ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринку

Двері на прізвисько Звір

ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринкуДосить незвичайна назва для виробника дверей, але відразу привертає увагу. Компанія позиціонує себе, як найвідповідальнішого гравця на ринку вхідних дверей, має своє власне виробництво і сучасну систему продажів. При цьому працюють власні професійні установники і діє подальше обслуговування. Фірма має широку мережу розповсюдження і поставляє свою продукцію в багато регіонів Росії. Новітнє обладнання дозволяє швидко впроваджувати інновації та застосовувати останні розробки в даній області.

Виробник сам виготовляє свою продукцію і сам же поширює і проводить сервісне обслуговування, що дає йому переваги для більш гнучкої роботи з клієнтами будь-якого рівня. Новітнє обладнання компанії дозволяє мінімізувати похибки при виготовленні зовнішніх сталевих дверей, тим самим досягаючи високої якості. Всі вироби проходять випробування на міцність і стійкість за всіма параметрами. Наприклад, після фарбування міцність порошкового покриття перевіряється за допомогою дробемётного комплексу компанії «Штем» зі Словенії. Поверхня обстрілюється чавунної дробом 0,5 см в діаметрі, тим самим перевіряючи міцність поверхні.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: Москва, м. Академічна, пр-т 60-річчя жовтня, д.11а
 • Сайт виробника - http://www.dpz.ru

СТАВ

Одне з найстаріших підприємств на ринку Москви, яке було засноване більше 24 років тому і завоювало міцні позиції в цій сфері. Компанія також відома в багатьох регіонах Росії і користується великою повагою. У сферу компанії входить не тільки виготовлення та встановлення сталевих вхідних дверей, але і виробництво залізних ґрат, мангалів і аксесуарів до них і більш складних систем для аудіо та відео доступу і електронних замків. Партнерами компанії є такі відомі світові бренди, як Mottura, Cisa, Evva, Agnelli Porte, Legnoform і багато інших.

Заснована компанія в 1991 році і пройшла тернистий шлях становлення. Вже в 1993 році фірма змогла відкрити свій складальний цех і з 1998 року володіє повним циклом виробництва. Виробник є учасником таких відомих вітчизняних виставок як MosBuild або SOCHI-BUILD 2009, де показала результати своєї діяльності. Професійна злагоджена команда фахівців дозволяє СТАВ впевнено зміцнювати свої позиції на ринку вхідних дверей і виходити навіть на міжнародний рівень. У 2008 році прапор компанії підняли над найвищою точкою Європи - горі Ельбрус, тим самим заявивши про себе на європейському просторі.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: Москва, м. Академічна, пр-т 60-річчя жовтня, д.11а
 • Сайт виробника - http://www.dpz.ru

Білка

ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринкуЗа всі роки існування компанія БелКа зарекомендувала себе тільки з кращого боку, випускаючи дійсно високоякісний сталеві вхідні двері. Свою історію виробник починає в 1995 році і поступово нарощує темпи виробництва. Починала фірма з виготовлення металевих простих дверей і воріт, але вже через три роки змогла розвинутися до рівня, коли могла виконувати великі замовлення з виробництва металевих дверей, облицьованих МДФ. У 2006 році відбувається широкомасштабне розширення всіх виробничих потужностей, і виробник виходить на всеросійський рівень.

Компанія досить гнучко підлаштовується під вимоги клієнтів і вміло лавірує серед підводних каменів галузі конкуруючи з відомими виробниками дверей в Росії. Компанія виготовляє також куленепробивні і інші броньовані двері для максимального захисту від крадіжок і зломів. Каркас дверного полотна дверей БелКа виготовляється з профільної прямокутної труби розміром 40х25х2 мм і усіліваетс додатково ребрами жорсткості. Внутрішня частина дверей в обов'язковому порядку утеплюється спеціальним матеріалом.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: Москва, Яузскій бульвар, д.13, стр.3, офіс №2
 • Сайт виробника - http://www.bel-ka.ru

Герда

ТОП 10 кращих виробників вхідних дверей на російському ринкуКомпанія вже більше 20 років присутня на вітчизняному ринку вхідних дверей. Виробник виготовляє двері на замовлення і співпрацює з найвідомішими європейськими компаніями, типу MaMe Türendesign GmbH (Німеччина), Open Gallery (Ізраїль), Wippro Türen- und Treppenwerk GmbH (Австрія) і багатьма іншими. Переймає їхній досвід і виробляє висококласний продукт для вітчизняного виробника. За багаторічний період існування напрацювала великий досвід і величезну клієнтську базу, яка постійно розширюється, як і виробничі потужності виробника.

Особливістю конструкцій і безпосередньо кріплення двері до несучих стін є особливо міцна система кріплення, що дозволяє домогтися максимальної надійності. Також компанія може запропонувати замки власного виробництва Gerda Tytan ZW 6000 з унікальними властивостями передбачають більш 4 млрд. Комбінацій замку. Деякі моделі мають систему з 15 запірних ригелів циліндрового типу. Моделі дверей Star CX використовуються для охорони військово-стратегічних об'єктів, що говорить про високий рівень професіоналізму виробника.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: Санкт-Петербург, Московський проспект, д. 148
 • Сайт виробника - http://gerda-mlg.ru

Dierre

італійський виробник заснований в далекому 1975 році є лідируючим підприємством на італійському ринку і широко відомий на європейському просторі в тому числі в Росії, де має власні виробничі потужності для задоволення вітчизняного ринку вхідних дверей будь-якої конфігурації. вироби виробника відрізняються модернізованої конструкціїй з впровадженими останніми розробками цій галузі, які підходять до всіх можливих інтер'єрів. Двері мають широкий вибір дизайнерських рішень, що дозволить задовольнити найвибагливішого клієнта.

Устаткування на виробництві володіє однією особливістю - воно проводиться виключно для Dierre і володіє деякими внутрішніми особливостями, що дозволяють робити вхідні двері унікальними в своєму роді. завдяки інновацій та професійним працівникам компанії, які проходять регулярне навчання новим навичкам фірма впевнено розширюється на російському ринку, збільшуючи свою частку серед інших компаній. Компанія випускає щорічно 200 тис. Дверей, 110 тис. Касет для розсувних дверей, 80 тис. протівовзломних вікон і багато іншого.

 • Країна виробника - Італія
 • Адреса компанії: м Москва, вул. Студентська, д 42/3
 • Сайт виробника - http://dierre.ru

МастерЛок

Досить помітна фірма виробник володіє широкою мережею розповсюджувачів і обсягом випуску в рік 80 тис. Одиниць вхідних дверей під маркою Форпост. Досить широкий попит на продукцію компанії досягається завдяки потужним сучасним виробничим лініям, які обслуговують професіонали високого рівня. Асортимент виробника досить широкий і дозволяє задовольнити велику кількість клієнтів. При цьому фахівці розробники знаходяться в постійному пошуку нових дизайнерських рішень і особливих конструкцій, які покращують надійність і роблять двері більш міцніше.

З переваг, за якими варто вибрати двері саме цього виробника слід виділити екологічну чистоту всіх використовуваних матеріалів, широкий вибір моделей, щоб використовувати в різних умовах, фурнітура найвищої безпеки від провідних світових брендів, звукова і термічна ізоляція, а також демократична ціна і естетика. Для людей, які хочуть поліпшений захист компанія пропонує посилені двері з товщиною листа заліза 2,2 мм, такі двері допоможуть запобігти будь-яке незаконне проникнення на приватну власність.

 • Країна виробника -Росія
 • Адреса компанії: Москва, Проспект Миру д. 124, корп.9
 • Сайт виробника - http://forpost-dveri.ru

Гардіан

Одна з провідних компаній на ринку Росії по виготовленню вхідних дверей з металу. Широкий асортимент дозволяє задовольнити потреби більшості клієнтів, завдяки великій кількості різноманітних моделей різних дизайнерських рішень. Швидка реакція на дзвінок клієнта і професійний супровід всіх робіт дозволить замовнику моральне задоволення від хороший виконаної роботи. Компанія відповідально ставитися до всіх клієнтів, будь то одиночний роздрібний або великий оптовий замовник. Оформляється договір, який є офіційним документом і гарантує якісне і негайне проведення всіх робіт.

Особливо сподобається клієнту те, що гарантійний термін на вироби та їх установку становить 5 років. Це говорить про те, що якість дверей і всієї дверної фурнітури на найвищому рівні. Це один з кращих виробників вхідних дверей, який зацікавить ще своїми демократичними цінами на будь-який виріб. Компанія в усіх відношеннях приваблива для жителів Москви і області.

 • Країна виробника -Росія
 • Адреса компанії: 424006, Росія, Республіка Марій-Ел, м Йошкар-Ола, вул. Будівельників, д. 95, корпус 102/103
 • Сайт виробника - http://guardian.ru

Оптима

Ще один досить відомий виробник на російському ринку вхідних дверей, що володіє власним виробництвом і випусковий вхідні двері на замовлення. Особливістю компанії є те, що вона не випускає типові вироби одного розміру, а працює індивідуально з кожним клієнтом. Спеціаліст-заміряє приїжджає до клієнта знімає мірку і вже за індивідуальними розмірами виготовляється двері. Якщо це оптовий клієнт, то відбувається практично те ж саме. Робляться точні виміри або використовуються вже готові розміри клієнта.

Вхідні двері виготовляються з високоякісного металу з використанням власних конструкторських рішень, щоб створити максимальну міцність і надійність. Фурнітура у вигляді замків, петель і інших компонентів підбирається теж індивідуально. Можна навіть поставити електронний замок з ідентифікацією по відбитку пальця, запровадивши найостанніші розробки в галузі електроніки. Конфігурація дверей теж може бути різною - це арочні, парадні, технічні, тамбурні і багато інших моделей.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: г. Москва, просп Миру, 102, корп. 1.
 • Сайт виробника - http://www.dveri-optima.ru

Torex

Виробник дверей Torex володіє найсучаснішими виробничими потужностями для виготовлення вхідних дверей і не тільки. Показник заводського якості компанії дуже високий і дозволяє стрімко завойовувати російський ринок. Двері настільки якісні, що прослужать мінімум 20 років, що вражає. Хоча багато вітчизняних виробників пропонують гарантійний термін мінімум 5 років, якість Torex ще вище, завдяки використанню зарубіжних висококласних матеріалів.

надійність дверей підтверджена гості якості найвищого рівня M1. Що говорить про надійний звуковий та теплової ізоляції і високої міцності. Досвід 25 років дає виробникові можливість гнучко підлаштовуватися під віяння ринку і перемикатися на виробництво актуальною продукції. Це ще можливо завдяки закордонним технологіям, якими оснащені всі обробні верстати та виробничі лінії.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: м Саратов, вул. Елшанская, д. 5
 • Сайт виробника - http://torex.ru

Прорізи

Російська компанія створена в 1994 році і має величезний досвід у виробництві вхідних дверей будь-якої складності. це визнаний лідер у виробництві даної продукції в Росії, так як зі старту свого заснування мала досить великі можливості. Адже фірма створена на базі колишнього екскалаторного заводу в Санкт-Петербурзі. Двері прорізів не тільки убезпечать майно їх власника та користувача, а й прикрасять будь-яке приміщення або будинок.

Гарантована якість дверей 20 років, що перевірено на практиці за свою досить багату історію. Клієнт може бути впевнений, що його будинок - це фортеця, завдяки високій надійності всіх матеріалів і устаткування, що забезпечує неперевершену міцність двері. Багатий вибір дизайнерських рішень допоможе підібрати найбільш підходящий для Вас варіант.

 • Країна виробника - Росія
 • Адреса компанії: г. Санкт-Петербург, Малий пр.ВО, будинок 57, корп.3
 • Сайт виробника - http://proem.spb.ru
Опубликовано: 27-02-2019, 06:49
0

Похожие статьи


Наверх