ТОП 10: кращі виробники газових колонок

У більшості випадків мешканці багатоквартирних будинків забезпечені гарячою водою, яка надходить з центральної системи, але є і виключення. Централізовано гарячу воду не отримують і ті, хто проживає в приватному будинку. Однак, в будь-якій ситуації можна знайти вихід, і в даному випадку якісним рішенням може стати придбання газової колонки. Великою перевагою сучасних моделей є простота у використанні, а широкий асортимент ринку дозволить вибрати газову колонку, відповідну вашим потребам. Природно, свою перевагу варто віддавати продукції відомих і перевірених брендів. Так що давайте розберемося, які з них є такими на вітчизняному ринку.

Bosch

ТОП 10: кращі виробники газових колонокІ відкриває даний список зразок найвищого німецького якості - компанія Bosch, історія якої розпочалася в далекому 1886 році. На сьогоднішній день Robert Bosch GmbH є досить великою групою компаній і одним з провідних світових постачальників в багатьох областях, включаючи будівельну, промислову та автомобільні технології, а також різних споживчих товарів. І, дійсно, сьогодні навряд чи знайдеться людина, не чув ім'я цього бренду, особливо в сфері ремонтно-будівельних робіт. Тут тобі і інструмент, і побутова техніка, і багато іншого. Само собою, є в їх широкому асортименті місце і газових колонок, які, до слова, користуються чималою популярністю на російському ринку.

Вони повсюдно представлені в різних стаціонарних і інтернет-магазинах, пропонуючи споживачеві високу якість, відмінно поєднується з оптимальною вартістю. Моделі цього бренду мають широким переліком достоїнств і відмінною продуктивністю.

Офіційний сайт: bosch.ru

Baxi

ТОП 10: кращі виробники газових колонокНе менш популярними є газові колонки бренду Baxi, який є частиною групи компаній BDR Thermea. Остання являє собою одного з найбільших європейських виробників систем опалення, в тому числі і водяного. З огляду на той факт, що вони спочатку сфокусували свою увагу на цьому сегменті, стає зрозуміло, що і якістю вони нітрохи не поступаються іншим популярним аналогам. Тим більше, не дивлячись на те, що сам бренд є британським, більшість пропозицій під цим ім'ям, присутніх на вітчизняному ринку, надходить прямо з Італії. А вже за межами Англії компанії вдалося непогано розширитися, давно і міцно влаштувавшись навіть в Росії. Представництво було відкрито ще в 2002 році.

Представлена ​​більш ніж в 70 країнах світу, компанія радує високоякісними газовими колонками навіть незважаючи на те, що в останні роки активно займається розробкою нових, екологічно нешкідливих методів на кшталт використання сонячних елементів і різних джерел відновлюваної енергії.

Офіційний сайт: baxi.ru

Neva

ТОП 10: кращі виробники газових колонокСеред вітчизняних виробників на російському ринку хорошим попитом користуються газові колонки Neva. Даний бренд є власністю компанії BaltGaz Груп, яка на сьогоднішній день займає досить високі позиції серед вітчизняних виробників і постачальників котлів і водонагрівачів. У цьому, а також деяких інших сегментах ринку компанія встигла відмінно зарекомендувати себе, що дозволяє їй на даний момент бути одним з лідерів. І це незважаючи на те, що заснована вона була не так вже й давно, всього 1995 році. Якщо врахувати велику кількість позитивних оцінок від володарів їх продукції, стане ясно, що їй можна довіритися.

Вузьке спрямування виробництва дозволяє компанії надавати достатній асортимент якісних газових колонок, на які до того ж поширюється вельми солідна гарантія терміном в 5 років.

Офіційний сайт: baltgaz.ru

Ariston

ТОП 10: кращі виробники газових колонокЩе одним виробником, що пропонує популярні і якісні газові колонки прямо з Італії, є компанія Ariston. Її популярність серед споживачів російського ринку (як, власне, і європейського в цілому) не піддається жодним сумнівам, так як продукція компанії раз у раз знаходиться на слуху або в поле зору. Заснована в 1930 році, італійська корпорація, нині відома як Ariston Thermo SpA займається виробництвом систем опалення та інших супутніх продуктів, реалізуючи їх під кількома брендами і, зокрема, тим, що ми сьогодні тут і розглядаємо.

Основною перевагою газових колонок даного виробника, крім відмінної якості, що само собою зрозуміло, є інноваційний підхід і жорстка система контролю всіх етапів виробничого процесу. Це дозволяє компанії пропонувати споживачам зручне і надійне пристрій, що відповідає всім сучасним стандартам.

Офіційний сайт: ariston.com

Gorenje

ТОП 10: кращі виробники газових колонокДобру частку популярності на просторах вітчизняного ринку вдалося завоювати і газових колонок виробництва словенської компанії Gorenje. Спочатку спеціалізуючись в галузі машинобудування, вона займалася випуском різного сільськогосподарського обладнання, тепер же це один з найбільших європейських брендів з виробництва побутової техніки. Висока якість, цікавий дизайнерський підхід і актуальна в останні роки турбота про навколишнє середовище дозволяють продукції цієї компанії займати різні призові місця на виставках і отримувати всілякі нагороди.

Асортимент виробленої компанією техніки включає в себе практично все, що ви можете собі уявити в побутових і навіть промислових масштабах. Однак, нас в даному випадку цікавлять саме газові колонки, а якщо вже ви це читаєте, значить вони у них є. І, як у випадку і з будь-яким іншим продуктом, їх якість залишається на високому рівні, пропонуючи надійність і довговічність.

Офіційний сайт: gorenje.ru

Superflame

ТОП 10: кращі виробники газових колонокЩе серед молодих європейських брендів, під ім'ям яких на російському ринку присутні дуже хороші газові колонки, варто відзначити марку Superflame. Вона була заснована в 2003 році, що в більшості випадків могло не залишити продукції шансів на успіх, але той факт, що вони виробляються в Іспанії, а також зусилля ТОВ «Тульський завод газового устаткування» дозволили їй завоювати достатню кількість уваги з боку споживачів. До слова, саме ця російська компанія стала головним сертифікованим постачальником газових колонок цього бренду, що всього за 2 роки дозволило їм завоювати високу популярність.

Відповідність сучасним стандартам якості, а також заповітне поєднання ціни та якості - то, що стало відправними точками успіху газових водонагрівачів Superflame. Не меншу роль в цьому відіграє і привабливий європейський дизайн, що дозволяє моделям акуратно виглядати практично в будь-якій обстановці.

Офіційний сайт: tgef.ru

Electrolux

ТОП 10: кращі виробники газових колонокПродовжує наш список популярних виробників газових колонок чергова відома європейська компанія, а саме Electrolux. Вона була заснована в 1919 році в Швеції і на сьогоднішній день є одним з провідних виробників побутової та професійної техніки в усьому світі. Саме вона стала засновником великого числа інновацій на ринку, серед яких знайшлося місце і першого в світі абсорбційному холодильнику, і першою компактною посудомийної машини, і великому числу інших представників техніки з унікальними елементами і функціями. Простіше кажучи, в області відкриттів мало хто може скласти рівну конкуренцію даному виробнику.

Звичайно, заслуга винаходу газової колонки їм не належить, але в асортименті продуктів компанії ви однозначно знайдете дуже цікаві екземпляри, які є і на вітчизняному ринку. Вони відрізняються досить тихим рівнем шуму при роботі, а також цілком доступною вартістю.

Офіційний сайт: electrolux.ru

Zanussi

ТОП 10: кращі виробники газових колонокНезважаючи на те, що в 1984 італійська компанія Zanussi була придбана концерном Electrolux, про який ми вже розповіли найбільш головні деталі, вітчизняний ринок ще повниться газовими колонками цього бренду. І, само собою, вони мають певний рівень популярності серед споживачів. В середині минулого століття велику популярність даної компанії в Європі забезпечили їх унікальні газові плити, відрізняються досить компактними за мірками тих років габаритами. Відмінною рисою більшої частини продукції компанії, крім відмінної якості, є італійський дизайн, який, правда, не дуже відчувається саме в газових колонках.

Звичайно, серед «безликих» білих варіантів є пропозиції з різними украшательний елементами, проте сам асортимент газових колонок особливо великим назвати не можна. Незважаючи на це користувачі все ще віддають перевагу моделям цього бренду, в основному за те, що ті мають невисоку вартість.

Офіційний сайт: zanussi.ru

Ладогаз

ТОП 10: кращі виробники газових колонокГідним представником вітчизняних виробників газових колонок є компанія Ладогаз. Одним з найбільш значних досягнень ТОВ «Ладога», сформованого в 2004 році, є виробництво перших в Росії проточних газових водонагрівачів з автоматичним електророзпалом. Воно, до речі, було налагоджено всього роком пізніше, і на сьогоднішній день продукція підприємства користується заслуженою популярністю серед споживачів, при чому не тільки на батьківщині, але і за її межами. Використання напрацювань вітчизняних і зарубіжних виробників в області газового обладнання дозволило компанії надати якісні та надійні пропозиції з адекватними цінниками.

Так, деяким напевно може припасти не до смаку дизайн газових колонок, так як виглядають вони простовато, але не занадто «сучасно». Проте це ніяк не впливає на їх роботу. З іншого боку, приємним бонусом буде 5 років гарантії від виробника.

Офіційний сайт: ladogaz.ru

Mora Top

Ну а останнім в цьому невеликому списку виробником газових колонок, популярних на нинішньому російському ринку, є бренд Mora Top. Він є ідейним продовженням традицій чеської компанії MORA, формувалися і розвивалися протягом 185 років. Уже в 2003 році бренд став незалежним підприємством, а двома роками пізніше з його конвеєра зійшов перший водонагрівач. На даний момент асортимент компанії представляється нехай і не найширшим, однак навіть серед доступних до придбання моделей є досить цікаві варіанти, здатні догодити більшості бажаючих.

Газові колонки цього виробника відрізняються лаконічним дизайном, ефективної і надійної роботою, а також гідним похвали європейською якістю. Правда і ціна у них європейська, що припаде до душі далеко не всім.

Офіційний сайт: mora.ru

Опубликовано: 19-04-2019, 22:27
0

Похожие статьи


Наверх