13-04-2019, 18:35

Програми для конструювання меблів

проектування меблів

Сьогодні проектування може виконуватися за допомогою різних програм. Отримані результати дозволяють відразу подивитися, як буде виглядати будь-яка дизайнерська задумка в створенні необхідних предметів меблів для оформлення унікальних інтер'єрів. Можна сміливо братися за оригінальний проект. Конструктори-меблярі давно вже витіснили звичні для нас простий олівець з лінійкою.

проектування меблів
Проектування меблів в спеціальній програмі

Час, коли всі креслення виконувалися своїми руками, кануло в Лету.

Чому безкоштовні програми для моделювання так популярні: всі переваги і особливості

Безкоштовна програма для моделювання використовується великими меблевими фабриками, підприємствами середнього та малого бізнесу, професійними дизайнерами і просто любителями.

Для активізації програми потрібен тільки сучасний комп'ютер. Користуватися ним не складніше, ніж іншими простими програмами. Немає необхідності міркувати з приводу моделювання, можна відразу приступати до активних дій.

Незаперечні переваги програм для конструювання

Використання конструкторів меблів має багато плюсів:

 1. Програми вимагають мінімальних навичок. Більшість дій відбуваються програмою, тому проектування є досить простим процесом.

  проектування куточка
  Процес проектування кухонного куточка

 2. Набір інструментів допомагає швидко зробити макет для свого майбутнього виробу. Для будь-якого об'єкта нескладно підібрати найбільш підходящі матеріали і фурнітуру в залежності від стилю і колірних рішень інтер'єрів. Використання програми - це безкоштовна можливість отримати в своє розпорядження набір дрібних деталей, комплект готових модулів, функції, необхідні, щоб контролювати точні розміри. Створивши макет, можна переміщати його по кімнаті з метою знайти оптимальне місце для його розташування.
 3. Є можливість заздалегідь розрахувати вартість предметів і підготувати кошторис.
 4. У будь-який момент на стадії проектування можна легко поміняти кольори, розміри або місце розташування.
 5. Програмне забезпечення прекрасно підходить для практичних людей.
 6. За макетів програм, де передбачений розкрій заготовок, робочий легко і швидко виріже потрібну деталь.

  розкрій меблів
  Приклад розкрою меблів в програмі базис розкрій

 7. ПО призначається для установки на комп'ютерах з операційними системами: Windows і Vista.

Особливості програм для моделювання

 • грамотно розроблений інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні;
 • миттєва візуалізація на високій якості;
 • велика база інформаційних ресурсів;
 • можливість створити власну бібліотеку;
 • можливість проводити численні експерименти для моделювання різних предметів меблів.

Яку програму для конструювання краще використовувати новачкам

Спеціальні програми допоможуть початківцям користувачам успішно створювати меблі та інтер'єр. Софт, нагадує 3D-редактор, повинен бути доступним людині, яка не знайома ні з програмуванням, ні з професійним виготовленням корпусних меблів. Ті, хто самостійно займаються меблевим проектуванням, зможуть знайти потрібну для себе програму в інтернеті. Серед безкоштовних програм варто виділити Pro100. Ця утиліта є професійним програмним забезпеченням.

Характеристики програми для конструювання: Pro100, Астра Конструктор Меблів, Woody

Практично всі необхідні дії для конструювання в Pro100 здійснюються за допомогою звичайної комп'ютерної миші.

Наявна панель інструментів допомагає вирівнювати, позиціонувати, виконувати різні обороти. Візуалізація можлива в різних проекціях. Допомагають оволодіти конструктором спеціальні відеоуроки. Додаток російською мовою дозволяє швидко встановити ПО і приступити до моделювання предметів.

Переваги Pro100

 • додаток Pro100 має потужну технічну складову і розширений набір функцій;
 • власні розробки можна переглядати як в одному режимі, так і в декількох;

  програма pro100
  Інтерфейс програми PRO100

 • можливість експортування отриманого об'єкта в графічний файл, щоб його роздрукувати;
 • доступна утиліта дозволяє додавати графічні об'єкти;
 • додаток ідеально для всіх новачків, які хочуть отримувати ефективні результати якомога швидше.

Ще два цікавих додатки

Іншим популярним додатком є ​​Астра Конструктор Меблів. З його допомогою ви можете проектувати кухонні гарнітури, корпусні і м'які меблі. Новачок в проектуванні зможе оцінити програму по достоїнству. Досить просто вводити бажані параметри і вибрати потрібний шаблон, щоб побачити, як буде виглядати той чи інший предмет. Крім того, об'єкти можна створювати і власноруч. У Астри є вбудована бібліотека, де багато красивих і багатофункціональних предметів.

Астра Конструктор

астра конструктор
Сімейство програм Астра призначене для конструювання меблів, створення креслень і специфікацій, перевірки розмірів, візуалізації проекту, економного розкрою матеріалів. Проектування і виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями дуже поширене. Це програма для меблевих фірм і для тих, хто захоплюється виготовленням меблів самостійно для свого будинку.

Астра Конструктор Меблів дозволяє виконувати проектування вироби, викреслювати окремі деталі і зберігати їх в бібліотеці.

Працюючи з програмою, можна автоматично перевірити, як стикуються деталі. Можна «зібрати» на моніторі, а потім і в реальності, нові вироби з деталей, креслення яких збережені в бібліотеці. Комплект розроблених деталей для конкретного виробу - це вихідна інформація для іншої програми - Астра Розкрій.

Астра Розкрій

Астра Розкрій - це програма, призначена для підбору варіантів економного розкрою стандартних листів ДСП, фанери або інших листових матеріалів. У базі даних зберігаються залишки матеріалів, які можуть в подальшому бути використані для іншого замовлення.

У цій програмі формуються варіанти розкрою для деталей прямокутної форми. Для розкрою деталей складних форм застосовується програма Astra S-Nesting. Візуалізація проекту, перегляд його в різних проекціях, під різними кутами зору виконується в програмі Астра Конструктор Меблів.

програма Woody

Утиліта Woody призначена для моделювання м'яких та корпусних меблів. Софт підходить і для новачків і для професійних дизайнерів.

програма woody
Проектування речового шафи в програмі Woody

Функціонал програми досить цікавий. За допомогою безкоштовного програмного забезпечення можна створювати об'ємні моделі різних предметів декору в 3D. Задавайте потрібні параметри відповідно до розмірів кімнати і проектують меблі, використовуючи спеціальні інструменти.

У цій програмі будь-який новачок зможе розібратися без праці. Завантажуйте її на комп'ютер і конструює необхідні вам об'єкти. Будь-яка з безкоштовних програм дозволить вам реалізувати свої творчі задуми. Можна протестувати кожну з них, щоб вибрати оптимальний варіант. Віддайте перевагу додатком, яким зручно і зрозуміло користуватися.

проектування столу
Проектування столу в програмі Woody

Ви витратите на скачування і установку додатка мінімум часу, а після цього приступите до здійснення своїх творчих задумів. Корисний софт допоможе зробити інтер'єр у вашому будинку унікальним.