Прибудинкова територія багатоквартирного будинку

6-04-2019, 20:23
проект території будинку

Купуючи нерухомість, кожен прекрасно розуміє, що квадратні метри, за які заплачені гроші, знаходяться в їх особистої власності. Чомусь мало хто замислюється про те, що є ще й таке поняття, як прибудинкова територія багатоквартирного будинку. Насправді ж, така ділянка землі притаманний кожній споруді, головне, дізнатися про те, кому належить прибудинкова територія.

Читати далі

Облаштування території будинку

29-03-2019, 09:50
облаштування території будинку

Більшість багатоквартирних будинків мають прибудинкову територію, яка використовується проживають мешканцями для проведення дозвілля, має чітко обмежену площу з облаштуванням різних об'єктів згідно з рішенням загальних зборів власників квартир. Територія повинна використовуватися з умовою, що буде проведено облаштування прибудинкової території з наданням доступних комфортних послуг і об'єктів.

Читати далі

Отримання дозволу на будівництво будинку на власній ділянці

13-03-2019, 10:29


Купивши землю під забудову, не можна просто взяти і побудувати будинок. Потрібно отримати дозвіл на будівництво будинку на власній ділянці. Залежно від форми володіння ділянкою, узгоджується будівництво підсобних і господарських будівель, включаючи гараж.

Читати далі

Оформлення будинку у власність

3-03-2019, 21:35
право власності

Після закінчення будівництва, знову спечені власники земельних наділів і яка була зведена нерухомості, задаються питанням, який діє порядок за юридичною узаконення права володіння такою землею і будовою. Оформлення будинку у власність - важливий етап, так як з цими документами господар отримує повне право розпоряджатися цим майном.

Читати далі

Оформлення та використання прибудинкової території приватних будинків

18-02-2019, 07:21
благоустроєм території

Всі мешканці приватних будинків прекрасно розуміють, що надів, що знаходиться до меж забору на дачі, є їх власністю. Але кожен повинен розуміти, що існує ще й прибудинкова територія приватного будинку. Щоб зрозуміти, що це за площу, необхідно в деталях ознайомитися з інформацією про те, що собою являє прибудинкова територія приватного будинку і які права має на цю землю людина, якій належить нерухоме майно.

Читати далі

Дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку

11-01-2019, 09:41
дозвіл на будівництво


Перше, що слід зробити майбутньому домовласникові - отримати дозвіл на будівництво багатоквартирного будинку. Але спочатку треба розібратися під яку категорію потрапляє майбутня будівля. Термін «житлової» докладно пояснює Житловий Кодекс РФ в статті 16. Однак в цьому документі не роз'яснено значення - «багатоквартирний». Таке визначення житлової будівлі дано в пункті 6 постанови Уряду № 47 від 28 січня 2006 року. Якщо плановане до зведення будова потрапляє за характеристиками під ці описи, перед початком будівництва потрібно отримати дозвіл.

Читати далі