Високі технології: повітряно бульбашкова пральна машина

Повітряно-бульбашкова пральна машина є порівняно недавнім винаходом, яке викликало фурор серед домогосподарок.

Яка "помічниця" краще

Сьогодні важко уявити житло без такого важливого пристосування, як пральна машина. Вона стала дійсно справжньою помічницею в господарстві для молодих матусь, так і для жінок взагалі. Зараз в магазині побутової техніки можна придбати все що завгодно, головне, мати у своєму розпорядженні потрібною кількістю грошових коштів. При цьому прогрес не стоїть на місці, і світові виробники прагнуть винайти нові моделі з додатковими функціями. Так з'явилися машини повітряно-бульбашкового типу.

Високі технології: повітряно бульбашкова пральна машинаПовітряно-бульбашкова пралка з вертикальним завантаженням

В основі її функціонування лежить повітряно-бульбашкова технологія, яка відома вже багато років. Принцип дії такої технології гранично простий: він заснований на бульбашкової впливі на білизну. Здавалося б, чого ще простіше: закинув білизна в барабан, а далі все повинні зробити бульбашки повітря. Проте, не дивлячись на уявну простоту, технологія не отримала гідної оцінки і застосування до певного часу.

Пральні машини повітряно-бульбашкового типу оснащені барабаном, на дні якого знаходяться невеликі отвори. Під час прання вода і порошок, потрапляючи в барабан, перетворюються в бульбашки, які, в свою чергу, впливають на брудну білизну. Це ефективний метод усунення бруду навіть з важкодоступних місць. При такій технології на тканині не залишається надлишків порошку, що теж безпосередньо впливає на якість прання і на її результат. Плюс до того, білизна в барабані як ніби приймає джакузі, тобто на протязі всієї прання піддається інтенсивному впливу повітря.

Переваги та недоліки повітряно-бульбашкових машин

Як вже було сказано, подібна технологія відома виробникам давно. За радянських часів були випущені повітряно-бульбашкові пральні машини активаторного типу. Вони нічим не відрізнялися від машин активаторного типу, крім технології відпирання на основі бульбашок повітря. Існують сучасні машини активаторного типу, що працюють за цією технологією. Вони цілком справляються з вимогами, які до них пред'являються, і фактично можуть змагатися зі своїми автоматичними "родичами". При цьому технологія прання в бульбашках збільшує можливості такого необхідного в господарстві пристрої.

Автоматична пральна машина, яка працює на основі повітряно-бульбашкової технології, обійдеться в рази дорожче такий же, тільки активаторного типу.

Їх кількість на ринку побутової техніки менше в порівнянні зі звичайними машинами. Однак така ситуація видається справедливою, тому що високі технології завжди коштували чималих грошових вкладень.

Високі технології: повітряно бульбашкова пральна машинаЕкономічна повітряно-бульбашкова пральна машинка

Серед достоїнств машин-автоматів з бульбашкового технологією фахівці відзначають економічність. Бульбашки повітря дозволяють стирати в холодній воді, домагаючись не меншої ефекту, ніж при пранні в гарячій воді. Таким чином, у наявності скорочення споживаних ресурсів. Повітряні бульбашки за рахунок власної невагомості при пранні менше ушкоджують тканину, вона менш зношується. Для тих, у кого в гардеробі багато речей з делікатних тканин, це взагалі знахідка, так як при пранні з такою технологією речі не сідають.

Звичайно, як і у всього, у подібних машин є недоліки. Найбільш значною перешкодою до покупки можуть стати габарити пристрою. Повітряно-бульбашкова технологія передбачає, що машина-автомат повинна бути великих розмірів в порівнянні зі звичайною. Однак при наявності достатнього вільного простору це не є проблемою.

Іншим недоліком стає підвищена ціна пристрою, що пояснюється використанням високих технологій.

Найбільш суттєвою причиною відмови від покупки такої машини може стати занадто жорстка вода. При воді підвищеної жорсткості кількість бульбашок повітря може знижуватися в рази, що безпосередньо впливає на якість прання.

Опубликовано: 3-04-2020, 19:38
0

Похожие статьи


Наверх