Проекти будинків в сучасному стилі хай-тек

індустріальний хайтек будинок

Сучасні котеджі абсолютно не схожі на звичні всім з дитинства дерев'яні хати бабусь і дідусів. Хаосное нагромадження прямокутних форм і конструкцій перетворюється в витончене комфортне будівлю. Будинок в стилі хай-тек незвичайний, енергоеффектівен зовні, зручний і затишний всередині.

будинок в стилі хайтек
Зовнішній вигляд і проект сучасного будинку виконаного в стилі хайтек

Особливості проектів будинків в стилі хай-тек

Перш ніж побудувати будинок власник вибирає стиль, дизайн, і нерідко зупиняється на хай-тек напрямку. Стилю властиві строгість форм, максимум скла і металу, відкриті виставлені на показ комунікації. Будинки нагадують декорації до фантастичних фільмів.

скління будинку
Рясне скління будівлі в hi-tech стилі

Внутрішня площа позбавлена ​​несучих стін і перегородок, вікна-вітрини і плоскі дахи. Особливості котеджів, побудованих за таким проектом:

 • головний акцент архітектурного проекту - функціональність;
 • використовуються тільки новітні технології;
 • простота дизайну будинку, мінімум додаткового декору;
 • основні матеріали - пластик, скло, метал, бетон; бетонний будинок
 • основні кольори - сріблястий, чорний, білий;
 • прагматична оригінальне планування;
 • всі комунікації виставлені на показ і обіграні як декор;
 • безліч дзеркальних поверхонь і світильників;
 • конструкції прямих і строгих форм.

Хоча хай-тек часто застосовують в проектах офісних будівель, за містом теж можна зустріти котеджі, виконані в цьому архітектурному стилі.

офісна будівля
Проект і екстер'єр офісної будівлі з скляними стінами

Будівництво в стилі хай-тек здійснюють за модульно-блокової або каркасної технології:

 1. Модульні будинки в стилі хай-тек. Проекти таких будинків привертають швидкої складанням за заводськими схемами і кресленнями. Відмітна особливість - почергове вибудовування приміщень із сполучених між собою модулів. Будинки оснащені всіма необхідними комунікаціями. модульний будинок
 2. Каркасні будинки в стилі хай-тек. Простий і вигідний варіант. Поєднання практичності дерев'яних деталей і незвичайних доповнень у вигляді стійок, канатів, тросів, металу, пластику. Будинки в хай-тек стилі - це поєднання строгих ліній і ламаних форм.

  двоповерховий будинок
  Двоповерховий будинок з гаражем і терасою виконаний в сучасному стилі

При каркасною технологією будівлі зводять з сип-панелей. Гідність - хороша тепло і шумоізоляція. Панелі витримують велику поздовжнє навантаження, що важливо для ламаних образів хай-тек.

будинок з сіп панелей
Процес зведення будівлі з сип-панелей
 1. Будинок з бруса в стилі хай-тек. При збереженні основних напрямків архітектурного стилю зберігається максимальну зручність. Це привертає в будівлях з бруса. Приватний будинок буде модним і комфортним. будинок з бруса
 2. Будинки з сип-панелей. Панелі важать значно менше, ніж бетон або цегла, за рахунок цього знижені вимоги до фундаменту. Сип будинку мають нульову усадку, а значить більше можливостей для використання скла і інших дизайнерських ідей.

  заміський котедж
  Оригінальний проект котеджу з сіп панелей

 3. Каркасно-щитові будинки в стилі хай-тек. Можна створювати різні форми, конструкції різних розмірів. каркасно-щитовий будинок

Будь-який з способів підходить для будівель hi-tech. Кожен забудовник вибирає оптимальний для себе варіант.
Дивіться у відео покроковий процес спорудження будинку в стилі хайтек.

Сучасні будинки в стилі хай-тек - варіанти оформлення

Хай-тек не схожий ні на один з архітектурних стилів. Будинки досить різноманітні - одноповерхові кубічні, двоповерхові модульні, багатоповерхові каркасні конструкції. Скляні сходи, панорамні вікна, непомітна забарвлення фасаду.

сучасний будинок
Оздоблення і архітектурні рішення в двоповерховому сучасній будівлі

Індустріальний hi-tech

Усе спрямовано на використання індустріальної естетики. Чи не прибираються, а навпаки виставляються на показ всі види комунікацій. Труби, арматура, перемички виносяться на фасад будинку, обігрується як декор. Металеві сходи, бетонні прольоти. Багато дзеркальних поверхонь від яких відбивається світло ламп і софітів.
індустріальний хайтек будинок
Проекти в такому стилі підходять для офісів, адміністративних і виробничих будівель. Винос комунікацій назовні не буде доцільним для житлових будинків.
Сьогодні hi-tech заснований на індустріальних конструкціях, успішно впроваджуючи їх велич в інтер'єр квартир, офісів.

індустріальний стиль
Проект двоповерхового приватного будинку побудованого в індустріальному hitech стилі

Геометричний

Одне з поширених напрямів. У самій назві криється сенс цього напрямку.

Архітектор створює з простих і складних форм геометрії фантастичні проекти. Кубічні модулі, базові стержні, троси та розтяжки переплітаються в незвичайних позиціях і втілюються в фігури.

геометричний стиль хайтек
Приклад реалізації геометричного стилю хайтек в приватному будівництві

Наприклад, одноповерховий будинок в стилі хай-тек. В основі - кубічна форма будинку, покрита плоским дахом. Зовні нічого примітного - звичайна квадратна коробка.
геометричний hitech
При вмілому дизайні і внесення додаткових деталей - мансарда, крита або відкрита тераса, будинок набуває лиск і граціозність. Мінімалізм і комфорт.

будинок зі скла і бетону
Екстер'єр двоповерхової будівлі з стікала і бетону

В облицюванні фасаду застосовують матеріали в білих тонах, елементи декорування природним каменем. Великі вітринні вікна. Внутрішнє простір не розмежовується перегородками, що дає великий простір для дизайнерських фантазій в інтер'єрі.
скляний фасад будинку

Біонічне

Не так поширений, як два попередніх виду, але архітектори обіцяють йому велике майбутнє. Заснований на поєднанні натуральних природних матеріалів з новітніми технологіями. Головне в цьому напрямку плавність ліній, гармонійність, легкість і природність.

бионический інтер'єр будинку
Внутрішній інтер'єр і дизайн вітальні виконаної в бионическом стилі

Прикладом може послужити дерев'яний будинок в стилі хай-тек. Часто такі будівлі проектують з клеєного бруса. Екологічний і міцний матеріал. Зовнішній вигляд будинку - панорамні вікна, плоскі дахи, криті тераси, балкони.

бионический інтер'єр
Біонічне елементи в інтер'єрі приміщень

Широкі навіси з підсвічуванням по всьому фасаду. Красиві, комфортабельні, зручні для постійного проживання.
бионический фасад будинку

Заміські будинки в стилі хай-тек: розумні і економічні

Поєднання природних матеріалів і нових технологій робить проект в стилі hi-tech неповторним. Особливості дизайну перетворюють його в розумний і економічний будинок. В основі хай-тек закладено співвідношення максимального результату при мінімальних ресурсах. Тому котеджі в стилі хай-тек отримали назву - «розумний дім».

розумної хайтек
План інтер'єру та облаштування розумного котеджу

Проект дозволяє створити енерогонезавісімие системи. Таке будівля може повністю забезпечити себе електрикою і теплом.
Використання сучасних теплоізоляційних матеріалів скорочує втрати теплової енергії на 40%. Панорамні вікна допомагають істотно скоротити споживання електроенергії.
панорамні вікна в будинку
Проектування будинків в цьому стилі передбачає установку автономних енерговирабативающіх приладів - вітрових генераторів або сонячних батарей.
На плоскому даху обладнають зону відпочинку або спортивний майданчик. Другий варіант - повністю скляний дах. У будинку завжди світло. Витрати на електроенергію маленькі.

зона відпочинку
Зона відпочинку на даху

Заміські котеджі оснащені системами збору дощової води, яку витрачають в технічних цілях. Внутрішнє оздоблення повинна поєднуватися з зовнішньої.

Котеджі в стилі хай-тек: переваги і недоліки

Перед тим, як побудувати будинок, потрібно проаналізувати всі плюси і мінуси. До недоліків відносять:

 1. Висока вартість. За умови, що будівництво виконано з дотриманням всіх вимог, концепція «розумний дім» обійдеться дорого.

  модульний котедж
  Проект модульного заміського котеджу

 2. Незвичайний дизайн. Архітектурні розробки удосконалюються і через десяток років котедж можливо буде виглядати дивно на тлі нових будинків. Складна технологія будівництва таких будинків не під силу не професійним будівельникам. Потрібно звертатися в компанії з будівництва, а це збільшує витрати.

  незвичайний дизайн
  Незвичайний дизайн і архітектура будівлі з колод

 3. Плоский дах. Рясні снігопади взимку - серйозне випробування для плоских поверхонь. будинок з плоским дахом

Головна перевага - використання інновацій і створення системи «розумний дім». При значних фінансових затрат, в майбутньому це принесе істотну економію.

двоповерхова будівля
Цегляна двоповерхова будівля з сучасною архітектурою

Хай-тек - це необов'язково дорого. Є велика кількість проектів економ-класу. Одноповерхові будинки, в мінімалістичному стилі цілком доступні для середньостатистичних сімей.

Опубликовано: 5-02-2019, 22:41
0

Похожие статьи


Наверх