Чи не замерзне чи автономна каналізація взимку

27-03-2019, 20:51
Каналізація взимку на дачі

Наявність автономної каналізації в заміському будинку - одна з обов'язкових вимог, які пред'являють до них потенційні власники. І це правильно - мало хто хоче вискакувати по природні потреби на вулицю, коли температура опускається нижче -20 ... -30 градусів, і тримається на цьому рівні тижнями. Тому багато сучасних заміські будинки мають всі блага цивілізації. Але у багатьох людей виникає цілком розумне питання: «Чи не доставить чи каналізація взимку проблем?» Вивчити це питання максимально детально буде дуже корисно.

Читати далі

Буріння артезіанських свердловин

28-02-2019, 06:43
артезіанська свердловина

При будівництві приватного будинку не завжди є можливість провести центральне водопостачання в зв'язку з віддаленістю комунікацій. Але навіть якщо і існує така можливість, багато власників приватних будинків намагаються замовити буріння артезіанських свердловин на ділянці, так як якість водопровідної води не найкраще.

Читати далі

Вибір і підключення під'їзної домофона

21-02-2019, 19:02
під'їзні домофони

Під'їзні домофони - прилади з магнітними ключами, електричні замково-переговірні, кнопкові і контролюючі громадський порядок в житлових і громадських приміщеннях. Це пристрій підключається до електромережі будинку або до джерел живлення працюють автономно. Прилад допомагає здійснювати контроль, при якому користувач може не тільки ідентифікувати гостя по голосу або по відеозображення, а й відкрити двері, не виходячи з квартири.

Читати далі

Як зробити зливну яму для приватного будинку

17-02-2019, 11:30
зливна яма

Той факт, що багато заміські селища не забезпечені централізованою каналізацією, не повинен зупиняти дачників в облаштуванні комфортних умов для проживання в своєму будинку. Автономна система каналізації, а саме зливна яма в приватному будинку може виправити цей недолік в життя на периферії.

Читати далі

Буріння свердловин на дачі

16-02-2019, 17:11
Свердловина на дачі

Вода - один з найважливіших ресурсів для заміських будинків і дач, обійтися без якого не представляється можливим. Однак організовувати на ділянці загальний водопровід недоцільно, тому що це задоволення буде коштувати великих витрат. Дешевше, та й набагато простіше, користуватися своїм джерелом води.

Читати далі

Циркуляційні насоси для опалення

1-02-2019, 08:42
циркуляційний насос

Дуже часто, власники приватних будинків, які не підключені до центрального опалення, стикаються з проблемою нерівномірного обігріву всіх приміщень. Для виключення цього ефекту в системах обігріву котеджів передбачається циркуляційний насос для опалення.

Читати далі

Автономне опалення багатоквартирних будинків

26-01-2019, 22:41
котельня в багатоквартирному будинку

З кожним роком вартість комунальних послуг, будь то електроенергія або гаряче водопостачання, стрімко зростає. На жаль, це відбувається як унаслідок звичайної інфляції і подорожчання енергоносіїв, так і з-за банальної жадібності постачальників послуг. Саме тому сьогодні все більше і більше людей шукають альтернативу, що дозволяє знизити побори, які, судячи з усього, через кілька років стануть просто непідйомними.

Читати далі

Блискавкозахист багатоповерхових будинків та інших будівель

21-01-2019, 06:34
блискавкозахист

Звичним, повсякденним і в той же час воістину страшним явищем природи є блискавка. Одночасно на всій планеті може існувати до декількох тисяч таких розрядів. Середня їх сила - 100 тисяч ампер, однак, в деяких випадках вона зростає до 200 тисяч! Удар такого розряду, що припав на дах багатоповерхового будинку, практично напевно викличе пожежа.

Читати далі