відповідно до розмітки. Процес починається від самого низу і рухається до стелі. Між пластинами на кутах плит вставляються пластикові хрестики, щоб плиточки не поїхали. При необхідності плитку можна підрізати під нестандартні місця. Після закінчення - витягнути хрестики і дочекатися, поки розчин застигне.
  3. Затирка швів. Тут все просто. Необхідно підготувати затірку, нанести її на поверхню, дочекатися, поки вона засохне (приблизно 20 хвилин), після змити зайве вологою ганчіркою. Після шви обробляються герметизирующим засобом. Якщо є необхідність, промазиваются додатковим шаром силікону.

Як видно, процес не занадто простий. Тут можна допустити величезна кількість помилок, які будуть помітні неозброєним оком. Тому рекомендується вдаватися до допомоги фахівців.

Скляна плитка-мозаїка для ванної - вишуканий варіант, який додасть розкоші ванній кімнаті. Вона візуально збільшить приміщення і збереже гігієнічну чистоту кімнати. За допомогою нестандартних дизайнерських рішень можна зробити ванну зачаровує місцем, яке не захочеться залишати.

Головна проблема полягає в ціновій категорії такого покриття і складності при його укладанні. Робота з матеріалом коштує не набагато менше самого виробу, що серйозно б'є по кишені. Якщо ж фінансове питання не варто ребром, то ванна зі скляною плиткою прослужить довгий термін і подарує безліч вражень.

Опубликовано: 23-03-2020, 18:22
0

Похожие статьи


Наверх