Які електричні сушарки рушників з терморегулятором краще для ванної

На електричні рушникосушки для ванної з терморегулятором варто звернути увагу. Особливо вони актуальні, коли батареї рушникосушки у ванній кімнаті в зв'язку з закінченням опалювального сезону не завжди бувають досить гарячими. Це відразу прискорить час сушіння рушників в літній період. Не всі можуть дозволити собі сушити рушники на балконі. В умовах забрудненої атмосфери у великих містах це не дуже гігієнічно. Пропонований же прилад працює цілий рік і досить простий в установці.

Переваги приладу

Електричний полотенцесушитель хороший тим, що має закритий контур. Він не залежить від того, чи працює в будинку гаряче опалення. У ньому не буває повітряних пробок. Деякою проблемою є відключення світла в будинку. Але зазвичай проблеми зі світлом вирішуються відповідними службами протягом дня, на відміну від проблем з відключенням гарячої води.

Види приладів

Залежно від наповнення розрізняють 2 типу полотенцесушителей - сухий і мокрий. У мокрому по трубах циркулює рідина. Цю рідину - як правило, воду, антифриз або масло - знизу підігріває ТЕН. У сухому - всередині труб проведено кабель, який підігрівається за допомогою електричного струму. Він працює за тим же принципом, що і тепла підлога.

Які електричні рушникосушки для ванної з терморегулятором краще?Електричний полотенцесушитель з терморегулятором

Якщо порівняти характеристики цих типів полотенцесушителей, можна сказати, що сухі легше в установці, оскільки не вимагають додаткової установки нагрівального Тена і можуть розташовуватися в будь-якому напрямку, а не тільки вертикально, як мокрі. Крім того, сухі рушникосушки дешевше, оскільки не вимагають підвищеної герметичності для протікання всередині рідини.

Сухі споживають менше електроенергії - приблизно як середня лампочка - але вони і потужність видають набагато менше. Якщо порівняти теплозбереження, треба відзначити, що сухі рушникосушки нагріваються набагато швидше, оскільки у них немає потребує тривалому нагріванні рідини всередині. Але і остигають вони істотно швидше. На користь рідких полотенцесушителей говорить і те, що вони часто бувають забезпечені пристроєм регулювання температури нагріву. Рідина може розігрітися до високих температур, і рівень її розігріву покупець може встановити сам. У сухих такої функції зазвичай не буває.

Поради щодо вибору

Можна порадити при виборі типу рушникосушки керуватися його призначенням: якщо ви хочете тільки сушити на ньому рушники і білизну, варто вибрати сухий варіант, якщо ж потрібно постійне опалення ванної кімнати, варто вибрати мокрий.

Зараз у продажу є рушникосушки найрізноманітнішої форми. Моделі можуть бути наступні:

  • М-образні;
  • П-подібні;
  • S - образні;
  • драбинка з полицею;
  • Е-образні.

Які електричні рушникосушки для ванної з терморегулятором краще?Різноманітність форм полотенцесушителей

За формою можна говорити про моделі стандартного виду, модернізованого і елегантного. Стандартні виконуються у вигляді змійовика M або W-подібного виду, добре підходить для ванних кімнат невеликої площі. Модернізовані - це труби з перемичками, розташовані паралельно. Вони підходять для ванних з високою стелею. Ці моделі поширені за кордоном. Елегантні не дуже зручні, але мають дорогий вид, а приміщення набуває незвичайний дизайн.

Є рушникосушки вітчизняних виробників і зарубіжних. Вітчизняні моделі дешевше, імпортні - більш стильні. Напевно можна вибрати той зовнішній вигляд, який найбільше підходить до дизайну вашої ванної. На що варто звернути увагу при виборі полотенцесушителя? Недарма попитом користуються моделі з "вухами", т. Е. Ті, у яких нерухомо кріпиться центральна частина, а з боків є конструкції, що розгортаються в сторони, куди можна ще повісити білизну. За формою трубок радимо вибирати опуклі. На них зручніше сушити рушники. Має значення і кількість трубок. Природно, чим їх більше, тим тепліше буде у вашій ванній. Для малогабаритних ванних кімнат передбачені моделі з шафами, куди можна покласти різні предмети туалету.

Відповідні моделі

Є добре зарекомендували себе моделі фірми Zehnder. Це водяні рушникосушки. Вони не тільки дозволяють успішно боротися з вологістю приміщення, а й усувають у ванній грибок і пліснява. Такі агрегати зроблені з латуні або з нержавіючої сталі, оскільки нагрівання за допомогою води вимагає захисту матеріалу труб від корозії. Матеріал забезпечує стійкість до високих температур. Різні моделі фірми Zehnder виконані в різних стилях: в класичному, в сучасному. Є мідні сушки для рушників для підключення до системи водопостачання ванній. Є агрегати з нержавіючої сталі для містких ванних кімнат.

Водяні полотенцесушителі вітчизняної фірми Двин теж непогано себе зарекомендували. Вони підключаються до системи водопостачання. Виконані з нержавіючої сталі, чавуну або алюмінію. Варіанти з нержавіючої сталі не схильні до корозії, чавунні довго зберігають тепло, алюмінієві естетичні та універсальні. Моделі цієї фірми популярні не тільки в Росії, але і за кордоном.

З російських фірм варто виділити фірму Ніка. Вона виготовляє водяні рушникосушки з нержавіючої сталі. Її моделі не тільки служать для просушки рушників і підтримки необхідної температури у ванній, але і є дизайнерськими елементами. Ніка випускає рушникосушки в формі драбинки і в формі змійовика.

Які електричні рушникосушки для ванної з терморегулятором краще?Полотенцесушитель «Ніка» з нержавіючої сталі

Якщо говорити про електро моделях полотенцесушителей з терморегулятором, непогано зарекомендували себе вироби англійської фірми Energy. Вони виробляються з нержавіючої сталі, виконують всі необхідні функції і коштують дешевше водяних. Не треба забувати про їх головну перевагу - незалежності від водопостачання. Їх легко можна встановити в будь-якому місці ванної кімнати. Вони не реагують з хімічно шкідливими речовинами. Їх легко включити або вимкнути в будь-який час.

За типом монтажу розрізняють стінові та підлогові рушникосушки. Стінові кріпляться жорстко до стіни. Вони зручні при невеликих розмірах ванної кімнати. Підлогові ставляться на підлогу.
Звичайно, важливо вибрати агрегат по потужності. Рекомендується виходити з того, що на один квадратний метр площі потрібен обігрів потужністю 100 Вт. Тоді температура повітря в приміщенні буде досягати 18 ° тепла. У ванній варто підвищити потужність обігріву до 140 Вт на м², оскільки 18 ° недостатньо для обігріву вологого тіла. Для такого обігріву цілком підійде суха модель рушникосушки. До того ж, суху модель дешевше буде відремонтувати в разі її поломки.

У питаннях монтажу сухі рушникосушки більш прийнятні, оскільки немає необхідності підключатися до труб водопостачання для їх роботи.

Але є у них і невеликий мінус. При установці сухих моделей необхідно суворо дотримуватися правил електробезпеки. Треба ретельно вибрати і перевірити кабель, до якого буде підключений полотенцесушитель. Необхідно поставити в систему УЗО і не забути про заземлення. Можна влаштувати підключення сухого агрегату або через розетку всередині ванною, або в розетку зовні ванною. Перший варіант застосовують, коли полотенцесушитель не обладнаний системою автоматичного вимкнення при встановленні необхідної температури - термостатом.

Тоді, щоб не витрачати даремно енергію, просто виймають вилку приладу з розетки. Але треба пам'ятати, що розетка у ванній повинна бути захована в штробу і забезпечена захисною кришкою. Крім того, потрібно простежити, щоб стіна з розеткою не виходила на вулицю. При цьому може виникнути коротке замикання при утворенні конденсату. Слід вибрати для розетки внутрішню стіну приміщення. Крім того, потрібно розташувати розетку не нижче 10 см від рівня підлоги, щоб не виникло коротке замикання в разі поломки крана водопостачання.

Підведення здійснюють за допомогою труб, трійників і сгонов. Байпас повинен мати 3 вентиля. Два з'єднують з агрегатом, останній закриває хід води в перемичці, що необхідно, щоб не відключати стояк при демонтажі приладу. Вентиль байпаса в нормальному стані повинен бути закритим, а вентилі стояка і приладу - відкритими. Якщо у ванній раніше не було рушникосушки, треба зробити його врізку. Для цього потрібно приєднати трійники, де це необхідно, а від них зробити відводи і встановити полотенцесушитель.

Опубликовано: 8-02-2020, 16:23
0

Похожие статьи


Наверх