Як вибрати вбудовані світильники для ванної?

Вбудовувані світильники для ванної - віяння сучасного дизайну. Сьогодні до санвузлу пред'являються вимоги не менше, ніж до вітальні або спальні. Це стосується, перш за все, рівня освітлення в кімнаті, тому що від цього чинника безпосередньо залежить здоров'я людини. У другу чергу така пильна увага до висвітлення санвузла пов'язане із загальним дизайном приміщення.

Світильники на всі випадки життя

Сучасний ринок освітлювальних товарів пропонує масу їх різновидів. Самі звичайні світильники для ванної кімнати, підібрані правильно і зі смаком, здатні до невпізнанності змінити ванну і зробити водні процедури особливо приємними.

Вони можуть бути різних розмірів і типів. Найчастіше для ванних використовують накладні світильники, так як їх легко монтувати. Вбудовані лампи для стелі виглядають презентабельнєє, їх монтаж також не представляє особливих труднощів, якщо відбувається під час початкової установки стелі. Вбудовувані лампи прекрасно підходять до натяжної стелі, який набув такої популярності останнім часом.

Як вибрати вбудовані світильники для ванної?Використання точкових світильників у ванній

Монтаж таких світильників вимагає попередньої підготовки. Необхідно вивести проводку між натяжним полотном і стелею. Далі слід нескладний монтаж, який не займе багато часу. Особливо варто сказати про результат, який напевно перевершить очікування навіть самого вимогливого клієнта. Сучасні дизайнери пропонують прикрасити стелю точковими лампами, наприклад, у вигляді зоряного неба, так що під час прийняття ванни можна буде відчути себе звіздарем. Це місце стане відмінним варіантом для відпочинку та релаксації після денних турбот.

Вбудовувані світильники мають відмінну функціональність, що представляє особливу красу. Це означає, що вони можуть бути встановлені за бажанням замовника.

Незважаючи на те, що ванні кімнати, як правило, володіють невеликими розмірами, там теж є окремі зони. Точковими світильниками відмінно можна виділити зону дзеркала або нішу душової кабіни. Причому оформлення може бути організовано не тільки по периметру, але і у вигляді різних фігур. Ось тут дійсно величезний простір для польоту фантазії кожного. Поза сумнівом, це є явною перевагою, тому як простота конструкції і одночасно її функціональність дозволяють організувати простір приміщення відповідно до власних бажань і можливостей. Допомога в цьому може надати дизайнер, а також фото у відповідних журналах по дизайну. Основним критерієм є бажання людини і те, як саме він собі уявляє майбутнє оформлення санвузла.

Як вибрати вбудовані світильники для ванної?Поділ ванни на зони світильниками

При виборі ламп для стелі ванної варто враховувати специфіку приміщення - це висока вологість. Значить, що завжди є ризик отримати ураження електричним струмом, та й термін служби світильників може виявитися значно менше, ніж в сухому приміщенні. У зв'язку з цим на ринку з'явилися вологозахищені світильники, призначені спеціально для ванної кімнати. Не варто побоюватися, що це обмежить вибір освітлення для приміщення, тому що вологозахисні пристрою за зовнішнім виглядом нічим не відрізняються від звичайних. Суть криється всередині пристрою. Вологозахищені прилади відштовхують зайву вологу, не даючи їй поширитися на важливі для функціонування елементи. Такі особливості вологозахищеністю.

Самостійний монтаж

Від чоловіків з руками установка вбудованих світильників в ванну не зажадає особливих зусиль.

Після вибору світильників і дизайну ванної кімнати необхідно провести розмітку стелі, тобто точково розрахувати місця для установки ламп. Згідно з європейським стандартом від 2002 року, ванна кімната повинна бути освітлена не менше ніж 200 лк. Це справедливо і щодо туалету. В іншому випадку людина може відчувати проблеми зі здоров'ям і психологічний дискомфорт. Виходячи з цього стандарту необхідно проводити розрахунок кількості ламп на квадратний метр приміщення.

Як вибрати вбудовані світильники для ванної?Самостійний монтаж світильників у ванній

Після цього монтуються всі потрібні дроти. У випадку з натяжною стелею каркас повинен бути вже встановлено. Вбудовані світильники підходять і для більш дешевої обробки стелі ванної пластиковою вагонкою. Однак до установки ламп необхідно зробити дерев'яну прокладку, яка допоможе уникнути розплавлення пластика. Незважаючи на невелику величину, вбудовані світильники сильно нагріваються.

Після цього слід завершальний етап - установка вбудованої конструкції.

Таким чином, вбудовані світильники для стелі є функціональними, зручними, практичними у використанні. Крім того, вони дають необхідну кількість світла при правильному розрахунку і обліку вологозахищеністю.

Опубликовано: 10-03-2020, 17:42
0

Похожие статьи


Наверх