Лазні з бруса - цікаві проекти

11-04-2019, 06:59
проект лазні з бруса

Кожен хотів би на своєму заміському ділянці мати лазню, в якій можна відпочити після трудового тижня. Проекти бань з бруса дуже різноманітні і досить індивідуальні: такі будови можуть бути будь-якого розміру. Баня може бути окремо стоїть будовою або примикати до будинку.

Читати далі

Установка річного басейну на дачі

10-04-2019, 13:37
басейн на дачі

Заміський ділянку сьогодні є практично у кожної людини. Сюди приїжджають для відмінного проведення вихідних і свят. Особливою популярністю користуються вони в літній час. Саме з цієї причини їх власники намагаються облаштувати все необхідне для комфортного проведення часу. У більшості випадків крім стандартних дерев'яних альтанок споруджують ще і літній басейн.

Читати далі

Як вибрати тип фундаменту для лазні

5-04-2019, 11:17
фундамент для лазні

Розібратися з цим питанням допоможуть знання про всі можливі варіанти. Їх існує кілька: стрічковий фундамент для лазні, стовпової, гвинтовий, а також з блоків і піноблоків. Але, перш ніж приступити до розгляду кожної можливості, треба визначитися з місцем під будівництво лазні.

Читати далі

Яку піч вибрати для лазні

30-03-2019, 07:03
піч для лазні

Щоб отримати в лазні найбільш оптимальну температуру, потрібно мати правильно підібрану, хорошу піч. При цьому до вибору та облаштування слід поставитися дуже відповідально, адже обрана піч для лазні буде впливати не тільки на температуру повітря, але і на його вологість.

Читати далі

Проекти та будівництво лазні з цегли

26-03-2019, 11:49
баня з цегли

Ми звикли, що традиційна російська лазня повинна бути обов'язково бревенчатая. Однак, всупереч поширеній думці, справжню парну можна побудувати і з інших будівельних матеріалів. Одним з них є екологічно безпечний, міцний і вогнестійкий цегла.

Читати далі

Який матеріал найкраще підходить для лазні

21-03-2019, 14:15
дизайн лазні

Розповідати про користь лазні для здоров'я - безглузде заняття. І так кожен наш співвітчизник прекрасно знає, що регулярні походи в лазню дозволяють виводити токсини і солі з організму, стимулюють обмін речовин, підвищують імунітет і просто покращують самопочуття.

Читати далі

Кілька секретів з благоустрою лазні на зиму

18-03-2019, 22:23

Справжню російську баню люблять багато справжні цінителі. І вони не готові проміняти її ні на фінську сауну, ні на турецький хамам. Сьогодні існує безліч різних способів топити баню - від традиційної печі і до впровадження найсучасніших технологій. Однак не всі потенційні власники знайомі з нюансами додаткового опалення лазні взимку. І через це можуть виникнути деякі проблеми в процесі експлуатації.

Читати далі

Хозблоки з лазнею під одним дахом

15-03-2019, 17:27
хозблок з лазнею

У число найбільш затребуваних будівель на заміських ділянках входить лазня, яка у нас в країні здавна використовується не тільки для гігієнічних процедур, але ще і як місце відпочинку. Представлене на будівельному ринку достаток матеріалів дозволяє звести хозблок з лазнею і туалетом своїми руками. При цьому така споруда вийде значно дешевше, ніж коли баню будують найняті з боку фахівці.

Читати далі

Будівництво лазні з мансардою та терасою

7-03-2019, 07:42
баня з мансардою та терасою

Баня в наші дні - не розкіш, а необхідність. Однак багато власників дачних ділянок не задовольняються будівництвом звичайного, нехитрого будівлі для водних процедур. Тому що їх сім'ям і гостям необхідно не тільки поправити своє здоров'я гарячою парою, а й відпочити. А реалізувати це в невеликій банної будівлі вельми проблематично. В такому випадку виручає лазня з мансардою та терасою.

Читати далі