Які запчастини потрібні для джакузі?

Запчастини для джакузі можуть знадобитися зовсім раптово. Сучасна техніка розрахована на досить тривале використання - від 3 до 7 років. Але будь-яка техніка ламається, і потрібно знати, які деталі можуть вийти з ладу першими і яка причина поломки.

Конструкція джакузі

Джакузі - спеціальне гідромасажне пристрій. Воно складається з декількох систем. Для того щоб зрозуміти, як працює такий пристрій, необхідно представити його конструкцію.

Гідромасажна ванна - це виріб з акрилу, укріплене смолами і деякими іншими сумішами. Вид вони можуть мати абсолютно різний, зате функціональність і деталі у них схожі. Робота систем спрямована на підігрів води та викид водних або повітряних потоків в ванну під певним напором.

Які запчастини потрібні для джакузі?Гідромасажна ванна

Більшість видів джакузі не має зовсім крана подачі води, оскільки рідина подається через форсунки. Замість нього може бути встановлений душ. У стінках ванни вбудовані різні форсунки, через які вода і повітря потрапляють в саму раковину. Стандартне джакузі має тільки певні комплектуючі, і підсвічування не входить в цей набір. Її можна придбати окремо, так само як і інші функціональні типи форсунок.

Конструкція форсунок

Форсунки - це ті невеликі отвори по периметру вироби, через які вода потрапляє в порожнину ванни. Вони можуть бути виконані з пластика і металу. Служать вони для формування потоку. Проходячи через форсунку, водяний або повітряний потік може розділятися і перетворюватися. Тому можна вважати, що вони є другою частиною, без якої гідромасаж неможливий.

Стандартні моделі форсунок не поділяють і не перетворюють потік, вони можуть його тільки звужувати і розширювати.

Великі моделі підходять для масажу ніг, стегон і спини. Моделі меншого діаметра завжди розташовані в верхніх частинах ванни для масажу шиї.

Які запчастини потрібні для джакузі?Фарсункі для гідромасажної ванни

Крім того, є вироби, за допомогою яких можна повернути потік води в необхідному напрямку в межах 90 °. Ця функція дозволяє зробити процес гідромасажу спрямованим і легко коректованим. Форсунки для аеромасажу створюють потік повітряних бульбашок, для гідромасажу - поділяють потік. Також існує комбінований тип виробів, через який може подаватися і повітряний потік, і водний.

Досить часто форсунки можуть забиватися, тому доводиться їх чистити або міняти. Вони входять в комплект, але можна докупити більш функціональні моделі. Ламаються форсунки рідко, їх рівень поломки низький.

Водопостачання і дрібниці джакузі

Вся робота гідромасажною ванни можлива тільки завдяки наступним трьом деталей:

  1. насосу.
  2. компресора.
  3. форсунок.

Дешевші моделі можуть обійтися і без компресора, але насос є тим елементом, який дуже важко замінити. Якщо він приходить в непридатність, то заміна може зайняти тривалий час. Через систему труб насос перекачує воду в раковину. За допомогою компресора можна регулювати цей процес більш ретельно. Якщо правильно підібрати настройки, то вийде відрегулювати подачу різних потоків з різних форсунки. Тривала робота компресора і насоса може призводити до перегріву цих елементів, що в майбутньому стане причиною несправності.

Для більшості моделей джакузі поломка насоса - це кінець. Але для деяких можна підібрати і докупити цілком хорошу деталь, яка прослужить ще кілька років. Елементи водопостачання входять в стандартний комплект і виходять з ладу досить рідко, рівень їх поломки може бути серйозним. Джакузі можна регулювати за допомогою електронного інтерфейсу, вбудованої панелі або пульта. Всі системи подачі та нагрівання води можна налаштувати завдяки вбудованій електронній системі. Але якщо вона вийде з ладу, припустимо, через коротке замикання, її ремонт обійдеться дуже недешево. Пульт замінити набагато простіше, ніж консоль або частина електроніки.

Які запчастини потрібні для джакузі?Сучасна гідромасажна ванна

Фільтри є комплектуючими, які можна як докупити, так і отримати разом з гідромасажною ванною. Вони очищають воду від всіх зайвих частинок і тільки тоді пропускають в систему водопостачання джакузі. На відміну від інших деталей, саме фільтри приходять в непридатність найчастіше. Низька якість води дуже сильно позначається на роботі таких пристроїв.

Система нагріву води є вбудованої. Вона допомагає регулювати температуру води, яка надходить в ванну. Ламається досить рідко, але відремонтувати буде складно.

Стандартна модель джакузі має абсолютно всі деталі для правильного функціонування. Найчастіше докуповують такі комплектуючі, як функціональні форсунки або елементи підсвічування. В основному купують декоративні елементи для ванної, душа.

Більшість деталей трубопроводу можна замінити або докупити. Найчастіше доводиться шукати інший фільтр, оскільки цей елемент несе підвищене навантаження через низьку якість води. Електронна система не потребує додаткових деталях.

Опубликовано: 16-02-2020, 18:47
0

Похожие статьи


Наверх