Як зробити каналізацію в лазні

слив в лазні

Сучасна лазня - це спорудження зі зручностями. Потрібно продумана каналізаційна система. У цьому приміщенні постійно волого: тут можуть перебувати басейн і душ з парною. Пристрій каналізації в лазні припускає наявність статі, зробленого під нахилом так, щоб з приміщення виходила вода. Буде потрібно створити проект. Злив потрібно зробити правильно, щоб вода не застоювалася. Поруч з лазнею риють дренажну канаву і колодязь.

Читати далі

Будівництво прибудови до лазні

російська лазня

Будь-яка людина, раз спробувавши справжню російську лазню, ніколи не зможе забути про неї. І тут немає нічого дивного - відвідування лазні це повноцінний комплекс, що дозволяє позбутися від надлишку солей, вивести шлаки, нормалізувати кров'яний тиск, вилікуватися від захворювань верхніх дихальних шляхів і просто завжди бути в тонусі.

Читати далі

Будівництво басейну на даху будинку

басейн на даху

Будь-власник заміської нерухомості прагне облагородити ділянку так, щоб він був багатофункціональним. У більшості випадків все залежить від його розмірів. Досить часто споруджуються декоративні водойми і басейни, які стають місцем для відмінного проведення часу як дорослих, так і для дітей. Якщо ж ділянка не має достатньої площі, то можна спорудити басейн на даху будинку. Спочатку варто розібратися з його видами і функціональними можливостями.

Читати далі

Баня з літньою кухнею

фото лазні з літньою кухнею фото лазні з літньою кухнею Дерев'яні лазні з літньою кухнею і терасою для відпочинку

Поєднана лазня та літня кухня можуть стати відмінним місцем для проведення дружніх посиденьок і тихого сімейного проведення часу. Поки одна людина займається приготуванням шашликів, інший може паритися в лазні - ще одна зручність використання подібної планування.

Читати далі

Проекти будівництва лазні з терасою і барбекю

баня з барбекю

Баня сьогодні - не тільки місце очищають водних процедур, а й територія відпочинку. Тому кожен власник намагається обладнати її так, щоб вона була придатна як для оздоровлення, так і для дружніх посиденьок в колі друзів. А якщо дозволяють кошти, то не зайве її побудувати в комплексі з різними грубними пристроями для приготування вишуканих страв. Для реалізації цієї ідеї багатьох приваблює лазня з терасою і барбекю.

Читати далі