Креслення дерев'яних туалетів для дачі

біотуалет

Першочерговим завданням при придбанні дачної ділянки є спорудження туалету. Конструкція цієї споруди не складна, але тим не менше потрібно зробити схематичне креслення дачного туалету, щоб уникнути небажаних наслідків при будівництві. Є кілька видів санвузлів для вулиці, розглянемо їх детально. Крім цього, розберемо покроково, як побудувати дерев'яний туалет на дачі своїми руками.

креслення з розмірами
Креслення у масштабі дачного туалету

проект туалету
Схема з розмірами і проект дачного туалету

креслення клозету
схема з розмірами клозету

Види туалетів

Простота конструкції дозволяє облаштувати туалет на дачі своїми руками креслення, і типорозміри якого, можна вивчити в каталогах фірм або розрахувати самому. Деревина найпопулярніший і доступний матеріал, простий в обробці і не вимагає спеціального інструменту для побудови. Сама конструкція складається з каркаса, обшитого дошкою і накритого покрівельним матеріалом.
Побудувати дачний туалет своїми руками просто, для цього не потрібно робити складних розрахунків, досить знати стандартні розміри, вивчити інструкцію по спорудженню, підготувати матеріал і інструмент і почати відбудовувати санвузол.

проект дачного туалету
Схема і проект дерев'яного туалету для дачі

готовий туалет
Готовий зібраний туалет з дерева на дачі

дизайн туалету
дачний туалет
Проста конструкція дачного туалету

Варто відзначити, що спорудити будиночок це половина справи, друга половина полягає в створенні спеціального резервуара для утилізації відходів. Є кілька категорій туалетів, які розрізняються за принципом переробки відходів.

Люфт-клозет

У цьому виді туалетів встановлюється тільки нижня частина унітазу, з технологічним ухилом підлоги в бік утилізаційного резервуара. Завдяки йому залишки стікають в облаштовану вигрібну яму самостійно. Сама ємність для відходів облаштовується позаду кабінки, і спорожняється у міру заповнення.

люфт клозет
Схематичне пристрій люфт клозету

креслення люфт клозету
Креслення люфт клозету для дачі або будинку

схема роботи люфт клозету
Ця конструкція хороша тим, що її можна встановити в приміщенні, створивши теплий санвузол, а накопичувач відходів викопати поза домом. Для цього прикріпити до унітазу поліпропіленову трубу діаметром 100-150 мм.

У даній ситуації не потрібно монтувати дорогу повноцінну комунікацію.

назви елементів
Назви елементів люфт клозету

отвір туалету

Важливо! При облаштуванні дачного люфт-клозету з виносом ями за межі будинку, ніяких сторонніх запахів в санвузлі не буде.
Варто відповідально поставитися до облаштування резервуара для залишків, його якісно утеплюють, накривають герметизированной кришкою і грамотною системою вентиляції.

споруда туалету
Процес побудови люфт клозету на дачі

інтер'єр туалету
Мінусом подібного туалету є те, що при його облаштуванні доведеться порушити цілісність стіни.

Пудр-клозет

Найпростіша конструкція і проект туалетів для дачної ділянки. Для її спорудження досить викопати яму, яка буде служити накопичувачем відходів, над якою встановлюється дерев'яний будиночок. Для запобігання появи запаху, відходи потрібно пересипати після походу в туалет. Як пудри застосовують тирсу, торф.

креслення пудр туалету
Креслення з розмірами пристрою пудр клозету

проект пудр клозету
Проект пудр клозету на дачі

готовий пудр клозет
Побудувати туалет на дачі своїми руками креслення становити не обов'язково, можна зробити простий схематичний начерк, щоб розуміти уявлення про етапи роботи. При покупці подібної конструкції в магазині, ємність з біо-присипкою входить в комплект до санвузлу. Користуватися їй просто, достатньо поставити відро з тирсою або торфом і користуватися совочком для пудри.
установка туалету
Процес побудови пудр туалету на дачній ділянці

дерев'яний туалет
конструкція клозету
Плюсом цих туалетів є використання відходів в якості добрив. При заповненні ями, конструкцію переносять, і засипають землею резервуар, залишаючи до отримання перегною.
Мінус грунт буде забруднюватися рідкими стічними водами, що не зовсім корисно. Якщо грунтові води пролягають близько до поверхні, то таку споруду на ділянці встановлювати не рекомендується.

Біотуалет

Це туалет, теремок з дерева, забезпечується накопичувачем заводського виробництва, в якому відходи переробляються бактеріями без доступу повітря.

біотуалет
Креслення у масштабі для установки біотуалету на дачі

креслення біотуалету
пристрій біотуалету
Бактерії засипаються в накопичувач разом з препаратом біологічного походження. Він купується окремо в спеціалізованому магазині. Відходи швидко переробляються, очищати контейнер часто не доведеться, відходи, можливо, відразу застосувати як добриво для ділянки.

Кабінка з вигрібних резервуаром

Дуже часто створюють на дачі подібну конструкцію. Принцип її спорудження яма для відходів споруджується безпосередньо під будиночком.

туалет на дачі
Проект туалету з вигрібних резервуаром на дачі

біотуалет на дачі
дизайн біотуалету
Це не зовсім комфортне спорудження, але простота конструкції і невеликі грошові вкладення в будівництво роблять цю модель затребуваною і популярною.

При заповненні ями на 2/3, її відкачують. Є деякі недоліки цієї споруди: неприємні запахи в теплу погоду; забруднення грунту.

Важливо! При знаходженні донних вод поруч з поверхнею, яма з відходами повинна бути щільною, для запобігання забрудненню.

Вибір місця під туалет

Перед установкою туалету потрібно вивчити норми СанПіН, ними не можна нехтувати. Потрібно врахувати і інтереси сусідів, інакше будуть постійні неприємні ситуації і розбіжності, якщо по ділянці буде поширюватися неприємний запах.
Так як же правильно знайти місце під туалет:

 1. Якщо на дачі є свердловина з питною водою, то на дистанції 25 м ніяких туалетів встановлювати не можна. Зазвичай такі колодязі наповнюються водою з верхніх шарів, вони можуть бути забруднені відходами з ями.
  розміщення туалету
  Варіанти розміщення туалету на дачній ділянці

  туалет на дачі
  Готовий зібраний туалет на дачі

  проект дачного клозету
 2. Туалет має перебувати в вирубати місці за великим будовою або в кінці ділянки.
 3. Неможливо ставити санвузол ближче 1 метра до кордону сусідської ділянки, в іншому випадку вони можуть зажадати через суд перенесення конструкції.
 4. При нерівному рельєфі ділянки, на пагорбі будується будинок, а будиночок монтують в низині. Чи не поміщає дізнатися часте напрямок вітру і встановити туалет з підвітряного боку, щоб не задихатися від запаху нечистот.
  туалет на ділянці
  Схема і проект кабінки туалету на ділянці

  черетж з розмірами туалету
 5. Яку глибоку яму для відходів ви не передбачили, її періодично потрібно звільняти, так що до конструкції потрібен вільний під'їзд.

Це обов'язкові санітарні норми, яких слід дотримуватися при будівництві туалету на дачі.

Кабінка туалетна

Як ми вже писали раніше, будиночок краще спорудить з дерева. Це найдоступніший і недорогий матеріал, при правильній обробці і догляді за яким, конструкція буде довговічною і привабливою.

кабінка для дачі
Підбірка різних дизайнів і варіантів оформлення туалетних кабінок для дачі

обробка кабінки
Варіант обробки туалетної кабінки з дерева

кабінка з металу
дерев'яний теремок
Це самий виграшний матеріал для побудови даної конструкції. Кабінка збирається із брусків і дощок.

Фундамент або підпори

Простий будиночок можна змонтувати, як тільки яма для залишків абсолютно готова. У процесі монтування немає нічого надприродного, якщо є проект:

 1. Споруда має незначну питому вагу, і тому буде більш ніж достатньо поглибити 4 опори, з металевої труби. У разі якщо її немає, то допускається зробити стовпи з цегли.
  фундамент під туалет
  Існуючі варіанти облаштування фундаменту під вуличний туалет

  фундамент з блоків
  цегляний фундамент
 2. З брусків 5х5 см облаштовується скелет. Спочатку сколотити два прямокутника за масштабом туалету, а потім з'єднати їх між собою 4-ма вертикальними брусками, дві задніх стійки повинні бути нижче передніх, на величину ухилу даху. каркас фундаменту
  збірка стільчака
  змонтований підлогу
 3. Опори закріплюють, змонтувавши косинку з бруска, для додання міцності споруди.
 4. На висоті 50 см монтується стільчак, варто прокляття два бруска поперек до каркасу.
  каркас туалету
  Процес складання каркаса туалету

  обробка туалету
  Остаточна обробка вуличного туалету
 5. Наверх роблять обрешітку, крок якої буде знаходитися в залежності від вибору покрівельного матеріалу. Коли намічається накрити дах листом шиферу, то допоміжна обрешітка не буде потрібно.
  обшивка дошками
  Процес обшивка каркаса туалету дошками
 6. Якщо у вас від будівництва будинку залишилася, припустимо, м'яка черепиця, то спочатку потрібно укласти лист ОСБ, потім провести гідроізоляцію, і лише після цього встановлювати черепицю.
  монтаж покрівлі
  Процес покриття каркаса туалету черепицею
 7. Поставити дві опори, вспомогательно в місці кріплення дерев'яної різьблений двері. встановлені двері
 8. Підготовлений каркас поставити на раму, яка опинилася на основі і взятися до обшивки.

Дивіться у відео як швидко виготовити фундамент під дачний туалет.

Обшивка

Вбиральню можна покрити з внутрішньої сторони панелями ПВХ, вони зручні, екологічні, і примітивні в догляді. Для найбільшого комфорту в вбиральню простягають світло, для нічного відвідування, тим більше, якщо на ділянці проживають до пізньої осені.

обшивка каркаса
Процес обшивки каркаса вуличного туалету

обшивка каркаса дачного туалету
монтаж покрівлі

На завершення

З перерахованого вище ясно, що будівництво дачної вбиральні з дерева самостійно не складе труднощів. Яку конструкцію спорудити, вирішувати господареві, є можливість просто пофарбувати, або облицювати різним матеріалом. Якщо для вас це складно, то можна придбати готовий санвузол для вулиці за недорогою ціною. Багато вже оцінили зручність покупних туалетів.

Опубликовано: 19-04-2019, 22:22
0

Похожие статьи


Наверх