Особливості водонагрівача з нержавійки

Останнім часом люди все частіше стали використовувати водонагрівачі з нержавіючої сталі. Використання гарячої або хоча б теплої води є невід'ємною частиною нашого життя. Адже тільки в підігрітій воді можна повноцінно скупатися або вимити руки, що робить її назаменімой в кожному будинку. Однак існують будинки, в яких це благо цивілізації відсутній. Причин може бути безліч: від неможливості проектування подібних систем до банальних поломок комунікацій. В таких умовах виходом із становища є водонагрівачі з нержавіючої сталі, які допоможуть подолати труднощі і забезпечать необхідний підігрів води.

Загальні критерії вибору водонагрівача

Проживаючи в міській багатоповерхівці, дуже складно зрозуміти навіщо взагалі потрібен водонагрівач із нержавіючої сталі. Однак людям стає зрозумілою його необхідність під час довготривалого сезонного відключення гарячого водопостачання. Говорити ж про жителів сільської місцевості або віддалених міських районів взагалі не доводиться. У їхньому житті аналогічні пристрої були завжди. На чому ж ґрунтується вибір побутового водонагрівача і які якості він повинен в собі поєднувати? Першочерговими характеристиками, на які обов'язково слід звернути увагу при виборі водонагрівача, є наступні:

  • потужність;
  • обсяг;
  • тип нагрівального елементу;
  • матеріал бака і основного покриття.

Особливості водонагрівача з нержавійкивибір водонагрівача

Якщо від перших трьох факторів безпосередньо залежить кількість і час підігріву води, то останній з них відповідає за якість виробу. Сучасний ринок техніки для дому пропонує безліч аналогічних виробів, кожен знайде водонагрівач тієї ємності, розміру і потужності, які потрібні саме йому. Однак не завжди найбільші і потужні прилади є найбільш оптимальними за якістю.

Основні види бака водонагрівача

Одним з головних критеріїв, які відповідають за довговічність і функціональність пристрою, є матеріал, з якого виконана ємність для зберігання і підігріву води, а також самого зовнішнього покриття. На сьогоднішній день на ринку переважають пристрої з водяними баками, виконаними з наступних матеріалів:

  • сталь;
  • нержавейка.

Особливості водонагрівача з нержавійкиВодяний бак з нержавійки

Водонагрівачі зі сталевими ємностями вважаються більш дешевими і відносяться, як правило, до бюджетного класу. Це обумовлено тим, що сталь піддається дії вологи, при цьому частково змінюючи свою структуру.

Подібний негативний вплив може призвести до потрапляння іржі в воду і, відповідно, зміни її кольору і основних якостей. Термін служби подібних виробів обмежений 8-10 роками. Після закінчення цього терміну можливе утворення протікання і порушень в роботі пристрою. Неякісна збірка може привести до аналогічних наслідків набагато раніше. Те саме можна сказати і до стали низького сорту, яка має погані характеристики міцності і надійності.

Основні характеристики водонагрівачів з нержавіючим баком

Водонагрівач з нержавійки володіє найкращими якостями міцності і надійності.

Це обумовлено тим, що подібна сталь практично не взаємодіє з водою. Завдяки структурі самого матеріалу і його сплаву корозія стає неможливою, що істотно продовжує загальний термін служби такого пристрою.

Особливості водонагрівача з нержавійкиБойлер з нержавіючого сплаву

Єдиним слабким місцем бака з нержавіючої сталі є зварні шви, які скріплюють поверхні між собою. Вони чудово взаємодіють з водою, на відміну від самого матеріалу, і особливо схильні до корозії і утворенню пошкоджень. У більшості випадків поломки водонагрівачів з нержавіючим баком відбуваються саме в місцях з'єднання вироби. Структура ж основного матеріалу залишається практично незмінною. Що виключає інші види поломок і робить аналогічні пристрої набагато надійніше сталевих побратимів.

Проводять подібні бойлери в більшості випадків в КНР, що робить ці товари більш доступнішою для нашого населення, однак при цьому їх якісні показники значно знижуються. В першу чергу це стосується пристосувань з електронним управлінням, яке найчастіше виходить з ладу. На другому місці стоять несправності нагрівального тена, і лише потім можна говорити про якість матеріалу. Якщо несправності електроніки є причиною недбалого ставлення до виробництва продукту, то проблеми з теном з'являються, як правило, внаслідок агресивної дії води, яка, окислюючись, осідає на поверхні у вигляді нальоту. Що поступово призводить до його перегріву і виходу з ладу.

Найважливіший фактор, що забезпечує безперебійну роботу пристрою, - якість стали

Якість нержавіючої сталі вкрай важливо для підтримки цілісності пристрою. Як відомо зі шкільних уроків фізики, під впливом високої температури будь-який матеріал розширюється. Це принцип діє і всередині водяний ємності, в яку занурений тен.

При нагріванні води сталь піддається впливу і її кристалічна решітка поступово розширюється. У процесі охолодження же відбувається зворотний процес. На перший погляд, це абсолютно не впливає на цілісність матеріалу. Однак це далеко не так. Постійні перепади температури призводять до зміни структури матеріалу, особливо це стосується звичайних сталевих конструкцій, які найбільш схильні до подібного впливу.

Водонагрівачі з нержавіючим баком мають поліпшені характеристики міцності, які протистоять процесу руйнування. Що робить такі вироби набагато якіснішими і довговічними. Цей фактор в сукупності з виготовленням товару відомим виробником робить такий водонагрівач надійним і функціональним, здатним служити своєму господареві протягом довгих років.

Опубликовано: 16-03-2020, 11:22
0

Похожие статьи


Наверх