Розміри і особливості кутових душових кабін

Квартири в "хрущовках" (та й сучасні бюджетні варіанти) мають невеликі, просто крихітні ванні кімнати. Тому розміри душових кабін кутових мають дуже важливе значення для середньостатистичного росіянина, який вирішив відмовитися від ванни на користь душа і збільшити за рахунок цього корисну площу.

Маленькі душові кабіни

Пішли в минуле часи, коли ванна кімната являла собою приміщення, оснащене чавунною ванною, умивальником і унітазом. Сучасна сім'я хоче бачити її комфортною та затишною. Кімнатою, де можна прийняти душ з гідромасажем, виконати косметичні процедури або влаштувати тут хамам.

Але для початку потрібно визначитися з розмірами конструкції. Душова кабіна повинна "вписатися" у відведений для неї кут. Тому спочатку необхідно виміряти ванну кімнату, щоб потім вибрати і встановити душову кабіну.

Розміри і особливості кутових душових кабінМаленька душова кабіна

Маленькі кабіни можуть мати такі розміри:

  1. Найменша кабіна для душу має розмір 60х60 см. Але дорослій людині в ній прийняти душ неможливо через вкрай скромних розмірів. Такі конструкції призначаються для дитячих установ, наприклад, санаторіїв для дошкільнят та учнів молодших класів.
  2. Друге місце у кабінок 70х70 см, але і вони дорослим замалі. Деякі моделі комплектуються поличкою і сидінням. Ця дуже маленька кабінка призначена для крихітних приміщень. Є ширина кабінок 75 см, але тільки у асиметричних моделей.
  3. 80х80 см - економічний і популярний варіант. По ширині кутова кабіна збігається з класичною чавунною ванною. І вартість такої конструкції дуже приваблива для середньостатистичної сім'ї. Встановивши таку кабіну, можна ще виграти місце для машини-автомата. Причому машина при цьому може бути і не самого маленького розміру. Дані кабінки мають формою чверті кола або нагадують квадрат.
  4. 90х90 см трохи більше габаритний варіант, ніж попередній. При цьому досить затребуваний. Але купуючи таку кабіну, краще перестрахуватися і захопити записані параметри приміщення з собою в магазин. Тому що можливий варіант, що така кабіна захарастить ванну ще більше. І який тоді сенс в її перебудову? У плані комфорту 90х90 набагато краще 70х70. Але великому людині в ній все одно буде не зовсім зручно.

Маленькі кабінки встановлюють в мініатюрних ванних кімнатах. Зазвичай вони оснащуються невеликою кількістю додаткових функцій. Багато світових брендів випускають подібні варіанти, тому вибір досить різноманітний.

Середні і повнорозмірні душові кабіни

Це більш зручні та комфортні конструкції, що не утрудняють рухів вузькими стінами. У них є всі стандартні функції і пристосування, але при цьому залишається досить багато місця для людини, що приймає душ. Розміри середніх кутових кабінок - це 100х100, 110х110 і 120х120 см. Їх встановлюють в основному в приватних будинках з великими ванними кімнатами. Або в дуже просторій квартирі. Компактними такі конструкції точно не назвеш.

Найпопулярнішими в цій лінійці є кабіни 100х100, які можна встановити в квартирах.

Стабільний попит на таку модель забезпечує дуже широкий асортимент душових кабін саме такого розміру. Їх виробляють і вітчизняні, і зарубіжні виробники.

Розміри і особливості кутових душових кабінПовнорозмірна душова кабіна

Є й асиметричні кутові моделі розміром 100х80, 110х80, 120х80, 110х90, 120х90 см.

Самі просторі кабіни мають безліч додаткових функцій, включаючи телефон, парову баню і інші новації. Вони мають розміри 130х130, 135х135 і 140х140 см. Такі габарити створюють максимальну зручність для приймаючих душ. До слова, в камері кабіни цілком можуть поміститися 2 людини. У них вбудовані системи гідромасажу і ароматерапії, вентиляція і парогенератор. Управління функціями здійснюється сенсорною панеллю. Конструкції відрізняються надійністю і ергономічністю.

Інші параметри, на які слід звернути увагу

Не менш важливим параметром є висота кутовий кабіни. Вона коливається від 1,85 до 2,5 м. А висота шторки не може бути більше 2 м.

Розміри і особливості кутових душових кабінДушова кабіна з ванною

Слід згадати і про душових кабінах з ванною, тобто з глибоким піддоном. Такі конструкції призначені для людей, які не хочуть йти на компроміс і робити вибір між душем і ванною. Висота піддону в них перевищує 40 см, а загальна висота варіюється від 2,1 до 2,4 м. Це можуть бути моделі відкритого типу, закритого і комбінованого. Довжина і ширина піддону дозволяють комфортно прийняти ванну сидячи. В круглих піддонах ці цифри не повинні бути менше 90 см, інакше людині буде в ній тісно.

І ще один момент, на який хотілося б звернути увагу. Віддавайте перевагу продукції перевірених виробників. Перед покупкою уважно огляньте кабіну і ознайомтеся з її характеристиками, зайдіть усередину і перевірте, чи зручно вам буде в ній.

Крім розмірів, душові кабіни відрізняються величезним вибором форм і стилів. Вибір душової кабіни - це цілком раціональне рішення. Ця конструкція доступна по грошах, при цьому зручна і цілком здатна зробити вашу ванну стильної і затишної.

Опубликовано: 19-03-2020, 19:33
0

Похожие статьи


Наверх