ТОП 14 виробників світлодіодних стрічок

В одній з попередніх статей ми разом з вами розібралися в тому, як вибрати світлодіодну стрічку найбільш оптимально, звернувши увагу на такі важливі параметри як яскравість, клас захисту і багато іншого. Однак на загальну якість продукції не в останню чергу впливає і виробник. Так що, якщо ви і захочете віддати комусь перевагу, то краще нехай це буде перевірений часом, надійний продукт популярного виробника.

На міжнародному ринку представлено досить кількість виробників, що зустрічаються і на вітчизняному ринку, і багатьом з них (особливо європейських) можна віддати перші місця. Однак ми постараємося описати кожен з представлених нижче брендів максимально об'єктивно і по суті. Тому давайте приступимо і ознайомимося з найбільш популярними виробниками світлодіодних стрічок на сучасному ринку.

Feron

І однією з таких, відкриваючи цей рейтинговий список, є компанія Feron. На вітчизняному ринку продукція цього китайського виробника показує непогані результати і в плані популярності отримала досить широке поширення. В основному для цього послужив той факт, що їх світлотехнічна продукція має прийнятною якістю по оптимально доступною ціною. Наприклад, ви зможете купити 5-метрову світлодіодну стрічку приблизно за 700 рублів. Звичайно, це трохи дорожче інших китайських аналогів, але при цьому загальну якість у стрічок цього бренду значно краще. У будь-якому випадку остаточний вибір буде залежати виключно від вас і вашого бюджету.

Офіційний сайт: shop.feron.ru

Camelion

Серед брендів довгожителів російського ринку в категорії світлотехніки можна виділити Camelion, що бере свій початок з 1997 року. На сьогоднішній день офіси компанії розташовані в декількох країнах, проте, на етапі відкриття, коли вони займалися в основному виробництвом батарей (як джерел живлення), їх було всього два: в Німеччині, і в Китаї. Виробничі потужності також розташовуються в Піднебесній, що, правда, не дивно. Незважаючи на те, що основний акцент в асортименті продуктів компанії зроблений саме на лампи, джерела живлення та іншу світлотехніку начебто каганців і світильників, серед іншого ви зможете знайти і світлодіодні стрічки. Хоча їх асортимент, звичайно, не такий великий, як у інших. Зате якість на досить високому рівні.

Офіційний сайт: camelion.ru

Jazzway

Якщо говорити про більш молодих брендах в сфері світлодіодної продукції та стрічок зокрема, популярних на сучасному російському ринку, то варто приділити увагу Jazzway і її продукції. Вперше на вітчизняному ринку вони з'явилися всього 10 років тому і вже до 2017 року статистика продажів налічувала в цілому близько 27 мільйонів одиниць, а це дійсно хороший результат. Само собою, асортимент продукції бренду тісно пов'язаний зі світлодіодними пристроями, серед яких знайдуться не тільки стрічки, але і світильники, прожектори, а також панелі та батареї. В цілому ж це досить надійний бренд, що пропонує якісну сертифіковану продукцію.

Офіційний сайт: jazz-way.com

Gauss

ТОП 14 виробників світлодіодних стрічокВисокою популярністю серед великої кількості користувачів має також продукція бренду Gauss. І тут, звичайно, не обходиться без протиріч, оскільки не дивлячись на цілком задовільну якість своїх продуктів, компанія тримає планку вартості трохи вище, ніж у своїх конкурентів. З одного боку, це добре, проте високою ціною потрібно відповідати, що і намагається робити компанія, надаючи хороші рішення в області світлотехніки. Відносно світлодіодних стрічок, компанія випускає відмінні одноколірні і RGB варіанти з досить високою яскравістю і хорошою складанням. Однак, як ми і говорили, за 5-метрову стрічку з вас попросять приблизно 1700 рублів.

Офіційний сайт: gauss.ru

Navigator

Ще одним молодим виробником світлодіодних стрічок, який вже встиг заслужити популярність і поширення на ринках СНД, є компанія Navigator. Її батьківщиною є Китай, і за його межами продукція бренду підкорює світовий ринок вже понад 7 років. Нехай це і не найбільший термін, однак, як ми встигли зрозуміти, в цій категорії продукції час тече по-іншому. Що стосується якості продукції, що випускається, то воно, судячи з численних позитивних відгуків, знаходиться на досить високому рівні. На всю свою продукцію компанія надає максимально докладну документацію, аж до моделей світлодіодів. У плані світлодіодних стрічок асортимент у них досить великий, а середня вартість коливається в районі 1200 рублів за 5 метрів.

Офіційний сайт: navigator-light.ru

Ера

Досить непоганими світлодіодними стрічками представляються і варіанти від російського бренду Ера. Дана торгова марка була створена в Росії не так давно, в 2004 році, і спеціалізується на виробництві високоякісних електротехнічних товарів, які, в свою чергу, і пропонує за досить оптимальною вартістю. Продукція даного виробника представлена ​​в безлічі великих інтернет- і стаціонарних магазинах роздрібних продажів. Асортимент доступних світлодіодних стрічок не найбільший, однак цілком достатній для надання альтернатив. Ну а якість у них знаходиться на досить задовільному рівні.

Офіційний сайт: eraworld.ru

Osram

ТОП 14 виробників світлодіодних стрічокНерідко за високу якість продукції доводиться платити чималі гроші, що почасти й характеризує бренд Osram. Хоча, в цьому плані подібна політика в принципі виглядає обгрунтованою, так як перед нами популярний німецький виробник високоякісної світлотехніки, що працює в сфері освітлення з 1906 року. Цікавим фактом може бути те, що ім'я бренду утворено з частин назви двох металів, що використовуються в лампах розжарювання (осмій і вольфрам). Також, в певний період часу компанія була частиною концерну Siemens. Відповідно, більш ніж віковий досвід у виробництві світлотехніки освітлювального обладнання вплинув і на репутацію бренду, і на досить чималу вартість, яка все-таки можна порівняти і з якістю.

Офіційний сайт: osram.ru

Elektrostandard

ТОП 14 виробників світлодіодних стрічокБагатьом з вас напевно відомо, що на сьогоднішній день в будь-якої категорії товарів можна знайти достатню кількість китайських виробників. І черговим з них в сфері виробництва світлодіодних стрічок є компанія Elektrostadard. Звичайно, не стрічками одними багатий їх асортимент, проте великого сенсу в даній ситуації зупинятися на цьому нема. І що стосується цікавлять нас продуктів, то асортимент стрічок у них і правда досить великий, з великим вибором моделей, що відрізняються, до слова, не тільки кольором. Однією з фішок каталогу зараз є світлодіодний гнучкий неон, що відрізняється високою вологостійкістю і механічною міцністю. У плані ціни можуть запропонувати вартість трохи вище середнього, близько 1600 рублів за 5 метрів одноколірної стрічки (2200 за RGB).

Офіційний сайт: elektrostandard.ru

Uniel

Непоганим поруч світлодіодних стрічок різного типу конструкцій, кольорів і потужностей може порадувати і бренд Uniel, який, як і багато в цьому списку широко спеціалізується на виробництві електроустаткування. Примітно в даному випадку те, що асортимент компанії налічує не тільки світлотехнічні вироби, але також і кліматичну техніку, електрообладнання та навіть елементи розумного будинку. Всі технічні етапи від виробництва до тестування відбуваються на улюбленим багатьом китайських потужностях, при цьому поширюється продукція компанії куди більші. Її дистриб'юторська мережа охоплює не тільки великі міста в Росії і СНД, але виходить також і на ринки Європи, як західної, так і східної. Єдине що асортимент самих стрічок може здатися не таким великим, як хотілося б.

Офіційний сайт: uniel.ru

LEDcraft

Логічно, що більшою популярністю на вітчизняному ринку повинні володіти вітчизняні виробники, за тієї умови, правда, що вони дійсно надають надійні і якісні продукти. Що ж, у сфері світлодіодної продукції таких прийнято вважати російський бренд LEDcraft. Вони можуть запропонувати широкий спектр освітлювальних пристроїв від звичайних лампочок і до прожекторів з біжать рядками. Є серед усього цього, звичайно ж, і світлодіодні стрічки. Одним з переваг в роботі компанії є прагнення до надання максимальної економії енергоспоживання і збільшення терміну служби своїх виробів. А тому про якість тут питання і зовсім не варто, воно відповідне гарне.

Офіційний сайт: ледкрафт.рф

Dreamled

Після такого чималого списку (а це ще не кінець) зрозуміло, що на сьогоднішній день виробництвом LED освітлення займається достатня кількість брендів. Їх чимало як серед іноземних, так і серед вітчизняних, про що свідчить ще один виробник світлодіодних стрічок преміум-класу компанія Dreamled. Вони характеризуються як надійні і досить прості в застосуванні, володіють чудовою світловою віддачею і великим терміном служби. Також стрічки цього бренду складають успішну конкуренцію за яскравістю неоновим трубках і навіть люмінесцентним лампам. Ну і ще можна відзначити високу передачу кольору, так як комусь це може здатися не менш важливим для освітлення.

Arlight

Не менш якісне світлодіодне обладнання для створення комплексних систем освітлення пропонує і бренд Arlight, що дозволило йому опинитися на третій сходинці списку вище. Вся продукція компанії проходить ретельне тестування і має необхідні сертифікати відповідності. У процесі виробництва використовуються надійні компоненти і передові технології, що дозволяє домогтися виняткової якості при оптимальній вартості. Крім високої якості і надійності, пріоритетами компанії є також безпеку і ефективність, що позитивно позначається на продукції в цілому. Каталог світлодіодних стрічок виробника дуже великий і включає практично 1000 одиниць, так що сумнівів в тому, що вам не вдасться знайти що-небудь для себе, може не виникнути і зовсім.

Офіційний сайт: arlight.ru

Cree

ТОП 14 виробників світлодіодних стрічокВерхівку рейтингового списку властиво займати популярним компаніям, відмінною рисою продукції яких є не тільки якість, але і пропорційно висока вартість. І на другому місці опинилася широко відома американська компанія Cree, заснована в 1987 році. На самому початку свого «творчого» шляху вона займалася виробництвом мікросхем і перших світлодіодів, іменованих тоді светоизлучающими приладами. Тепер же бренд займається великомасштабним виробництвом напівпровідникових світлодіодів, LED компонентів, лампочок і, звичайно ж, світлодіодних стрічок. Правда, як ми і сказали, вартість їх може значно перевалювати за межу допустимого, особливо для якогось домашнього DIY проекту.

Офіційний сайт: cree.com

Geniled

Ну а почесне перше місце в цьому рейтингу займає компанія Geniled, що спеціалізується на наданні різних рішень щодо висвітлення. Так, їх асортимент світлодіодних ламп не представляється широким, проте вони займаються їх виробництвом, а головне - установкою. Звичайно, за великим рахунком, справа ця не найважче, однак мова йде не про те, щоб поставити затишну атмосферу для вашої кімнати, а про куди більш масштабних і крупнобюджетних проектах. Іншими словами, якщо вам будуть потрібні фахівці в плані висвітлення, які знають свою справу і зможуть підібрати вам не тільки ідеї із застосуванням світлодіодних стрічок, то не варто списувати цього виробника з рахунків.

Офіційний сайт: geniled.ru

Висновок

Само собою, ми перерахували далеко не всіх іменитих виробників в категорії світлотехніки, і світлодіодних стрічок в тому числі. Як ви вже могли здогадатися, зроблено це було з кількох причин. По-перше, тепер досить того, що список видався досить чималим, і включає в себе велику кількість вітчизняних та іноземних брендів. По-друге, компанії, що залишилися на кшталт Sveteco або Joliet Technology, що знаходяться на самій вершині ринку, так і не отримали у нас широкого поширення. В основному через те, що їх продукція, нехай і якісна, але просто неймовірно дорога.

І все ж, серед такого числа потенційних кандидатів з їх не менш багатими асортиментом ви точно знайдете для себе найбільш відповідне рішення, відповідне і вашим перевагам, і розпланованого бюджету. Головне, що тепер ви знаєте кращих з них «в обличчя». А це напевно спростить вам вибір і заощадить достатню кількість часу.

Опубликовано: 19-04-2019, 22:27
0

Похожие статьи


Наверх