Особливості експлуатації раковини з штучного каменю для ванної кімнати

Одним з нових рішень в декорі є застосування раковини з штучного каменю для ванної. Облаштування ванної кімнати і кухні грають велику роль при створенні загального інтер'єру квартири або приватного будинку. Сучасний будівельний ринок пропонує безліч матеріалів і стилів для оформлення житла. В таких умовах вибір певного особистого інтер'єру стає досить трудомістким заняттям. Однак такий стан речей дозволяє комбінувати ті чи інші стилі, а також проводити експерименти з дизайном приміщення.

Кам'яні раковини і їх переваги

Кам'яні раковини відносно недавно з'явилися на нашому небосхилі і вже завоювали популярність серед споживачів. Розглянемо більш детально, що ж таке умивальники з натурального каменю. Основними матеріалами для їх виготовлення служать кам'яна крихта і полімерна смола. Першим матеріалом може бути обраний будь-який твердий камінь, як правило, для виготовлення мийок використовують граніт або мармур. Ці породи здатні створити ідеально міцну і надійну основу з якої буде сформовано в подальшому умивальник.

Особливості експлуатації раковини з штучного каменю для ванної кімнатиКам'яна овальна раковина в ванній

Другим компонентом є полімерна сполучна смола, яка грає терпку функцію і створює монолітне і міцне покриття. Завдяки використанню такої технології існує можливість надавати виробам будь-яку форму і розмір. Які ж переваги мають кам'яні раковини? До безумовних позитивних сторін відносяться такі чинники:

  • надійність;
  • міцність;
  • довговічність;
  • натуральність;
  • стійкість до механічних впливів;
  • великий модельний ряд;
  • величезна розмірна сітка.

Детальний аналіз позитивних якостей вироби

Надійність, нарівні з міцністю, мийок зі штучного каменю досягається самою технологією виробництва і матеріалами, що лежать в їх основі. Кам'яне покриття довговічніше і за своїми характеристиками перевершує будь-які інші аналогічні вироби. До того ж такі мийки стійкі до корозії, оскільки в їх складі немає жодного компонента, який може згубно взаємодіяти з киснем і водою. А додаткове напилення полімерне покриття захищає поверхню від проникнення вологи всередину вироби, тим самим запобігаючи його руйнування.

В основі раковин з каменю лежать тільки натуральні матеріали, тому такі вироби не несуть ніякої шкоди здоров'ю людини. Випари, радіація, шкідлива пил, - все це незнайоме користувачам кам'яних умивальників, оскільки обидва компонента, що лежать в їх основі, натуральні і нешкідливі. До того ж тісно пов'язані між собою і не дають навіть найменшої можливості для освіти шкідливого впливу на організм людини.

Особливості експлуатації раковини з штучного каменю для ванної кімнатиУмивальник з натурального каменю

Полімерний шар, який захищає покриття не тільки має водовідштовхувальні властивості, він є ще й чудовим обмежувачем для утворення пилу. До того ж його міцність настільки висока, що ніякі механічні дії, утворені в побутовому просторі, не можуть пошкодити або хоча б подряпати його. Для нанесення каліцтв цього матеріалу необхідно докласти величезних зусиль або взяти спеціальні інструменти.

Модельний ряд таких виробів не просто великий, він величезний. Завдяки структурі матеріалу і процедури його виготовлення існує можливість створювати найрізноманітніші вироби за своєю формою і розміром. Що є незаперечним плюсом і дає багату поживу для роздумів в процесі вибору продукту. В будь-які дизайнерські ідеї і сміливі інтер'єрні рішення гармонійно впишуться мийки і раковини на основі штучного каменю.

Самостійна установка - запорука успіху і надійності конструкції

Встановити кам'яну раковину у ванну кімнату своїми руками не складе великих труднощів.

Для цього необхідно дотримуватися схеми монтажу і обраному способу установки. У сучасному світі їх існує тільки три:

  • методом накладення;
  • в рівень з поверхнею;
  • під край.

Відповідно до обраної схеми спосіб монтажу має свої особливості та нюанси. Однак самим естетично вигідним і зручним варіантом є установка в рівень з площиною стільниці. Оскільки цей метод створює монолітну структуру і органічний зовнішній вигляд готової поверхні. Використання кам'яної мийки має на увазі застосування також і аналогічної стільниці, тому виведення на одну висоту і створення монолітності послужить прикладом виконання відмінного вироби. Як правило, установка раковини таким методом проводиться шляхом приклеювання її до поверхні стільниці таким чином, щоб в кінцевому рахунку вийшла органічна і однорідна поверхню.

Особливості експлуатації раковини з штучного каменю для ванної кімнатиСамостійна установка ванни

Для більшої міцності і надійність можна використовувати спеціальні кронштейни і кріплення, дія яких спрямована на підтримку умивальника знизу і надає більш надійну фіксацію всієї конструкції. Стики між стільницею і раковиною обробляються будівельним герметиком або силіконом, щоб уникнути проникнення в них води. По завершенні всіх етапів робіт ми отримаємо відмінну монолітну і органічну поверхню, яка не тільки буде служити своїм господарям довгі роки, але і гармонійно впишеться в будь-який задуманий інтер'єр.

Підіб'ємо підсумки

Використання кам'яних мийок набуло широкого поширення завдяки своїм перевагам перед аналогічними виробами і відмінному зовнішньому вигляду, який здатний перевершити будь-які, навіть найсміливіші, очікування. Великий модельний ряд і розмірна сітка дозволяє кожному знайти саме те, що потрібно конкретно йому для створення власного бачення інтер'єру. При цьому виконати установку самостійно не складе великих труднощів, а отриманий результат буде довгі роки радувати око і щодня підтверджувати свою функціональність.

Опубликовано: 11-03-2020, 19:58
0

Похожие статьи


Наверх