Види полиць для ванної з нержавіючої сталі

Полиці для ванної з нержавіючої сталі ─ незамінні деталі інтер'єру багатьох сучасних вбиралень. Вони є не тільки практичними, але і дуже стильними виробами. З їх допомогою можна легко прикрасити і зробити зручною будь-яку ванну кімнату.

Як вибрати форму полки і тип кріплення

Види поличок представлені у великій кількості. Існують кілька різновидів поличок в ванну:

 1. прямокутні.
 2. Квадратні.
 3. трапецієподібні.
 4. овальні.
 5. Круглі.
 6. трикутні.

Звичайні прямокутні полички відмінно підійдуть будь-вбиральні кімнаті. Що стосується квадратних і трапецієподібних форм, то вони здатні додати інтер'єру кімнати строгість і лаконічність.

Види полиць для ванної з нержавіючої сталіТрикутна поличка з нержавіючої сталі

Не менш популярні і полки овальної або круглої форми. Ніжність ліній і відсутність гострих кутів зроблять ванну затишній і красивій.

Що стосується трикутних поличок з нержавійки, то вони вважаються найбільш ергономічними. Завдяки тому, що їх встановлюють по кутах, зберігається багато простору. Не варто забувати і про те, що полички відрізняються один від одного і способом кріплення.

Типи кріплення

Існує три різновиди кріплення ванних поличок:

 1. навісне.
 2. вбудоване.
 3. на присосках.

Види полиць для ванної з нержавіючої сталіНавісна полиця у ванній кімнаті

Перше і найпоширеніше кріплення ─ навісне. Завдяки тому, що полички встановлюють за допомогою дюбелів, вони надійно вмонтовані в стіну. Можна придбати багаторівневу поличку, розділену на секції, від підлоги до стелі. Її закріплюють двічі: перший раз знизу і другий зверху. Така полку прийнятна для досить просторих приміщень. Але варто бути дуже обережним: вона займає багато місця і може виглядати громіздким.

Вбудована поличка вимагає спеціальної ніші в стіні. Найчастіше місце під неї попередньо залишають ще на етапі перепланування ванній. Потім в нішу встановлюють стелажі, поличку, тримач для рушника або дзеркало.

Що стосується швидкої монтування полички, то без присосок не обійтися. Але варто враховувати те, що така конструкція не витримає багато речей. Тому потрібно шафа або комод.

Види матеріалів для виготовлення поличок

Вибір матеріалу для ванної кімнати безпосередньо залежить від дизайну приміщення. Як правило, полички для ванної виконуються із пластику, скла і металу.

  1. пластикові полиці

Найбільш популярними вважаються пластикові полиці для ванної, оскільки цей матеріал добре витримує різні механічні дії. Він також стійкий до вологості і різких перепадів температури. А низька ціна пластика приваблює покупців.

Тим не менш, цей матеріал не виглядає так стильно, як скло або нержавіюча сталь. Крім того, його потрібно часто міняти, оскільки багато виробників дуже економлять на якісному покритті. Тому колір пластикової полки вимивається, вона втрачає свій привабливий зовнішній вигляд.

  1. скляні полиці

Другу позицію займає скло, так як воно прекрасно візуально збільшує простір ванної. Оскільки цей матеріал прозорий, в кімнаті створюється відчуття легкості конструкції полиць. Скло також просто очищається від мильного нальоту і не вимагає особливого догляду.

Види полиць для ванної з нержавіючої сталіНавісні полки зі скла

Цей матеріал прекрасно витримує різні навантаження. Але це залежить і від типу кріплення. Присоски в якості фіксатора для скла використовувати не рекомендується, так як вони будуть нагинати полку трохи вперед.

 1. металеві полиці

Останній у списку, але самий практичний і надійний матеріал ─ нержавіюча сталь. Якщо вона високої якості, то її сліпучого блиску вистачить надовго. Плюс такої полиці в тому, що її навіть не потрібно мити, досить просто регулярно протирати сухою ганчіркою.

Більшість полиць з нержавійки для ванної кімнати покриті хромом.

Але подальша доля такого виробу залежить тільки від якості напилення. Тому при покупці варто звертати увагу на виробника товару.

Нержавіюча сталь прекрасно доповнить будь-який інтер'єр ванної. Класичного стилю вона додасть дорожнечі, а модерну ─ щіпку лиску. Завдяки своїй довговічності і демократичною ціною вона довго прослужить своєму господареві.

Опубликовано: 29-03-2020, 10:41
0

Похожие статьи


Наверх