Чи можна прати спортивні кеди в пральній машині?

У багатьох з нас нерідко виникає питання, чи можна прати кеди в пральній машині? У цьому випадку не можна дати однозначної відповіді, так як багато буде залежати від того, чи будете ви дотримуватися основних правил подібного способу миття. Ми розглянемо, як прати кеди в пральній машині, щоб не пошкодити їх і не вивести з ладу сам пристрій.

Особливості процесу прання в автоматичних машинах

Спортивне взуття на сьогоднішній день є у кожної людини, особливо, якщо він щодня має справу зі спортом. Природно, тут слід виділити кілька її основних видів: кросівки і кеди. Незважаючи на те, який варіант є у вас, за ними необхідно навчитися правильно доглядати.

Багато хто віддає перевагу таку взування прати тільки в ручному режимі. Але, природно, куди більш кращий результат можна отримати в процесі її прання в машинці автомат. Це пов'язано з тим, що у вас ніколи не вийде якісно відіпрати кеди за допомогою рук, як би вам хотілося насправді. Не можна сказати, що здійснювати прання в машинці зовсім не можна. Головне в цьому випадку, дотримуватися основних правил дбайливого прання, щоб не зіпсувати технічний пристрій і цей важливий предмет спортивного одягу.

Чи можна прати спортивні кеди в пральній машині?Прання спортивних кедів в машинці

До основних умов і правил якісної і дбайливого очищення слід віднести:

  1. Перед початком цього процесу в обов'язковому порядку ретельно роздивиться свої кеди. У тому випадку, якщо на них є світловідбивачі, то їх бажано зовсім не поміщати в машинку, так як вони в будь-якому випадку відклеяться.
  2. Обов'язково дістаньте шнурки. Бажано випрати їх окремо. Устілки потрібно вийняти і теж прати окремо в ручному режимі.
  3. Перед приміщенням взуття в барабан машинки необхідно якомога ретельніше позбутися від пилу, залишків бруду, що застрягли камінчиків і піску. Після подібної чистки також рекомендується прополоснуть її під краном, щоб точно змити всі залишки піску і бруду.
  4. По можливості використовуйте спеціальний мішок, призначений для прання подібних кросівок. Перед приміщенням в машинку необхідно спочатку покласти їх в цей мішок. У тому випадку якщо у вас його немає, ви зможете придбати подібний мішок в звичайних магазинах. Так само не варто впадати у відчай, якщо купити його у вас немає ніякої можливості. Для зменшення биття взуття об стінки барабана і зниження вібрації потрібно покласти в машинку кілька рушників, які будуть розташовуватися там разом з кедами.
  5. Не варто закладати в машинку більше, ніж 2 пари цього взуття або ж кросівок. На практиці зустрічалися ситуації, коли вона і зовсім вибивала скло в цьому технічному пристрої. Тому, щоб убезпечити себе, не варто запхати в машинку відразу всю спортивне взуття, наявну у вашій квартирі. Інакше покупка нового технічного пристрою обійдеться вам в кілька разів дорожче, ніж 1 пара взуття.
  6. Температура води, в яких вони повинні стиратися, не повинна перевищувати 30 - 40ºС. При такій температурі вони не зможуть розклеїтись. Якщо серед програм є програма, призначена для прання безпосередньо самого взуття, то вибирайте її. В інших же випадках віддайте перевагу делікатному режиму. Він буде значно дбайливіше здійснювати прання.
  7. Ніколи не ставте віджимання в процесі прання абсолютно будь-якого взуття, так як це згубно позначиться на стані вашого пристрою і його роботі. В першу чергу, це буде згубно позначатися на підшипниках, що зовсім зможе вивести цей пристрій з нормального робочого ладу. Без виклику кваліфікованого майстра при виникненні даних проблем вам просто не обійтися.
  8. Не використовуйте так званий режим сушіння, так як він відразу ж зіпсує вашу взуття, яку відремонтувати вже буде і зовсім не реально. Природно, вона може просто деформуватися, але в той же час може і зовсім розклеїтись. Для того щоб не ризикувати недавно придбаної парою, бажано не використовувати цей режим.

Кілька слів в якості висновку

Переймаючись питанням, як випрати кеди якісно, ​​але в той же час і дбайливо, в обов'язковому порядку дотримуйтеся цих нескладних порад, які допоможуть зробити цей процес досить швидким і приємнішим, ніж ручне прання. Природно, не всіх правил у вас вийде дотримуватися, але щоб в подальшому не мати проблем з технікою, по можливості керуйтеся цій невеликій інструкцією.

Опубликовано: 11-02-2020, 11:58
0

Похожие статьи


Наверх