Установка і експлуатація ванни джакузі

За останній час гідромасажна ванна, яку частіше називають ванною джакузі, стала більш доступною і тому більш поширеною. Її купують не тільки найбагатші, але і люди з середнім достатком.

Критерії вибору гідромасажної ванни

Перш за все слід визначитися з формою. Кутова ванна економить місце в приміщенні. При цьому місця в даній ємності для підводного масажу цілком достатньо. Крім того, кутова ванна краще вписується практично в будь-який інтер'єр ванної кімнати.

Матеріалом для цього обладнання зазвичай служить акрил. Він менш тепломісткий, ніж метал, тому зігрівається швидше. Правда, настільки ж швидше вода в акрилової ємності остигає. Важливою властивістю акрилу є те, що цей матеріал дуже пластичний, тому є можливість виготовляти акрилові ванни різноманітних форм і розмірів.

Важливим моментом у виборі ванни є тип і кількість масажних форсунок. Фахівці вважають, що кількість форсунок для нормальної масажною процедури повинно бути в межах 6-10 штук. Цього цілком достатньо, щоб забезпечити масаж всіх частин тіла, а більшу кількість зменшить ефективність масажу, оскільки сила напору води на кожну форсунку знижується. Важливим моментом є і зручність розташування панелі управління масажною системою.

Установка і експлуатація ванни джакузіПодвійна гідромасажна ванна

Ванна джакузі повинна мати покриття, що перешкоджає ковзанню. Це дозволить отримати максимальне задоволення і користь від перебування в такому гідромасажному пристрої.

Важливо! Перш ніж встановити прилад, проведіть всі оздоблювальні роботи.

Встановлювати джакузі виробник настійно рекомендує в повністю підготовленому приміщенні ванної кімнати. Вся обробка повинна бути закінчена. При цьому слід залишити достатньо вільного місця, щоб до ємності можна було легко підійти з будь-якого боку. Іншими словами, меблі у ванній кімнаті краще встановлювати після того, як буде закінчено монтаж гідромасажного приладу.

Як встановити ванну джакузі

Монтувати джакузі своїми руками не рекомендується.

Адже це досить складний гідроелектромеханіческій апарат. У ньому має бути правильно встановлений пристрій, що перешкоджає витоку електрики, і запобіжники проти високої напруги. А ще надійніше встановити стабілізатор напруги. Установка джакузі повинна бути доручена професіоналам, що спеціалізуються на підключенні саме обладнання для ванних кімнат, а не звичайному електрикові. Заборонено навіть просте подовження силового проводу. Потрібно дотримати перетин і матеріал кабелю - це трижильний мідний дріт в подвійній оплетке.

Електромотор повинен бути надійно заземлений. Як заземлення використовують також мідний дріт. У досяжності витягнутої руки знаходиться в ванні людини не повинно знаходитися жодних електричних частин - розеток, вимикачів і т. Д.

Установка і експлуатація ванни джакузіУстановка джакузі своїми руками

Ці рекомендації не тільки забезпечать правильну роботу пристрою, але і убезпечать ваше здоров'я і навіть життя.

Також необхідно дотримуватися всі схеми підключення масажних форсунок і зливу.

Не тільки установка джакузі, а й перший пробний запуск цього обладнання повинні проводитися під контролем представників сервісного центру. Вони ж докладно пояснять і продемонструють, як користуватися різними режимами масажною системи.

Установка і експлуатація ванни джакузіПоради підключення до зливу

Щоб запобігти передчасному виходу з ладу і ремонт системи форсунок, ще до установки джакузі варто обладнати домашній водовід фільтрами для доочищення води.

Догляд за гідромасажною ванною

Гідромасажна ванна - задоволення не з дешевих. Хочеться, щоб це обладнання прослужило довго і завжди зберігало привабливий і акуратний зовнішній вигляд. Тому чистка джакузі і постійний догляд за нею - обов'язкова умова збереження краси та справності.

Повсякденний догляд

Чистка джакузі після кожного використання не складе для господарів праці. Для цього застосовують лише м'яку ганчірку і теплу воду.

У ньому не тільки проводять масажні процедури, а й просто приймають гігієнічний душ. Щоб очищати внутрішню поверхню від можливого мильного нальоту, застосовують або рекомендоване в інструкції засіб для чищення, або будь-який миючий засіб для посуду, що не містить спирту, аміаку, кислот. Ні в якому разі не слід використовувати абразивні препарати і жорсткі губки з абразивним напиленням.

Установка і експлуатація ванни джакузіЧистка гідромасажною ванни

Нікельовані поверхні потрібно протирати м'якою бархоткой або фетром.

Щомісячний та щорічний догляд

У форсунках ванни джакузі криється і користь, і шкоду. У чому їх шкода? У тому, що вони є місцем, де із задоволенням ховаються і розмножуються бактерії. Тому як мінімум раз на місяць форсунки потрібно ретельно позбавляти від них. Для цього можна використовувати дезінфікуючі засоби типу "Каскад". Якщо відповідного дезинфікуючого засобу немає, можна використовувати таблетки для посудомийної машини три в одному типу "Фініш".

Можна приготувати засіб для чищення форсунок джакузі своїми руками. Для цього потрібно зробити слабохлорістий розчин.

Установка і експлуатація ванни джакузіФарсункі гідромасажною ванни

Наповніть ванну вище верхніх форсунок гарячою водою, додайте обраний засіб, включіть систему гідромасажу і дайте їй попрацювати на самому сильному натиску 5-10 хвилин. Злийте воду, давши їй постояти після виключення системи кілька хвилин. Потім знову наповніть ванну, включіть насос буквально на хвилину. злийте воду.

Щоб відповісти на питання, як почистити форсунки від вапняних відкладень в домашніх умовах, слід уважно прочитати інструкцію. Можливо, для такого очищення краще звернутися в сервісний центр.

Однак є спосіб, як провести цей захід своїми силами без демонтажу форсунок. Для цього використовують заборонений для регулярного застосування слабкий розчин оцтової кислоти. Його заливають в наповнену ванну, на кілька хвилин включають насос. Потім залишають воду в ємності на 8-10 годин. Спустивши воду, промивають систему чистою водою.

Регулярно очищаючи своє улюблене масажне обладнання, ви зможете користуватися ним як мінімум весь гарантований виробником термін.

Опубликовано: 26-03-2020, 17:50
0

Похожие статьи


Наверх