6 Порад щодо висвітлення балкона

15-04-2019, 14:44

При невеликій площі сучасних квартир просто непристойно використовувати балкони і лоджії як технічні приміщення і перетворювати їх в склад мотлоху. Пара зайвих квадратних метрів з легкістю можуть перетворитися в затишний кабінет, зону відпочинку, зимовий сад або ж стати продовженням сусідньої кімнати - головне, підійти до організації простору з розумом. Будь балкон утеплює, заскленим або повністю відкритим, освітлення на ньому знадобиться напевно. Як організувати освітлення на балконі, і які нюанси врахувати в ряді випадків?

Читати далі

7 Порад щодо оформлення балконних дверей: дизайн, види, фурнітура

14-03-2019, 10:16

Балконні двері захищає від холоду, спеки та вуличного шуму. Коли мова йде про незаскленого балконі, сумнівів в її необхідності ні в кого не виникає. Проте, власники засклених і якісно утеплених лоджій і балконів іноді відмовляються від установки балконних дверей, збільшуючи суміжне з балконом приміщення. Це справа кожного, але балконні двері стає необхідністю, коли важливо максимально захистити житловий простір від негативного впливу зовнішнього середовища, або ж коли балкон використовується як кабінет або зони відпочинку. Більш того, якщо приділити належну увагу вибору і оформлення балконних дверей, її можна перетворити в прикрасу інтер'єру. Розбираємося з матеріалами, розмірами, схемами відкривання, способами скління та іншими моментами.

Читати далі

6 Порад щодо вибору плетених крісел зі штучного ротанга

19-01-2019, 20:13

Стильним і практичним прикрасою заміського будинку, садового ділянки або міської квартири можуть стати крісла зі штучного ротанга. Будучи аналогом природного сировини, штучний ротанг обійшов його за багатьма показниками. це недорогий, міцний, легкий і довговічний матеріал, який не страшно залишити на сонці або під дощем. Не дивно, що меблі з штучного ротанга завоювала народну любов, а її асортимент в магазинах постійно розширюється. Перед покупкою не зайвим буде ознайомитися з деякими нюансами вибору, щоб придбане виріб радувало довгі роки.

Читати далі