Безкоштовні програми для планування квартири

2-04-2019, 06:50
програма планування квартири

У кожного власника житла час від часу виникає бажання змінити обстановку, поміняти меблі або навіть пересунути стінку. Але як ці зміни будуть виглядати в остаточному варіанті? Ось для того, щоб побачити бажані зміни, йому необхідна комп'ютерна програма для планування квартири.

Читати далі

Програми для проектування ландшафтного дизайну російською мовою

23-03-2019, 14:17
програма наш сад

Ландшафтний дизайн - це унікальне мистецтво, засноване на художньому проектуванні і благоустрої територій відпочинку, присадибних ділянок з використанням озеленення, садово-паркових архітектурних форм. Дотримуючись правил оформлення пейзажу можна облагородити практично будь-який шматочок землі, створивши гармонію ландшафтного поєднання природи з урбанізованими макроформи. Вирішенню зазначеної задачі допомагають програми, пропоновані в інтернеті, як для професійного проектування, так і для аматорського оформлення дизайну дачних ділянок руками їх власників.

Читати далі

Безкоштовні програми для обчислень і розрахунків плит перекриття

18-03-2019, 14:53
програма розрахунку плит перекриття

Для приватних забудовників створена велика кількість корисних інструментів, один з них - програма для розрахунку перекриття. Прості калькулятори і складні технічні інструменти архітекторів допоможуть правильно розрахувати навантаження і не помилитися при будівництві будинку.

Читати далі

Програми для проектування дачної ділянки і саду

4-03-2019, 12:22
проект дачної ділянки

На допомогу власникам заміських ділянок існують спеціальні програми для ландшафтного дизайну. Цей софт дозволяє наочно уявити, як буде виглядати ділянку будинку, і виправити невдалі рішення ще на стадії проектування.

Читати далі

Безкоштовні онлайн програми для дизайну ванної кімнати 3d

19-02-2019, 21:24
3d планування ванна

Затіяли ремонт в квартирі? Відмінно! Тоді вам обов'язково знадобитися програма для дизайну ванної кімнати 3d. В процесі облагородження і проектування квартири дуже важливо продумати всі етапи своїх дій. Це допоможе втілити в реальність мрії і попередньо прорахувати суму, необхідну для здійснення задуманого. У сучасному світі для людей відкрита маса можливостей, тому процес ремонтних перевтілень в квартирі став набагато доступніше.

Читати далі

Безкоштовні програми для дизайну садової ділянки

9-02-2019, 15:56
ландшафтний дизайн програма

Програми для ландшафтного дизайну саду, здатні допомогти досягненню продуктивності в справі облаштування і планування дачної ділянки або прибудинкової території. Завдяки їм не потрібно робити замальовки ескізів саду з різних ракурсів. Крім цього, замальовки повинні відповідати всім порам року. Все це можна врахувати в одному софті, досить зробити модель, і потім просто підбирати певні умови, при цьому процес створення проекту сильно прискорюється, стає більш якісним.

Читати далі

Програми для проектування і розрахунків перегородок

13-01-2019, 19:28
розрахунок перегородки

Правильна організація простору офісів, квартир, приватних будинків і інших приміщень, часто здійснюється за допомогою перекриттів з гіпсокартону, пластику, скла та інших матеріалів. Програма розрахунку перегородок допоможе чітко визначити кількість і якість необхідних матеріалів для реалізації задуманого.

Читати далі