14-04-2019, 08:48

Нові проекти будинків 2019 року

проект нового будинку 2013 роки з мансардою

Безсумнівно, основною перевагою заміських будинків і котеджів є те, що знаходяться вони на тихій і спокійній території, далеко від міського шуму і суєти. По суті, будівництво заміського будинку можна назвати справжнім творчим процесом, тому що багато власників намагаються облаштувати своє житло, як можна більш сучасними, функціональними та стильними. Нові проекти будинків, які розробляють в 2018 році повністю відповідають всім вищевказаним вимогам, одночасно поєднуючи в собі красу, затишок і комфорт.

проект нового будинку 2013 роки з мансардою
оригінальний проект будинку з мансардою

На початкових етапах слід вибрати відповідне місце під будівництво і визначити необхідну площу для майбутньої забудови. Ділянка повинна бути середніх розмірів - не більшим і не маленьким. Потім необхідно продумати умови і місцевість, на якій буде зводитися майбутнє житло.

Обов'язково повинна бути можливість проведення газу, води, електрики, телефонізації, а також відповідна екологічно чиста обстановка.

новий проект будинку в лісі

Вибираючи нові одноповерхові будинки, враховуйте вартість придбаного земельної ділянки. Якщо він занадто дешевий, цілком можливо, що грунт має деякі недоліки. Можна поговорити з сусідами і з'ясувати у них потрібну інформацію, щоб надалі уникнути можливих проблем.

Особливості вибору проекту

Зараз знайти підходящі проекти майбутнього житла - не проблема. Можна завантажити в мережі готові типові розробки, а можна замовити створення індивідуального проекту у фахівців. Готові проекти, як правило, вже передбачають наявність пристроїв комунікацій. Відповідно, ви зможете заощадити свій час і кошти, так як створення індивідуальних проектів обійдеться в чималу суму.

індивідуальний проект заміського котеджу 2013

Природно, вибираючи той чи інший проект будинку, бажано враховувати думку всіх членів сім'ї, так як готові розробки мають деякими нюансами. Наприклад, старим батькам важко підніматися на другий поверх, тому їх спальня, в ідеалі, повинна розташовуватися внизу.

Найбільшою популярністю зараз користуються нові проекти дерев'яних будинків з мансардою, так як житло, зведене за новими будівельними технологіями, є дуже теплим і надійним. Крім цього, за рахунок облаштування мансарди, можна отримати додатковий простір, цілком придатне для проживання.

проект дерев'яного будинку з мансардою
проект дерев'яного будинку з мансардою

Деревина - екологічний чистий і найбільш доступний на будівельному ринку матеріал. Завдяки легкій обробці, дерево ідеально підходить для виконання деталей практично будь-якого архітектурного складності. Іншим, не менш важливим перевагою є швидкий підйом стін. З цих причин попит на нові екологічно чисті проекти будинків і котеджів з деревини стає все більше і більше.

новий проект дерев'яного будинку 2013 року

Також не менш популярними вважаються каркасні будинки, які мають ряд переваг, які роблять їх все більш і більш затребуваними.

Сучасні проекти каркасних будинків

Перш за все, каркасні панелі, які використовуються при будівництві, мають досить легким вагою. Цей момент помітно полегшує їх монтаж і транспортування, а також дозволяє значно заощадити на зведенні фундаменту.

проект каркасного будинку
оригінальний і сучасний проект каркасного будинку

Крім цього, стіни, зведені з каркасних панелей, відрізняються чудовими теплоізоляційними властивостями. Володіючи мінімальною товщиною, вони здатні утримувати тепло не гірше, ніж стіни з цегли. З цієї причини будинок, побудований за канадською технологією, здатний утримати потрібну кількість тепла навіть у найлютіші морози і, відповідно, значно заощадити на опаленні.

Низька вартість - одне з основних переваг каркасних будинків. Витрати на зведення даного типу житла в рази нижче, ніж при зведенні цегельних або дерев'яних будинків.

Нові проекти котеджів 2017 року, виконані за канадською технологією, прогріваються за найкоротші терміни завдяки малій теплоємності стін. Цей момент особливо обрадує людей, хто на зимовий час вважає за краще відключати опалення, але на вихідних любить відпочити за містом.

проект котеджу за канадською технологією
проект котеджу Дублін, що зводиться за канадською технологією

Зведення стін за канадською технологією на сьогоднішній день є одним з найбільш економних способів будівництва. Економія досягається не тільки за рахунок недорого матеріалу, але і дешевизни проведення самих будівельно-монтажних робіт. При будівництві будинку немає потреби у використанні дорогої спецтехніки, так як каркасні стіни можуть зібрати лише 2-3 людини. При цьому строки будівництва з сіп панелей в кілька разів менше, ніж при використанні інших традиційних технологій.

Стіни, побудовані з сіп панелей, залишаються ідеально рівними протягом досить-таки довгого часу. Завдяки тому, що практично всі відходи можна утилізувати на місці, процес складання будинку з Sip-панелей є дуже чистим і не шкодить навколишньому ландшафту. Зведення будинку за канадською технологією можна починати в будь-який час року.