Циркуляційні насоси для опалення

циркуляційний насос

Дуже часто, власники приватних будинків, які не підключені до центрального опалення, стикаються з проблемою нерівномірного обігріву всіх приміщень. Для виключення цього ефекту в системах обігріву котеджів передбачається циркуляційний насос для опалення.

Читати далі

Автономне опалення багатоквартирних будинків

котельня в багатоквартирному будинку

З кожним роком вартість комунальних послуг, будь то електроенергія або гаряче водопостачання, стрімко зростає. На жаль, це відбувається як унаслідок звичайної інфляції і подорожчання енергоносіїв, так і з-за банальної жадібності постачальників послуг. Саме тому сьогодні все більше і більше людей шукають альтернативу, що дозволяє знизити побори, які, судячи з усього, через кілька років стануть просто непідйомними.

Читати далі

Блискавкозахист багатоповерхових будинків та інших будівель

блискавкозахист

Звичним, повсякденним і в той же час воістину страшним явищем природи є блискавка. Одночасно на всій планеті може існувати до декількох тисяч таких розрядів. Середня їх сила - 100 тисяч ампер, однак, в деяких випадках вона зростає до 200 тисяч! Удар такого розряду, що припав на дах багатоповерхового будинку, практично напевно викличе пожежа.

Читати далі