Де і як знайти хорошу роботу - чотири способи змінити кар'єру

Чим довше ми працюємо в одній організації, тим вище наші вимоги до роботодавця. Буває так, що наявне місце роботи вже вичерпало свої ресурси і не може далі задовольняти наші зростаючі потреби. У цьому разі, ми починаємо замислюватися про те, як знайти хорошу роботу.

Поширені методи пошуку роботи включають відправку резюме на відкриті вакансії, на адресу потенційних роботодавців, через кадрові та аутсорсингові агенції.

Де і як знайти хорошу роботу

Разом з професійним досвідом підвищується наша цінність як фахівця, і ростуть наші бажання за рівнем компенсації праці. Ми хочемо збільшення заробітної плати, кращих можливостей для свого потенціалу, очікуємо більшої поваги з боку керівництва і колег, більш комфортних умов для роботи. Саме цього ми очікуємо, починаючи пошук нової роботи. Складаючи резюме, ми описуємо наші гідності, які стосуються виконання майбутньою роботи, а також умови нового працевлаштування.

Сайти з пошуку роботи

Найбільш поширений спосіб пошуку роботи - розміщення резюме на спеціалізованих Інтернет-ресурсах. Сайти з пошуку роботи надають великий вибір вакансій. При використанні опції: "Відгукнутися на вакансію" або "Хочу тут працювати", ви прикріплюєте один з варіантів вашого резюме і заповнюєте форму супровідного листа. Такий варіант має багато шансів на те, що ваше резюме зацікавить роботодавця, так як воно надходить за її цільовим запитом. Пошук хорошої роботи тут увінчається успіхом, якщо в супровідному листі ви переконаєте роботодавця в тому, що відповідаєте вимогам вакансії.

Дошки оголошень

Засоби масової інформації, каталоги оголошень, листівки та інші друковані видання є джерелом, де можна знайти роботу. Надсилайте резюме у відповідь на оголошення одним з доступних способів: через Інтернет, поштою або особистої доставкою.

Щоб ваш лист не потрапив до спаму, вкажіть в темі електронного листа про те, що в ньому міститься резюме. Саме резюме надсилайте прикріпленим файлом, в тілі листа висловіть прохання на його розгляд. При відправці включите опцію «Підтвердити отримання». При відправці листа за допомогою традиційної наземної пошти, скористайтеся послугою доставки листа з повідомленням. Якщо ви вирішили принести резюме особисто в компанію, зареєструйте його у секретаря або в загальному відділі. В останніх двох випадках можете бути впевнені, що резюме буде розглянуто, так як цього вимагає факт реєстрації.

Сайти роботодавців

Як знайти хорошу роботу в компанії, яка не публікує свої вакансії? Вкажіть в резюме мета: "здобуття вакантної посади за професією." У цьому випадку, переконайтеся, що ваша спеціальність затребувана в конкретній організації. При цьому особливу увагу слід звернути на складання супровідного листа. У ньому необхідно пояснити потенційному роботодавцю чому саме у нього ви хочете працювати. Також в листі слід висловити прохання: внести вашу кандидатуру до кадрового резерву компанії. Якщо ви не отримали відповідь з першого разу, не впадайте у відчай. Надсилайте резюме раз в один-три місяці одним з вище зазначених способів і одного разу ви отримаєте своє Welcome Latter .

Кадрові агентства

Розмістити резюме з пошуку роботи можна в кадровому або аутсорсинговому агентствах. Як правило, вони мають власні форми для внесення даних про вас і ваш досвід роботи. Агентства здійснюють пошук роботи безкоштовно, але взаємодія з ними має ряд специфічних особливостей. Перше, підбір персоналу ведуть не співробітники прямого роботодавця, а фахівці сторонньої організації. Тим самим вони опосередковано проектують на кандидатів очікування власного роботодавця, а не клієнта. Друге, за ваше працевлаштування клієнт заплатить агентству винагороду. У разі вашого дострокового звільнення, заміна здійснюватиметься на безоплатній основі. Щоб мінімізувати такий ризик, менеджери кадрових агентств часто перестраховуються в оцінці кандидатів. Третє, працевлаштування через аутсорсингові агентства передбачає ваше офіційне оформлення у агентстві. До теперішнього роботодавця ви прикріплюють як відрядження фахівець.

Чи є кращий пошук роботи, який спосіб вибрати - вирішувати вам. Кожен з них має свої особливості, які в кожному конкретному випадку можуть виявлятися як гідність чи недолік. Якщо вам дійсно потрібна робота і ви рішуче налаштовані, скористайтеся всіма способами пошуку. Тим самим ви збільшите свої шанси на працевлаштування. Молодих людей без значного досвіду роботи ми запрошуємо підписатися на новини дошки оголошень і отримувати нові вакансії на свою пошту і поради експертів про те, як знайти хорошу роботу.

Опубликовано: 17-07-2019, 13:01
0

Похожие статьи


Наверх