Переваги вбудованого радіо для ванної кімнати

Гарний настрій з самого ранку здатне забезпечити радіо для ванної кімнати - вбудовується, переносне або навіть плаває. Завдяки йому людина вранці заряджається позитивними емоціями, а ввечері, навпаки, розслабляється і відпочиває. Втіленню в життя цієї відмінною ідеї заважає висока вологість, характерна для ванної кімнати, що розприскується безконтрольно вода, температурні перепади. Радіо для ванних кімнат можуть бути влаштовані по-різному.

Яким може бути радіо для ванної

Переносні радіоприймачі в водонепроникних захисних корпусах, надійно захищають пристрій від пари і вологи, стануть в нагоді не тільки при прийомі ванни або душу, а й в походах або інших аналогічних ситуаціях. Працюють вони зазвичай від стандартних батарейок або акумуляторів. Основою може бути як цифрова, так і аналогова платформа. Остання трохи дешевше. Такі радіо для ванни і душа забезпечуються підсвічуванням, що дозволяє налаштовувати їх навіть в темряві. І, нарешті, безсумнівний плюс конструкцій такого роду - їх відносно невелика вартість.

Переваги вбудованого радіо для ванної кімнатиСтандартне радіо у ванній кімнаті

Цікаве, часто дуже незвичайне зовнішнє оформлення - характерна особливість плаваючих моделей радіо для ванної кімнати. Виробники нерідко надають їх корпусам наступні форми:

 • морських птахів і тварин;
 • мешканців морських глибин;
 • підводних і надводних кораблів;
 • різних фруктів, овочів або квітів;
 • персонажів популярних мультфільмів і т. д.

Вони можуть бути забезпечені дзеркалами, годинами, підсвіченими елементами настройки. Виглядають нерідко привабливіше переносних конструкцій, могутніше їх, можуть працювати і під водою, але зате і ціна буде трохи вищою.

Поряд з позитивними якостями переносні і плаваючі моделі радіоприймачів здатні доставити і незручності. Випадково забуте у ванній кімнаті пристрій можуть взяти, наприклад, діти, а потім втратити або використовувати не за прямим призначенням. Та й дорослі можуть випадково пошкодити або розбити радіо, змахнувши його випадково на підлогу. Від цих випадковостей застраховано вбудоване радіопристрій.

Вбудовувані радіосистеми для ванної кімнати

Вбудоване радіо для ванної кімнати не можна використовувати відразу після покупки, його попередньо слід встановити на призначене для нього місце. Зазвичай це стіна або стеля, але можливі й інші варіанти:

 • зустрічаються специфічні моделі, що вбудовуються в дзеркала, у яких невеликий дисплей розташований зазвичай в правому нижньому кутку;
 • вбудовуються в стіни радіо для ванних кімнат можуть виглядати як електричні вимикачі або розетки, але при монтажі необхідно зробити спеціальні ніші для монтажу акустичної системи;
 • встановлювані на стелю конструкції можуть виглядати як точкові галогенні світильники, а сама система розташовується за підвісною стелею;
 • можна знайти пристрої, що вбудовуються в душові кабіни або навіть в ванни.

Звук, посилений якісної і досить потужною акустичною системою, вже не заглушить шум водного потоку, крім того, буде забезпечено об'ємне звучання. Після установки системи немає необхідності стежити за своєчасною заміною батарей або підзарядкою акумуляторів, її акустичний діапазон значно ширший, ніж у переносний або плаваючої конструкції, ширше і діапазон налаштувань.

Переваги вбудованого радіо для ванної кімнатиВбудоване радіо для ванної

Користуватися такими системами досить просто, управління може здійснюватися як дистанційно, так і за допомогою кнопок. Деякі з них можуть мати енергозберігаючий режим «sleep», а також налаштовуватися на включення / вимикання разом зі світлом.

Слід мати на увазі, що якщо вирішено вибрати вбудовану радіосистему, то при всіх її достоїнствах кілька мінусів у неї все-таки є:

 • практична відсутність переміщення;
 • мала кількість варіантів зовнішнього оформлення;
 • досить висока вартість.

Багато розробники оснащують свої дітища додатковими функціональними можливостями:

 • дистанційним пультом управління;
 • автоматичної (в залежності від рівня зовнішнього шуму) регулюванням рівня гучності;
 • функцією запам'ятовування радіостанцій;
 • функцією підключення до інших пристроїв.

Як вибрати відповідне вбудоване радіо

Перш за все слід оцінити переваги і недоліки пропонованих моделей, що можна зробити безпосередньо на місці покупки. Рекомендувати якогось конкретного виробника складно, тому що у кожного з них своя специфічна ніша. Якщо говорити про популярність, то найчастіше покупці купують вироби фірм GIRA, EIS і Reha.

Переваги вбудованого радіо для ванної кімнатиРадіо для ванної на присоску

Що стосується зовнішнього вигляду, то радіо для ванних кімнат має не тільки красиво виглядати, мати прийнятні габарити і відповідну форму, а й повністю поєднуватися зі стилем оформлення і навколишнім оточенням.

Обов'язкова наявність сертифіката якості, що підтверджує безпеку використання апаратури у вологих приміщеннях і гарантійні зобов'язання фірми-виробника. Незайвим буде при виборі поцікавитися думкою всіх членів сім'ї.

А радіо у ванній зайвим не буде, адже це приміщення, в якому можна залишитися наодинці з собою самим і насолодитися при цьому гарною музикою.

Опубликовано: 17-03-2020, 16:23
0

Похожие статьи


Наверх