Особливості виразний в стільницю раковини для ванної

Раковина для ванної врізна в стільницю на сьогоднішній день вважається дуже модним і практичним рішенням. З такою раковиною санвузол набуває акуратний вигляд, та й місце економиться. Така мийка має свої тонкощі, які необхідно враховувати при установці.

Особливості врізних раковин

Як правило, врізна раковина повністю занурюється в стільницю або тумбу. Але часто її краю залишають на увазі, так як в більшості випадків це більш зручно. Незалежно від конкретного способу занурення, врізні раковини мають свої особливості:

  1. Такі раковини дуже прості в установці, не дивлячись на те, що, на перший погляд, цього не скажеш. Справа в тому, що кріпиться раковина одночасно як на підставу, так і на спеціальні кронштейни. Завдяки цьому досягається висока ступінь стійкості. Це відмінне рішення для сім'ї, де люди мають звичку спиратися на раковину всією своєю вагою.
  2. Економічність і універсальність. Вся справа в тому, що на сьогоднішній день вартість виразний раковини трохи менше, ніж звичайної. Та й дизайн у раковини буде незвичайний. Наприклад, можна навіть кран встановити так, що буде створюватися враження, що він вбудований в тумбу, а не в раковину.
  3. Такі моделі значно економлять простір у ванній кімнаті, що особливо важливо в умовах невеликих приміщень. Адже в тумбі або в стільниці під раковиною можна зберігати все необхідне для прибирання приміщення, а також інші речі.
  4. Врізні раковини відрізняються широким асортиментом. Це стосується як зовнішнього вигляду, так і матеріалів. Отже, полімерні і акрилові раковини вважаються найбільш практичними. Але на них будуть сильно помітні подряпини. Найкращими вважаються металеві і мармурові раковини, але коштують вони набагато дорожче. Скляні та керамічні менш міцні, на них будуть завжди видно сліди від води. Але виглядають дані моделі дуже цікаво.
  5. У даного виду раковини можна вибрати бажану глибину і ширину чаші. Багато сучасні виробники готові за невелику доплату робити такі раковини на замовлення. При цьому питання про розміри раковини відпаде сам по собі.

Особливості виразний в стільницю раковини для ванної

Особливості установки

А тепер що стосується установки виразний раковини в стільницю або ж в тумбу.

Це зовсім нескладно, але вкрай важливо дотримуватися деяких правил, щоб не наробити помилок і потім не переробляти всю роботу. Якщо досвіду в установці такої раковини немає, краще на допомогу покликати фахівця і виконати роботу разом з ним.

Визначення розмірів

Для початку слід визначитися, на якій висоті розміщувати врізну раковину. Звичайно ж, це буде залежати і від висоти стільниці або тумби. Але не останню роль відіграє і зростання мешканців квартири або будинку. Найчастіше все люди мають різний зростання, особливо, якщо це сім'я з дітьми. Існують певні норми. Так, для дорослої людини оптимальна висота становить приблизно 80 см, для підлітка - близько 70 см, а для дитини мийка повинна розташовуватися на рівні 60 см. Тому багато фахівців схиляються до того, що краще за все встановлювати раковину на висоті від 75 до 80 см від статі.

Особливості виразний в стільницю раковини для ванної

Також потрібно правильно вибрати ширину і глибину чаші. Що стосується глибини, то можна сміливо вибирати виразний умивальник у ванну кімнату глибиною в 60 см. Це найбільш зручний для всіх варіант. А ось що стосується ширини, то багато що залежить від розмірів приміщення ванної кімнати.

Найзручнішими є мийки з широкими чашами в 65 см. Але це доречно, якщо навколо мийки простір кімнати дозволяє залишити як мінімум по 20 см з кожного боку на стільниці. Тоді вода не буде постійно стікати або капати на підлогу. У всіх інших випадках чашу потрібно брати менше.

Підготовка стільниці і кріплення

Крім висоти важливо ще і правильно підготувати стільницю. Як правило, спочатку робиться отвір під умивальник. Таку роботу потрібно довірити фахівцеві, а ще краще - фірмі, яка продає сантехніку. В цьому випадку кріплення буде максимально надійним і красивим.

Якщо ж прийнято рішення зробити все своїми руками, то потрібно не тільки зробити правильно виміри, а й як слід провести обробку отвори під раковину по краях. Підганяти отвір під мийку краще всього потроху, поступово збільшуючи його. Адже якщо зробити відразу великий отвір, то потім виправити це не вийде.

Після того, як отвір буде готово, слід обробити його краю так, щоб вони не були гострими. Тут все залежить від матеріалу, з якого зроблена стільниця. Якщо це дерево, то краю покриваються лаком або обклеюються спеціальною плівкою. Якщо інший матеріал, потрібно використовувати плівку. У разі металевої або мармурової стільниці обробляти краю додатково нічим не слід. Головне - ретельно їх відшліфувати.

Особливості виразний в стільницю раковини для ванної

Дуже важливо правильно провести кріплення виразний раковини. Робити це потрібно строго по інструкції, при цьому використовуючи кронштейни високої якості. При виконанні кріплення раковини до стільниці потрібно відразу передбачити, як будуть розташовуватися полички або невеликі столи під нею. Адже дуже важливо, щоб між ними дотримувалися бажані відстані. Від цього буде залежати те, наскільки точно будуть туди поміщатися по висоті різні баночки і пляшки із усілякими миючими засобами.

Надзвичайно важливо підбирати кріплення так, щоб дотримувалася необхідна максимальна навантаження. Зазвичай кріплення купується в комплекті з раковиною, що дозволяє відразу ж зрозуміти, на яке навантаження можна розраховувати (це пишеться в інструкції по установці).

Отже, всі основні особливості установки виразний раковини для ванної розглянуті. З усього вищевикладеного нескладно зрозуміти, що такого типу миття вважається дуже зручними, красивими і недорогими, навіть незважаючи на витрати по установці раковини фахівцем-сантехніком. До того ж встановлюються вони досить швидко і нескладно, що заощадить час.

Опубликовано: 14-03-2020, 17:09
0

Похожие статьи


Наверх