Кращий вибір - ванна сталева

Затишна ванна кімната - запорука гарного настрою! Одним з найважливіших елементів в її облаштуванні є місце для купання. Ванна сталева - це оптимальне рішення проблеми прийому водних процедур. І саме такий вибір найчастіше робить сучасний користувач, який прагне до комфорту і практичності.

Позитивні сторони

У будь-якому спеціалізованому магазині або сантехническом центрі запропонований широкий спектр ванн. Вони бувають різних видів в залежності від матеріалу, з якого виконані. Так, асортимент може бути представлений у вигляді чавунних, акрилових і сталевих виробів. Чи варто зупиняти свою увагу саме на сталевих ваннах? В цьому і належить розібратися.

Почнемо з того, що даний предмет ванного гарнітура має свої плюси і мінуси. Як вибрати сталеву ванну? Що ж позитивного в представленому об'єкті? Ванна зі сталі хороша для більшості споживачів тим, що її придбання дуже економічно для сімейного бюджету. У порівнянні з іншими, вартість у кілька разів менше. Але це зовсім не означає, що якісні характеристики сталевих ванн поступаються іншим.

Кращий вибір - ванна сталеваСтильна сталева ванна

Серед плюсів обов'язково потрібно виділити невелику вагу, зазвичай від 30 до 40 кг. Така характеристика дає можливість без труднощів перевозити ванну на далекі відстані, при цьому можна обійтися звичайним легковим автомобілем. Але тут необхідно бути уважним! Вага виробу апріорі залежить від товщини стінок. Найбільш прийнятною визнана товщина, яка знаходиться в діапазоні 3,5-4 мм. Часто недобросовісні виробники люблять економити на цьому параметрі. Якщо при виборі не вдається підібрати товар з необхідними характеристиками, то краще його не купувати зовсім.

Ванну зі сталі варто вибрати ще й через її міцності.

Покриття вироби дуже міцне, так як зазвичай на заводах використовується спеціальна технологія нанесення емалі на поверхню.

Така характеристика властива далеко не всім матеріалами. За умови дотримання необхідної товщини стін обраний об'єкт прослужить своєму господареві дуже довго.

Актуальним є питання: "Яку вагу витримує ця штука"? Так ось, вага, який сміливо можна занурювати в ванну доходить до 100 кг.

Неприємні мінуси вироби

Не позбавлена ​​ванна сталева і недоліків. Головна негативна сторона такої покупки в тому, що набрана гаряча вода через 20 хвилин буде просто теплою. Тому любителям поніжитися такий варіант явно не сподобається.

Але з цієї проблеми є вихід! Можна досить просто усунути цю помилку більшості вітчизняних виробників. Для цього варто придбати теплоізоляційний матеріал, наклеїти його на дно і з боків. Ще одним рішенням проблеми може бути використання монтажної піни.

Серед негативних сторін придбання, не можна не згадати, що такі ванни дуже галасливі. Коли падаюча вода вдаряє об поверхню, лунає досить дзвінкий і неприємний звук. Але і цей недолік усунемо! Скористатися в цьому випадку рекомендується матеріалом, що ізолює шум.

Кращий вибір - ванна сталеваСучасна сталева ванна

Але варто звернути увагу, що виробники, особливо закордонні, йдуть все-таки в ногу з часом. Тому зараз можна зустріти сталеві ванни, позбавлені вище перерахованих мінусів. Виробник усунув проблеми за допомогою різних матеріальних і технічних рішень. Правда, вартість такої сталевої ванни на порядок вище!

Правильний вибір

Купівля порадує тільки в тому випадку, якщо ретельно підійти до вибору, а також не втратити важливі моменти. Як ванну вибрати зі сталі? Це нескладно, починати слід з поверхні. Важливе зауваження: вона повинна бути ідеально рівною і гладкою, без тріщин і відколів. Матеріали, використовувані в її виготовленні, дозволяють домогтися такого результату.

Цікаво, які бувають форми і розміри у таких ванн? Сталь, як практичний матеріал, дозволяє виконувати різноманіття конструкційних рішень різного розміру і форм. Ванна може бути представлена ​​не тільки у вигляді звичайної прямокутної, але і кутовий. Правда, кутову необхідно встановлювати з урахуванням особливостей форм. Зате вона допоможе заощадити максимум вільної площі.

Кращий вибір - ванна сталеваОвальна сталева ванна

Розміри у сталевих ванн зазвичай стандартні. Але все ж потрібно звертати увагу на такі параметри, як довжина, ширина, висота.

Що стосується першої, то вона може коливатися в межах 150-180 см. Довжина ємності повинна строго відповідати відстані між стінками, так як для установки сталевої ванни необхідно задіяти 3 стіни. Ширина може бути підібрана в проміжку від 70 до 90 см. У свою чергу висота зазвичай досягає 60 см. Колір підбирають в межах блакитного, бежевого, бірюзового та інших відтінків.

Самостійне кріплення

Як встановити сталеву ванну, не вдаючись до допомоги фахівця? Може здатися, на перший погляд, що це дуже непросто. Але насправді все не так. Установка сталевої ванни своїми руками - процес досить нескладний. Як зазначалося раніше, її головна перевага - невелика вага, тому правильна установка цілком під силу одній людині. І зовсім не обов'язково викликати робітників! Купуючи цей товар в спеціалізованій установі, покупець отримує інструкцію по її установці. Також можливо скористатися порадами, викладеними нижче.

Почати необхідно з підготовки ванної кімнати. Для цього потрібно попередньо виконати монтаж всіх труб, змішувача, а також привести в належний вигляд зливний отвір. Після цього рекомендують зайнятися покриттям поверхні підлоги, а для цього краще використовувати плитки. А ось стіни облицьовувати до того, як збираєтеся встановити ванну не потрібно, слід нанести на їх поверхню засіб, що захищає від надмірної вологи в приміщенні. Наступним дією буде з'єднання сталевої ванни зі зливом. Це обов'язкова процедура, так як після фіксації і прикріплення її до поверхні підлоги здійснити процедуру важко.

Кращий вибір - ванна сталеваМонтаж труб у ванній кімнаті

Важливий етап полягає в правильному встановленні опори. Найкраще використовувати самоклеющуюся заготовку у вигляді накладок. Рекомендується ванну перевернути догори дном. На ній зафіксовані опорні точки, відповідно, на початку, поруч із зливним отвором і в кінці ванни. Опори з'єднують з несучої дугою. Далі необхідно зняти плівку з накладок, приклеїти опору до позначених місцях. При цьому попередньо обов'язково очищається поверхню ванни за допомогою спирту для знежирення.

Кращий вибір - ванна сталеваПідготовка до встановлення ванни

Щоб правильно встановити сталеву ванну, потрібно в наконечники вкрутити шпильки і закріпити їх. Уже перед тим як встановити виріб на потрібне місце, в стіни, поруч з якими буде поміщений об'єкт, забивають клини. Це робиться для кращої фіксації і вирівнювання. На куточки ванни слід наклеїти скотч, далі простір між пристроєм і стіною заповнюють монтажною піною. Після висихання клини акуратно прибираються.

Важливі нюанси кріплення

Як закріпити сталеву ванну? Щоб відповісти на всілякі питання по установці сталевих ємності, потрібно звернути увагу на деякі важливі хитрості. Наприклад, потрібно обов'язково зрізати залишки монтажної піни, видалити скотч і ще раз затягнути з'єднання. В цілому процедура займає близько 4 годин. Далі потрібно приділити час під укладку плитки будь-яких розмірів.

Кращий вибір - ванна сталеваПідкладка цегли під ванну

Якщо прийнято рішення боротися з недоліками ванни, потрібно ознайомитися з тим, як правильно встановити сталеву ємність. Щоб застосувати всі хитрощі ізоляційних матеріалів, слід їх вільно розташувати під ванною, а допоможе в цьому установка на цеглини. Їх потім можна замаскувати плиткою. Хорошим помічником для підвищення ізоляційних характеристик ванни буде піддон.

Закріпити сталеву ванну, якщо вона буде кутовий, можна без труднощів і самому. Адже технологія роботи практично не відрізняється. Відмінності будуть в розташуванні опорних точок. В іншому, кутові ванни не відрізняються від звичайних, а механізм дій дотримується той же.

Численні позитивні характеристики сталевої ванни спонукають багатьох встановити її у себе. Так як навіть з негативними сторонами досить просто боротися.

Опубликовано: 6-03-2020, 18:24
0

Похожие статьи


Наверх