ТОП 10 виробників монтажної піни

Сьогодні установку вікон і дверей, проведення робіт, пов'язаних з герметизацією, неможливо уявити без використання монтажної піни. Цей матеріал вже міцно увійшов в наше життя і відмінно зарекомендував себе на будівельному ринку. З його допомогою виконують монтажні, звукоізоляційні, ущільнювальні і теплоізоляційні роботи. Монтажна піна здатна проникнути у важкодоступні місця і повністю їх заповнити, при цьому вона самостійно і досить швидко застигає, утворюючи міцну і тверду пластмасу. Способів застосування монтажної піни з кожним днем ​​стає більше, адже її унікальні властивості і наша винахідливість дозволяють застосувати даний матеріал в багатьох ремонтних і будівельних роботах.

Коли мова йде про проведення серйозних робіт, на перше місце виходить якість монтажної піни: вона повинна добре «прилипати» до поверхні, і не стікати з неї, повинна бути еластичною, не давати сильну усадку і не кришитися після застигання. Але часто про якість тієї чи іншої монтажної піни говорить саме ім'я компанії-виробника. зупинимося на найкращих виробників монтажної піни на світовому ринку і в Росії.

ТОП 5 світових виробників

SOUDAL (Бельгія)

Soudal - компанія, головний офіс якої розташований в Бельгії, а представництва і виробничі потужності - по всьому світу. Сьогодні виробництво налагоджено не тільки в Бельгії, але і по всій Європі, в США, Індії, Південній Америці, Африці - всього 15 виробництва і більше 40 представництв в різних країнах. Soudal - це світовий лідер з виробництва герметиків, поліуретанових аерозольних пін, ущільнювачів і т.д. На даному ринку компанія міцно влаштувалася і тримається вже близько 50 років. За цей час продукція стала користуватися величезним попитом, так як відрізняється високою якістю, великим асортиментом і порівняно прийнятною ціною. У лінійці виробника є продукція, призначена для професійного і побутового використання, тому кожен зможе знайти необхідний матеріал.

ТОП 10 виробників монтажної піниСеред всієї продукції компанії Soudal саме монтажна піна займає ключові позиції. Сьогодні ця фірма вважається найбільшим в світі виробником монтажної піни: саме тут розробляють все інноваційні технології, які потім виходять на світовий ринок і визначають подальшу розвиток будівельних технологій. Так, фахівцями компанії в лабораторіях була створена монтажна піна для роботи при низьких температурах, піна з низьким розширенням і піна з підвищеною продуктивністю. Одне з останніх досягнень - винахід спеціального аплікатора, який дозволить спростити всі проведені роботи і розширити їх спектр. Виробник не зупиняється на досягнутому, а продовжує удосконалювати свою продукцію. Напевно, не варто говорити про те, що тут використовується найсучасніше обладнання, стежать за дотриманням стандартів якості, ретельно контролюють всю продукцію.

На сьогоднішній день Soudal випускає зимову, пістолетну, зимову пістолетну, двокомпонентну монтажну піну, піну з аплікатором, а також очищувачі монтажної піни і засоби для її видалення.

PENOSIL (Естонія)

ТОП 10 виробників монтажної піниПорівняно молоде підприємство, засноване в 1998 році в Естонії. Проте, на сьогоднішній день виробникові вдалося домогтися уявлення його продукції на ринку більше 50 країн світу. Крім того, силами компанія виробляється більше 10% монтажної піни в Європі, що стає підставою до подальшого стабільного розвитку. Сьогодні компанія виробляє не тільки монтажну піну, але і клеї, очисники, герметики, будівельну хімію, будматеріали для професіоналів і для домашнього використання. З невеликого підприємства Penosil сьогодні перетворилася на справжнього гіганта.

Торгова марка Penosil сьогодні належить компанії Krimelte, яка ретельно досліджує ринок і в підсумку являє покупцям максимально відповідну продукцію. Так, все, що тут виготовляється, в т.ч. і монтажна піна, проводиться в декількох серіях: Gold, Standard і Premium.

  • монтажна піна серії Gold призначена для професійного використання не тільки в житловому будівництві, але і на виробництві. Вона відрізняється низьким коефіцієнтом розширення, утворює поверхню високої щільності, не викликаючи напруги в будівельних конструкціях. Все це визначає широкий спектр можливих робіт, а також використання при проведенні найделікатніших робіт. Крім того, окремі види можуть застосовуватися і при дуже низьких температурах, аж до -18.
  • Серія Premium підходить і для побутового, і для професійного використання. Вона універсальна, поєднує високу якість і прийнятну ціну. У серії зустрічається звичайна монтажна піна, а також всесезонна і навіть зимова піна, але в цьому випадку працювати з нею можна при температурі не нижче -10.
  • Зерія Standart - це висока якість і максимально вигідна ціна. Продукція призначена для проведення неспецифічних робіт, де не потрібна підвищена якість.

Крім того, в асортименті виробника є монтажні піни, призначені для проведення конкретних робіт: установки вікон, ізоляції комунікацій, для обробки швів і т.д.

Dr. Schenk (Німеччина)

Німецька компанія, яка існує вже близько 80 років. За цей час вона встигла налагодити виробництва в різних країнах світу і повністю взяти під контроль випуск монтажної піни. До речі, виробничі потужності є і в Росії, де продукція виробляється для європейського ринку. Де б не здійснювалося виробництво продукції, воно проходить під строгим контролем і з дотриманням всіх норм і правил. Лабораторія, розташована в Німеччині, постійно працює над удосконаленням продукції, а як показник і підтвердження високої якості компанія отримала сертифікат ISO 9001: 2008.

Асортимент продукції, що випускається під маркою Dr. Schenk, включає не тільки монтажну піну, але і герметики, ущільнювачі, рідкі цвяхи, малярську стрічку і інші товари. Що ж стосується конкретно монтажної піни, то виробник намагається постійно підвищувати якість і збільшувати асортимент, щоб покупець отримував преміум-товар за прийнятною ціною. Сьогодні на ринку представлена ​​професійна і побутова всесезонна піна, піна для пластикових конструкцій, двокомпонентна піна, протипожежна, для підземних робіт, для робіт з пістолетом і т.д.

Illbruck (Німеччина)

ТОП 10 виробників монтажної піниНімецька компанія, провідна свою діяльність з 1952 року. Основний напрямок діяльності - виробництво матеріалів для герметизації в сфері промислового виробництва і будівництва. Сьогодні представництва компанії є в 25 країнах світу. Компанія намагається зробити свою продукцію як можна більш якісної, постійно вдосконалювати її, бути в контакті з покупцем, щоб максимально задовольнити його запити.

На даний момент компанія може похвалитися унікальними власними розробками, які роблять продукцію максимально якісною і універсальної. Асортимент монтажних пін найширший: літні і зимові, протипожежні і двокомпонентні. Якість підтверджується багаторічним досвідом виробництва, постійно розвиваються технологіями і відгуками мільйонів професіоналів.

Kim Teс (Німеччина)

Ще одна компанія, що відрізняється високим німецькою якістю. Продукція під згаданої вище торговою маркою випускається компанією «KIM Jarolim im-und Export GmbH» і поставляється на європейський, американський і вітчизняний ринки. Серед основних принципів свого розвитку компанія виділяє традиційну надійність і якість, бажання догодити клієнтам і постійно розвиватися, удосконалюючи свою продукцію.

Сьогодні компанія є світовим лідером з виробництва монтажної піни, герметиків, малярних і покрівельних матеріалів, ущільнювачів і утеплювачів, емалей, грунтовок, лаків і т.д. Налагоджено виробництво річної, зимової та всесезонной монтажної піни для побутового та професійного використання, а також вогнетривкої, пістолетної та спеціальної піни, адаптованої під використання в конкретних ситуаціях. Вся продукція відрізняється стабільно високою німецькою якістю, так як його контроль здійснюється на всіх стадіях виробництва.

ТОП 5 російських виробників

Profflex

ТОП 10 виробників монтажної піниКомпанія, що розташовується в Тульській області, і спеціалізується тільки на випуску монтажної піни. Якість продукції гарантується використанням сучасного обладнання і якісних сировини від провідних світових виробників. Крім того, проводиться ваговий контроль балонів з піною, що гарантує високу якість.

Потужні виробничі майданчики сьогодні випускають професійні, побутові та спеціальні монтажні піни, а також супутні продукти. Так, під маркою Profflex сьогодні на ринку фігурує величезний асортимент монтажної піни, здатний задовольнити будь-які запити: є зимові, літні, всесезонні піни, універсальні піни, вогнестійкі і клей-піни. Про будь-якому вигляді виробник надає більш ніж детальну інформацію, тому підібрати потрібний варіант не проблема.

ЗАТ «Ельф ФІЛЛІНГ» (KUDO)

Під торговою маркою KUDO сьогодні фігурує компанія з 15-літньому досвідом виробництва найрізноманітніших аерозолів технічного призначення. Сформовані традиції і контроль якості продукції на кожному етапі - основа для формування іміджу відповідального виробника якісних товарів.

ЗАТ «Ельф ФІЛЛІНГ» - одне з провідних вітчизняних підприємств з виробництва монтажної піни, хоча її почали випускати тільки з 2012 року, для чого була обладнана сучасна автоматична лінія. Використовується сучасне обладнання, а також працює власний дослідницький центр, який не тільки стежить за якістю продукції, але і постійно шукає шляхи її поліпшення.

На сьогоднішній день монтажна піна виробляється за сучасними технологіями з використанням власних розробок. Вона відрізняється високою якістю, гарну адгезію, незначною усадкою, швидкої полімеризацією. В асортименті є продукція для професійного використання і для приватних споживачів: це дві лінійки, Proff і Home, з різним обсягом, характеристиками і особливостями.

ТОВ «ДеЛюкс»

ТОП 10 виробників монтажної піниВітчизняний виробник монтажної піни, який намагається випускати продукцію, яка не поступається за якістю європейським компаніям. Виробник спеціалізується на виробництві монтажної піни і очищувачів, намагається постійно вдосконалювати технології виробництва. Для цього використовується сучасне європейське обладнання та сировину найвищої якості.

монтажна піна виробляється як для професійного, так і для приватного використання. Вона вирізняється стабільно високою якістю, прийнятною ціною, високим виходом, високою швидкістю полімеризації, гарну адгезію. Так, серії для професійного і побутового використання включають зимову, всесезонну і вогнестійку піну. Вся вона має сертифікати якості, а компанія займається виробництвом очищувачів монтажної піни.

«Преміум продукт» (Premium)

ТОП 10 виробників монтажної піниВідносно нова компанія на вітчизняному ринку виробництва монтажної піни. Вона працює з 2014 року, спеціалізується тільки на випуску різних видів монтажної піни, і вже встигла зарекомендувати себе конкурентними цінами, високою якістю, індивідуальним підходом до кожного клієнта і наявністю системи знижок.

Асортимент продукції поки що не надто широкий, а компанія надає на вибір піну зимову і літню. Надалі планується розширити виробництво і випускати спеціальні види піни, а також окремо професійну і побутову продукцію.

ТОВ «ВладПромПен»

ТОП 10 виробників монтажної піниКомпанія з Володимира випускає монтажну піну під брендом «Майстер». Ключове правило в діяльності компанії - краще співвідношення ціни і якості. Виробник пропонує монтажну піну як для професійного використання, так і для побутового, для чого використовується високоякісні компоненти, що в підсумку дозволяє отримати продукцію з чудовими експлуатаційними якостями.

Крім того, в Росії здійснюється виробництво монтажної піни європейських виробників по їх фірмовим технологіям.

Опубликовано: 19-04-2019, 22:27
0

Похожие статьи


Наверх