9-02-2019, 15:56

Безкоштовні програми для дизайну садової ділянки

ландшафтний дизайн програма

Програми для ландшафтного дизайну саду, здатні допомогти досягненню продуктивності в справі облаштування і планування дачної ділянки або прибудинкової території. Завдяки їм не потрібно робити замальовки ескізів саду з різних ракурсів. Крім цього, замальовки повинні відповідати всім порам року. Все це можна врахувати в одному софті, досить зробити модель, і потім просто підбирати певні умови, при цьому процес створення проекту сильно прискорюється, стає більш якісним.

ландшафтний дизайн програма
Ландшафтний дизайн розроблений в спеціальній програмі

Програмне забезпечення для проектування ландшафтного дизайну - це конструктори, прості в освоєнні. Навіть користувач ПК, який не володіє спеціальними знаннями, може створити ескіз проекту.

Характеристики загальні для більшості програм

Програмування для проекту дизайнерського ландшафту російською мовою випускає кілька компаній. Раніше вони займалися розробкою софтів для дизайнерів, але проектування дизайну дачних ділянок стало настільки популярним і затребуваним, що виробники вирішили почати розробляти ПО для любителів і новачків. Це справжня знахідка для тих, хто хоче самостійно облаштувати свою ділянку. Досить вибрати одне програмне забезпечення, встановити його на комп'ютер, і творити.

ландшафтний дизайн ділянку
Варіант ландшафтного дизайну ділянки

Все софти по дизайну для новачків мають деякі загальні характеристики:

 • Створення проекту з нуля, або завантажити фото ділянки;
 • Додавання файлів-знімків;
 • Можливість додавання рослин;
 • Мощення доріжок;
 • Розташування водойм на ділянці;
 • Облаштування клумб;
 • Розташування будівель;
 • Зміни рельєфу ділянки;
 • 3D - готовий проект.

Для професіоналів ПО складніші, за допомогою яких створюються тривимірні моделі.
Хочеться відзначити, що безкоштовні софти для дизайнерів досить умовні, вони мають пробний період, але за цей час дизайн-проект для особистого користування може бути готовий.

Віртуальний проект - керівництво по складанню

Зараз на ринку можна знайти безліч комп'ютерних програм за різними напрямками, і ландшафтний дизайн не є винятком. Таку програму можна завантажити безкоштовно. Але є і платний сервіс, розрахований на професіоналів.

віртуальний проект ділянки
Приклад віртуального проекту ландшафтного дизайну ділянки

Серед цього розмаїття можна з легкістю знайти композицію ландшафту, яка вам до душі. Але не варто відразу відправлятися в розплідник, для придбання потрібних насаджень. Візуалізують проект, на підставі вашої ділянки і плану озеленення.

Різні програми по створенню дизайну ландшафту - це свого роду енциклопедичне керівництво, яке докладно відповідає на питання за напрямками:

 1. Стилі та напрямки в ландшафтному дизайні. Це серія для початківця дизайнера, яка навчить правильно облаштувати прибудинкову територію або дачну ділянку, при цьому, не витративши великих коштів.
 2. Поради професіоналів. У цій серії пропонуються увазі початківця дизайнера оригінальні і незвичайні ідеї по дизайну дачної ділянки.
 3. Ландшафтне мистецтво - це ази. Розглядаються основні положення цього напрямку. ландшафт віртуальний проект У даній енциклопедії є не тільки покрокове пояснення головних положень дизайнерських ландшафтних проектів, а й представлені барвисті ілюстрації.

Енциклопедії представляються на дисках, які дають інформацію по ландшафтному дизайну, мистецтва, з різного роду світловими ефектами для різних варіантів оформлення дачної території.

Чого навчають енциклопедичні диски

В даний момент на ринку є шість дисків - «Серія ландшафтного мистецтва». Це свого роду покрокова інструкція по створенню програм проектування ландшафтного дизайну дачної ділянки, і практичний посібник із застосування різних елементів в дизайні. Що можна дізнатися з енциклопедичних дисків:

 • Правильне застосування елементів дизайну на ділянці;
 • Види мощення;
 • Як розбити газон;

  газон на ділянці
  Приклад облаштування газону на дачній ділянці

 • Як облаштувати сходи;
 • Як побудувати підпірну стіну;
 • Як правильно застосувати на ділянці каміння;
 • Як розбити квітник або палісадник перед будинком;
 • Висадка рослин;
 • Як облаштувати басейн, або озеро.

Завдяки цим енциклопедій, навіть початківець дизайнер, може з легкістю створити чудовий сад.

Безкоштовні програми для ландшафтного дизайну

Для порівняння розглянемо кілька основних програм, які використовуються при ландшафтному проектуванні онлайн.

X-Designer - Планувальник дачної ділянки 3D

Завдяки цій програмі, можна створити дизайн невеликої ділянки, який буде не тільки функціонально цілісний, але і досконалий в художньому плані. Це неважко буде зробити навіть в тому випадку, якщо ви не дока в комп'ютерному моделюванні. Завдяки програмі X-Designer можна правильно розташувати всі будівлі як житлові, так і господарські, спланувати посадку чагарників, дерев і квітників.
планувальник садової ділянки
У проект можна внести бруковані доріжки і альпійські гірки.

опис

 1. Проект створюється в редакторі 3D, який дозволяє заповнити площу дачної ділянки всілякими елементами, що знаходяться у великій кількості в бібліотеці.
 2. Є можливість видозміни самої ділянки - копати ями під водойми, насипати гірки, створити особливий рельєф і планування на ділянці.
 3. Будівлі в цій комп'ютерній програмі складаються з частин. Завдяки цьому можна видозмінювати текстуру і колірне рішення, що дозволяє створювати свої об'єкти.
 4. При зміні дати на календарі можна побачити дизайн дачної ділянки за порами року. Можна міняти час доби, і тоді буде видно, як впливає сонячне світло на освіту тіней, і де встановити джерела освітлення.
 5. При закінченні створення проекту, програма дозволяє зробити фото з різних ракурсів і зберегти сам проект.

  планування садової ділянки
  Приклад проекту і планування садової ділянки

X-Designer дозволяє без фінансових вкладень, не витрачаючи багато сил, експериментувати при створенні проекту дачної ділянки.

особливості програми

 • Є покроковий опис, інструкції, гарячі клавіші;
 • Є система пошуку, яка реагує навіть після введення першого слова;
 • Створення дизайн проекту на комп'ютері можливо без спеціальної освіти.

Завантаження програми X-Designer не займе багато часу, і установка її на комп'ютер абсолютно безкоштовна.

Наш Сад Рубін 9.0

Це аналог Sierra російською мовою - і функції, і можливості реалізації проектування. Програма складена з певної кількості блоків, які використовуються при складанні певних завдань. І повноцінний проект створюється при повному спектрі комплексних можливостей. Перевагою є російськомовний інтерфейс, і безкоштовність програми.

Наш Сад рубін
Інтерфейс програми Наш Сад рубін

Розрахунок розробників був спрямований на масове використання даної програми. У цієї програми крім стаціонарного є і онлайн-продукт, який дуже простий в освоєнні і використанні, але варто відзначити, що вони примітивні. Створити проект на них можна дуже швидко, хоча він буде не тієї якості, яке можуть запропонувати стаціонарні програми.

Програма Сад Рубін 10 версії

Це неповторна комбінація проектування ландшафту з більш досконалими і новими потенціалами, плюс до всього великий довідник рослин.

Сад Рубін 10 - підійде як звичайним садівникам, так і професійним дизайнерам. Крім цього, програма служити посібником для викладачів і учнів шкіл та дизайнерських курсів.

Ця програма дозволяє спостерігати за садовою ділянкою в будь-який час, при цьому можна простежити, як зміниться місцевість через місяць і навіть через кілька років.

планування саду проект
Варіант планування і ландшафтного дизайну створеного в програмі Наш Сад Рубін

Характеристики Сад Рубін 10

У 10 видання є правила і переваги:

 1. Якісна візуалізація. Просторове зображення рослин поліпшеної якості. У 10 версії софта для конструювання ландшафтного дизайну є ресурс передачі властивостей використаних матеріалів, наприклад, краса гладкого металу, роса на траві, пористого каменю.
 2. Нова макробібліотека, в якій зібрано понад 1000 рослин і об'єктів в 3D дозволі, плюс тривимірні текстури у великій кількості: дерева, кущі, архітектурні споруди, світильники. макробібліотека наш сад рубін
 3. Самотній калькулятор, використовуючи який можна встановлювати ціну. Кошторис розраховується автоматично.
 4. Можливість мощення, що дозволяє не тільки застосовувати зручний інтерфейс для облаштування стежок і двориків, а й створювати різні композиції.
 5. Є елементи креслень. Вимірювальні стрілки з поліпшеною графікою і підвищеною функціональністю. Присутні довільні символи і контурні площі.
 6. Зображення можна редагувати відповідно з порами року.
 7. Наявність тіней.

Як встановити і запустити

Особливих вимог до ПК немає - проектувати дизайн проекти для ландшафту може кожен користувач, як новачок, так і професіонал.
Установка стандартна, досить погодитися з умовами ліцензії, і вибрати різні функції. Рекомендованим буде перший. Якщо вибрати другий, то ви зможете відзначити функції потрібні вам.
Є повний набір:

 • Керівництво;
 • довідки;
 • приклади;
 • Підручник;
 • теми;
 • 3D моделі насаджень;
 • Картинки в доповненні.

Але хочемо відзначити, що якщо ви новачок, то вам краще прийняти угоду з рекомендованими настройками.

інтерфейс

Якщо ви відчуваєте інтерес до ландшафтного проектування, то ця програма для вас. Як тільки програма буде встановлена ​​на комп'ютер, її потрібно вивчити дуже ретельно.

ділянку Наш Сад 10
Приклад проекту садового ділянки в програмі Наш Сад 10

Поле плану знаходиться на центральному місці. В панелі інструментів вгорі, є пункти:

 • «Файл»;
 • «Редактор»;
 • «Насадження»;
 • «Змінити»;
 • «Помістити», так далі.

Програма нагадує Word сторінку. Але спливаюча панель, каже - це софт по дизайну ландшафту. Наприклад, при виборі рослин, користувач бачить екземпляри, бібліотеку, в якій детально описується сама рослина, місце, час посадки, і догляд за ним. Можна завантажити 10-е видання програми Сад Рубін російської версії безкоштовно.

Ландшафтне мистецтво

Це серія програм для самостійного створення дизайн проекту дачної ділянки. Дозволяє створити проект, в якому будуть:

 • Різного роду квітники;
 • озера;
 • Дерева, чагарники;
 • газони;
 • Містки, і так далі.

газон альтанка наш сад
Є у неї один недолік - скачати її можна, вона продається на дисках.

Керівництво по програмі теж можна купити, з описами і докладними інструкціями. Але є подібний програмний продукт для отримання ландшафтного дизайну від VIEM. Завантажити онлайн можна ознайомчу версію. Але якщо ви захочете повну версію даної програми, то її доведеться купувати.

Програма дуже професійно складена, в ній можна облаштовувати живоплоти, палісадники, доріжки для саду. Перед початком роботи вивчіть навчальне відео, і після цього ви зможете створити оригінальний дизайн саду і дачної ділянки.

Garden Design Pro

Програма призначений для створення ландшафтного дизайну на ipad і доступна будь-якому користувачеві.

програма Garden Design Pro
Приклад інтерфейсу програми Garden Design Pro

переваги:

 • Завантажити додаток можна безкоштовно;
 • Не потрібно навчання;
 • Простий інтерфейс;
 • Легке управління;
 • Є підказки;
 • Перегляд результату в 3D анімації;
 • Можливість зберегти результат.

Ця програма підходить новачкам, так як не викликає ніяких труднощів.

Realtime Landscaping Plus 4

Для новачків ця програма досить складна, так що доведеться пройти навчання. Є безкоштовна версія, але її функції дуже обмежені. Програма розрахована на професіоналів, але при бажанні новачок може навчитися працювати з нею. У цій програмі перед початком проектування ландшафтного дизайну можна завантажити фотографію ділянки, а можна почати створювати проект з нуля. На закінченому проекті весь дизайн виглядає дуже реалістично, навіть рослини коливаються від вітру. У цьому відео дивіться приклади ландшафтного дизайну виконаного в програмі Realtime Landscaping Plus 4.

Висновок

Можна вибрати і завантажити будь-яку програму, але для «чайників» буде оптимальним «Ландшафтний дизайн» російською мовою. Прості настройки і мінімальний набір функцій не доставлять клопоту. Але є мінус у цій програмі - 3D візуалізація не надто якісна. Як тільки пройде успішне вивчення аматорського ПО, можна перейти на платні софти для ландшафтного проектування.