Каміни: види, переваги та споруда

26-03-2019, 09:39

Каміни: види, переваги та спорудаЯке велике задоволення відчуває людина, що п'є теплий індійський чай і читає цікавий роман, сидячи біля палаючого каміна. Або ж уявіть себе взимку, коли за вікном холоднеча, дерева вкриті товстим шаром снігу, а ви сидите в кріслі, п'єте улюблений віскі і закурюєте сигару, дивлячись в палаючі іскри полум'я вогню всередині каміна. Можна нескінченно довго милуватися язиками полум'я, які заспокоюють душу, сприяють набуттю спокою, досягнення стану релаксації. Безсумнівно, такий куточок вкрай необхідний для кожного, хто протягом цілого дня напружено працював і в кінці робочого дня за краще розслабитися у «живого» вогника.

Читати далі

Як підібрати газовий котел для опалення будинку

11-03-2019, 22:23

Більше половини котлів, представлених на сучасному ринку, - газові. Таку популярність вони заслужили завдяки безлічі переваг, серед яких економічність, зручність і простота управління, ефективність, безшумність, невеликий розмір, практичність і безліч інших. У тих будинках, куди підведено газопровід, такі котли стають кращим варіантом організації опалення в оселі, а іноді ще, і справляються з функцією подачі гарячої води. Сучасний асортимент газових котлів настільки великий, що будь-хто зможе знайти підходящу модель. Важливо тільки відразу визначитися з вимогами до котла: він повинен бути одноконтурним або двоконтурним, підлоговим або настінним, енергозалежною або автономним.

Читати далі

Пічне паливо: характеристики, види, умови транспортування і зберігання

10-02-2019, 06:19

Необхідність в альтернативному виді палива, яке стало б гідною заміною бензину, гасу і солярці, існує досить давно. Над цією проблемою десятиліттями працюють вчені з усього світу. Пічне паливо з'явилося за великим рахунком недавно, проте вже встигло завоювати величезну популярність. Сферу його застосування складно назвати широкою, однак, для обігріву житлових і комерційних приміщень воно використовується повсюдно. Головними перевагами пічного палива в порівнянні з основними видами є висока теплотворна здатність і невелика вартість.

Читати далі