Як встановити телевізор у ванній кімнаті?

Все більше людей замислюються про те, чи не встановити чи телевізор у ванній кімнаті. А чому б і ні! Адже в цьому є певна зручність: можна приймати ванну, не відриваючись від перегляду улюбленого серіалу або відеокліпів. Та хіба мало що може бути цікавим людині.

Як боротися з надмірною вологістю?

Тому про таке дооборудовании ванної кімнати є сенс подумати. Але установка телевізора у ванній має ряд обмежень і вимог:

  • ванні кімнати, обладнані тільки душовою кабіною, не призначені для перегляду телепередач;
  • в кімнату малої площі телевізор не впишеться;
  • в приміщенні повинна бути забезпечена хороша вентиляція;
  • телевізор у ванній кімнаті вимагає дизайнерського підходу в оформленні приміщення.

Приміщення ванної кімнати відрізняється підвищеною вологістю, тому при виборі телевізора для ванною необхідно звернути увагу на ступінь його захисту від неї. Цей показник в технічному паспорті телевізора повинен бути не нижче, ніж IP65. Такий телевізор вологонепроникний, йому не страшні ні водяна пара, ні пряме попадання вологи на корпус. Вологостійкі телевізори випускаються рядом фірм, що заслужили гарну репутацію у клієнтів.

Як встановити телевізор у ванній кімнаті?Телевізор у ванній кімнаті

Найбільш популярні товари від виробників Videotree, TileVision, Marine TV, EnviroVision, WestVision, Ad Notam. Телевізори від цих виробників спеціально призначені для роботи в умовах підвищеної вологості. Але можна використовувати у ванній кімнаті і звичайні телевізори, якщо їх розмістити в спеціальну нішу, закриту склом. При цьому динаміки необхідно буде встановити додатково, так як звук вийде приглушеним.

Як встановити телевізор у ванній кімнаті?Забезпечення якісної вентиляції у ванній

Різновиди телевізорів для ванних

Перед покупкою телевізора потрібно підібрати місце його розташування і провести виміри. Необхідно це для того, щоб не довелося згодом робити додатковий ремонт у ванній. Техніка не повинна перешкоджати рухам, роботі дверцят шафок і так далі.

Другий момент, який необхідно враховувати, спосіб установки приладу. За типом розміщення телевізори для ванної діляться на кілька груп:

  1. Навісні. Для середньостатистичного користувача це найкращий варіант розташування. Кріпитися телевізор може на стіну, стелю, спеціальні полиці за допомогою кронштейнів. Фіксація виходить надійної, ви маєте можливість змінювати положення екрану. Всі комплектуючі для кріплення телевізора повинні входити в комплект поставки. При їх відсутності всі деталі можна докупити, зараз з цим проблем немає.
  2. Вбудована техніка. Для її розташування у ванній потрібно особлива ніша, що закривається склом або спеціальним дзеркалом. Дуже оригінальне і зручне рішення. Дзеркало з телевізором дозволить не акцентувати увагу на саму техніку. Включив телевізор - дивишся програми, вимкнув - і побачив в дзеркалі своє відображення. Відмінно і зручно. Але коштує така техніка значно дорожча за звичайну навісний. Плюс до цього, без ремонту у ванній такий телевізор не встановити. Зате він відмінно поєднується з багатьма вже звичними дизайнерськими рішеннями в оформленні приміщення. Підійдуть як дзеркальні стелі, так і будь-які прикраси зі скла.
  3. Техніка універсальна. Це, скоріше, поєднаний варіант перших двох видів. Кріпити її можна як на кронштейни, так і поміщати в спеціальні ніші за скляні або дзеркальні перегородки. Для такої техніки можуть бути додатково використані різного роду прикраси: рамки (як у картин), незвичайного забарвлення корпусу.
  4. Вологозахищені TV. Вони можуть бути встановлені практично скрізь: на краю ванни, всередині неї, на стіні. Водонепроникний телевізор не призведе до короткого замикання, навіть якщо буде повністю занурений у воду. Але така техніка коштує найдорожче.

Важливість технічних характеристик

Після того як ви визначилися зі способом монтажу, потрібно звернути увагу на технічні характеристики телевізора.

Картинка на екрані повинна бути чіткою, кольору - яскравими, але особливе значення має в цьому випадку якість звуку і його гучність. Не секрет, що підвищена вологість повітря «гасить» звукові хвилі певних частот. Бажано, щоб купується телевізор мав кілька вбудованих динаміків і роз'єми для підключення колонок.

Як встановити телевізор у ванній кімнаті?Навісний телевізор у ванній

Телевізор повинен відтворювати як прямий сигнал, так і зображення від зовнішніх носіїв. Це важливо, тому що тягнути в ванну кабель від супутникової антени не завжди зручно. А ось включити улюблені записи з флешки - це дуже практично і комфортно. Не забувайте, що прийом прямого сигналу може вестися не обов'язково по кабелю. Досить придбати апарат із зовнішнім адаптером, тоді додаткових комунікацій зовсім не потрібно.

Висновки по темі публікації

Всі сучасні можливості телевізійної техніки перерахувати неможливо, але краще придбати телевізор з функціями, до яких звикли особисто ви. Без пульта дистанційного керування точно не обійтися, адже мокрими руками лізти до телевізора не варто.

Як встановити телевізор у ванній кімнаті?Водонепроникний телевізор для установки у ванній

До речі, монтаж вологозахищенного обладнання краще довірити професіоналам. Це дозволить техніці працювати максимально довго і при необхідності сервісне обслуговування буде безкоштовним.

Опубликовано: 7-03-2020, 17:10
0

Похожие статьи


Наверх