Герметичність у ванній кімнаті: ущільнювач для душових кабін

Сьогодні все частіше замість ванн для прийняття водних процедур використовують душ. Герметичність в ньому забезпечує ущільнювач для душових кабін. Адже при всьому різноманітті розмірів і внутрішнього оснащення у них має зазначатися одне загальне властивість - водонепроникність.

Ущільнювачі для стінок кабіни

Вибір душових кабін замість ванн обумовлений, перш за все, тим, що цю споруду займає менше місця у ванній кімнаті. Приміщення стає більш просторим, в ньому можна розташувати додаткову меблі. Ще рішення встановити кабінку диктується тим, що душ економить воду майже в 2 рази в порівнянні з ванною. Крім того, вода з закритого простору кабінки НЕ розхлюпується по приміщенню ванної кімнати.

Конструктивно кабінки бувають прямокутними або округлими з двома скляними або пластиковими стінками або повністю закритими з усіх боків.

Герметичність у ванній кімнаті: ущільнювач для душових кабін

У кабінах з двома стінками прокладки ущільнювачів повинні бути не тільки на дверцятах, а й між склом і стінами ванної кімнати.

Такі уплотняющие профільовані стрічки повинні перешкоджати попаданню крапель води на стіну, тому вони мають спеціальний захисний фартух, який примикає до стіни. Установка його не вимагає спеціальних знань і навичок. Чи не доведеться використовувати додатково будь-які герметики, якщо придбати силіконовий профіль для ущільнення. Ця профільована накладка просто надівається на край скла, який примикає до стіни. Скляні або пластикові стінки кабіни можуть мати різну товщину. Зазвичай вона становить 6-8 або 10-12 мм. Саме під ці розміри виготовляють ущільнювача.

У душових кабінках закритого типу прокладки ущільнювачів встановлюються між стелею кабінки і її стінками. Вони мають конструкцію, відмінну від профілів, ущільнюючих і герметизуючих стики скло-стіна.

Ущільнювальні профілі для дверей душа

У душових кабінах можуть бути різні конструкції дверей. Це може бути орні дверці або розсувні роликовий конструкція. У будь-якому випадку для цього елемента кабінки потрібні уплотняющие деталі. Якщо кабіна не має піддону, то на нижній частині дверей встановлюють так званий капельник. Він має особливу конструкцію з двома фартухами. Один з них перешкоджає попаданню води на підлогу, інший перебуває з внутрішньої сторони дверки і збирає воду, що тече по ній, направляючи її назад в кабінку. Є конструкції крапельника для кабінок з порожком і без нього. Також під орні дверці виробляють ущільнювач, який не тільки робить їх герметичними, але і служить своєрідним амортизатором при закриванні. Є також ущільнювачі під петлі для орних дверець.

Герметичність у ванній кімнаті: ущільнювач для душових кабінГумові ущільнювачі для кабін

Розсувні дверцята оснащують профилированной ущільнюючої стрічкою з фартухом в місці примикання до скляної стінки, використовують профіль з магнітним шаром для більш щільного закривання дверцят.

Також цей профіль може виконувати функцію амортизатора при закриванні.

Ущільнювальні прокладки, крім скляних конструкцій, є і на інших елементах душових кабін. Але їх заміна проводиться значно рідше і вимагає демонтажу цілих вузлів.

Що потрібно враховувати при заміні ущільнювачів в душовій?

Кабіни для прийняття душу різняться за конструкцією, і за внутрішнім оснащенням, і, звичайно, за ціною. У бюджетних душових найчастіше виходять з ладу поворотні змішувачі, забиваються форсунки масажного душа, приходить в неробочий стан вентилятор. Ущільнювачі перестають виконувати свою функцію набагато рідше. Але всьому є свій термін служби.

Герметичність у ванній кімнаті: ущільнювач для душових кабін

Збираючись замінити ущільнювальні прокладки в душовій кабіні, обов'язково потрібно враховувати тип кабінки, її розміри, спосіб закривання-відкривання дверей, товщину і матеріал стінок. Від цих характеристик залежить те, які ущільнювачі вам знадобляться.

Сьогодні у продажу можна знайти всілякі ущільнювачі. Зовні вони можуть бути схожі, але ціна здатна відрізнятися в рази. Навіть маючи бюджетний варіант душової кабіни, не варто економити на якісних ущільнювачів профілях. Чим краще буде ущільнювач, тим довше він прослужить. Крім того, використовуючи ущільнювач від добре зарекомендував себе виробника з силікону гідної якості, ви позбавите себе від роботи по додатковій герметизації душовою.

Опубликовано: 7-02-2020, 20:31
0

Похожие статьи


Наверх