2-03-2019, 18:37

Оригінальні проекти будинків

оригінальний проект котеджу

Оригінальні проекти будинків, які виконуються в самих різних стилях, значно відрізняються один від одного, як внутрішньо (по плануванню), так і зовні (по фасаду). Для оздоблення використовуються декоративна штукатурка, облицювальна цегла або вагонка.

На сьогоднішній день багато компаній здатні надати своїм клієнтам незвичайні проекти будинків, які розробляються спеціально людей, які вміють і люблять цінувати дизайнерську фантазію і оригінальні архітектурні рішення. Зараз котеджі з незвичайними архітектурними рішеннями з категорії чудасій поступово переходять в категорію елітних будівель, популярних серед великої кількості людей.

оригінальний проект котеджу
Приклад оригінального проекту заміського котеджу

Кількість подібних споруд стає все більше з кожним днем. Оригінальної форми вікна, дахи, двері, мансарди, тераси і, природно, надзвичайно дивовижний ландшафтний дизайн - все це здатне істотно скрасити буденну реальність, даруючи гарний настрій як власникам будинку, так і їх гостям.

Засклені будинку

Останнім часом особливим попитом користуються засклені будинку. Їхніх власників, перш за все, приваблює не тільки гарний зовнішній вигляд такого споруди, а й його практичність, адже велика кількість природного денного освітлення дає можливість істотно заощадити на електроенергії. Незважаючи на те, що ці будинки здаються надто крихкими і уразливими, засклені фасади можуть повністю забезпечити будівлі всі необхідні експлуатаційні функції.

Завдяки використанню скла перед дизайнерами та архітекторами відкривається маса можливостей. Незвичайні одноповерхові будинки в стилі хай-тек просто не обходяться без великої кількості скла в своєму оформленні. Такі споруди зводяться в найнеймовірніших формах, немов ширяючи в повітрі за рахунок прозорості першого поверху. Скляний дах є одним з найбільш поширених елементів дизайну, надаючи оригінальність всьому зовнішньому вигляду будинку, а також нестандартність внутрішньому інтер'єру кімнат.

проект будинку зі скла
Незвичайний проект будинку, зробленого зі скла

Металеві будинку

Метал - матеріал, в сучасному будівництві використовується дуже широко. Коли мова заходить про незвичайних проектах заміських будинків, доцільніше говорити про такий тип металу, як розширений алюміній. Цей матеріал часто використовується при будівництві парканів, сходів, огорож парканів, стін для літніх павільйонів.

Говорячи про дизайн незвичайних будинків, не можна залишити поза увагою тему металевих фасадів. Природно, це завжди ризик, але, якщо за справу беруться професіонала - ризик виправданий.

будинок з металу
Оригінальний будинок з металу, розташований в штаті Юта в США

Оригінальні проекти будинків і котеджів в російській стилі

Серед таких котеджів особливою популярністю користуються будиночки, виконані в традиційному російською стилі - з великою кількістю різьблених наконечників, балясин, «мереживних» підшиваючи покрівлі. Для оздоблення фасаду застосовується облицювальну цеглу - дуже красиве і практичне рішення. Завдяки використанню цього матеріалу можна значно продовжити термін служби зовнішніх стін вашого будинку.

Всі проекти будинків, незважаючи на свою невелику площу, мають досить-таки зручним плануванням. В процесі проектування фахівці намагаються враховувати всі моменти, необхідні для комфортного проживання. Якщо мова йде про двоповерховому будинку, то на першому поверсі зазвичай розташовуються простора вітальня з холом і гостьова кімната, а на другому - кілька житлових приміщень.

оригінальний проект будинку в російській стилі
Оригінальний проект двоповерхового будинку в російській стилі

Нестандартна внутрішнє планування

Зовні цілком традиційні такі будинки відрізняються своєю досить цікавою внутрішнім плануванням. Гостьова кімната має велику кількість вікон верхнього світла, за рахунок чого вона здається світліше і просторіше. Внутрішнє середовище будинку проектується таким чином, щоб залишалася атмосфера гармонії, краси та оригінальності. На першому поверсі, крім кухні-їдальні і вітальні, знаходяться гардеробна, дві спальні і ванна кімната.

цікаве планування будинку
Приклад такого планування приватного заміського будинку

Якщо будинок з мансардою, то в центральному прольоті нерідко розташовується хол-проліт, що відкриває вид на простору вітальню. Горище і підвал відсутні, мансардний простір використовується повністю на всю висоту. Велика кутова тераса ідеально підходить для відпочинку в компанії друзів.