Як ефективно позбутися від запаху фарби в квартирі?

Якщо ви тільки що зробили ремонт, то вам обов'язково знадобиться дізнатися, як позбавитися від запаху фарби в квартирі. Навіть якщо фарбування буде проводитися з відкритими вікнами, неприємні і шкідливі аромати в будь-якому випадку залишаться. З цієї причини потрібно знати всі секрети виведення такого стійкого і різкого запаху.

Допомога підручних засобів

Напевно, найпоширенішим варіантом для видалення нестерпного пахощі вважається відкриття всіх міжкімнатних дверей і вікон. Якщо фарбування проводилося влітку, то можна залишити квартиру на провітрювання, на добу або довше, а ось взимку про подібному задоволенні доведеться забути. У холодну пору року таку процедуру дозволяється проводити максимум півгодини. Але у цього рішення проблеми є одна значна перевага - пофарбована поверхня набагато швидше висохне.

Якщо видалити запах фарби з приміщення не вийшло за допомогою провітрювання, то можна скористатися деревним вугіллям, який знайдеться в аптечці у кожної людини. Такий засіб має гарні абсорбуючі характеристиками, тому ефективно справляється з подібною проблемою. Речовина використовується досить просто: розкладається в контейнерах по всьому приміщенню. Також позбавити від неприємних запахів зможе звичайна вода. Необхідно набрати 3-4 відра води і поставити її в квартирі. Рідина ефективно поглине пари розчинників. Крім того, даний спосіб вважається найбезпечнішим з усіх.

Як ефективно позбутися від запаху фарби в квартирі?Якщо розкласти контейнери з вугіллям по квартирі, то запах фарби швидко зникне

Якщо в кімнаті є килими і вони ввібрали запах фарби, то необхідно терміново від нього позбутися. Для цього використовують харчову соду, яка теж є під рукою у кожного. Потрібно взяти цей харчовий продукт і розсипати його на покритті, а через 12 годин - пропилососити килим. За допомогою такого простого і доступного способу можна не тільки позбутися від неприємних запахів, але і освіжити покриття.

Для посилення ефекту фахівці рекомендують комбінувати кілька представлених методів.

Нейтралізація запаху фарби іншими способами

Позбутися від ароматів лаку і фарби можна за допомогою ефірних масел або екстракту ванілі. Необхідно взяти ватний диск і нанести на його кілька крапель того чи іншого препарату, а потім розкласти такі пахнуть тампони поруч з пофарбованою поверхнею. Найкраще для видалення неприємних пахощів підходять такі масла:

  • евкаліптова;
  • м'ятна;
  • лавандова;
  • хвойне;
  • цитрусове.

Як ефективно позбутися від запаху фарби в квартирі?Для нейтралізація запаху можна застосовувати масла цитрусових плодів, для цього необхідно капнути обраний препарат в ємність з водою і поставити її поруч з місцем фарбування

Існує ще один спосіб застосування речовин. Для цього необхідно капнути обраний препарат в маленьку миску з водою і поставити її поруч з місцем проведення фарбування.

Замаскувати неприємні запахи зможе кавова гуща, яку наливають у різні ємності і розставляють по квартирі. Це рішення особливо припаде до душі любителям кави. Для боротьби з ароматами фарби дуже часто застосовують суху гірчицю. Спецію потрібно додати в відро з водою, а потім вимити таким засобом всі меблі, вікна, двері та інші поверхні. Нейтралізувати запах зуміє і оцет, який розливають в ємності і розставляють по квартирі.

Можна використовувати для такої процедури цибулю або часник. Для цього потрібно нарізати овочі на кілька частин і розкласти їх у всіх кімнатах. Також досить часто в боротьбі з неприємними ароматами застосовують лимон. Потрібно взяти такий фрукт, нарізати його скибочками і розкласти біля всіх забарвлених місць. Через кілька годин нестерпні запахи зникнуть.

Любителі романтики по достоїнству оцінять наступний спосіб позбавлення від пахощів. Для цього методу необхідно купити ароматизовані свічки (з тим запахом, який вам найбільше сподобається), розставити їх по квартирі і запалити.

Якщо знати, як прибрати запах фарби, то можна швидко і ефективно нейтралізувати неприємні "пахощі" в своїх оселях.

Опубликовано: 15-02-2020, 19:19
0

Похожие статьи


Наверх