Складання плану евакуації в дитячому садку

8-04-2019, 20:31
дитячий сад евакуація

Часто ми навіть не замислюємося, яке значення має план евакуації при пожежі в дитячому саду. Давно помічено, що небезпека здається нереальною, поки не зіткнешся з неї впритул. Однак краще такого не допускати. Безпека дитячого садка в цілому залежить від якості, простоти і надійності всієї вибудуваної сістеми.План евакуації є елементом цієї системи. Значення його переоцінити важко навіть в повсякденному житті. Адже він допомагає просто орієнтуватися в просторі.

Читати далі

Протипожежні відстані між будівлями та спорудами

28-03-2019, 18:58


Протипожежна відстань - затверджена дистанція між будівлями з метою запобігання поширенню вогню. Дистанцію розриву встановлює СП з пожежної безпеки. Основні вимоги прописані у Федеральному Законі від 22.07.2008 року.

Читати далі

Евакуаційний план для готелю в разі пожежі

16-03-2019, 18:31
план евакуації готелі

Як правило, готель - це висотна будівля. Для такої споруди характерна підвищена ступінь пожежної небезпеки. В першу чергу, вона обумовлена ​​такими факторами, як параметри готелю і архітектурно-планувальне рішення будівлі. Допускати помилки в евакуаційному плані не дозволяється. Це важливий документ, який повинен допомогти уникнути людських жертв при аварії або якщо почнеться пожежа.

Читати далі

Як самому зробити план евакуації

7-03-2019, 17:29
виготовлення план евакуації

Якщо ви підприємець, то важливе значення має турбота про безпечну життєдіяльність співробітників підприємства. План евакуації при пожежі можна створити своїми руками. Найпростіший варіант роблять в програмі Word. Для цього використовується вставка. Накреслити план не становить труднощів для того, хто є досвідченим користувачем ПК. Ефективні інструменти дозволяють не витрачати багато часу на роботу.

Читати далі

Складання плану евакуації будівлі

25-02-2019, 20:44
план евакуації

План евакуації адміністративної будівлі є документом, який повинен бути у всіх адміністративних, господарських та комерційних будівлях. Він регламентує порядок дії персоналу установи та його відвідувачів при виявленні ознак виникнення пожежі. З огляду на те, що вогонь поширюється надзвичайно швидко, план евакуації будівлі повинен бути продуманий до дрібниць, відпрацьований якісно, ​​докладно, з урахуванням всіх нюансів, які можуть виникнути під час пожежі.

Читати далі

Ціни на виготовлення плану евакуації

3-02-2019, 21:11
виготовлення плану евакуації

План евакуації, ціна якого вимірюється не тільки в грошовому еквіваленті, а й в врятованих людських життях, - офіційний документ, який представляє шляху скоординованого руху людей до виходів і безпечним ділянках під час пожежі, порядок і послідовність дій. В умовах НС сама наявність і правильність складання схематичного плану дуже важливі для збереження життя і здоров'я людей, що опинилися в будівлі.

Читати далі

Складання плану евакуації кафе чи ресторану

10-01-2019, 21:57
план евакуації кафе

План евакуації з ресторану або кафе повинен бути виготовлений в тому випадку, якщо заклад розрахований на розміщення 50 і більше відвідувачів. Крім того, навіть дуже маленькі кафе або бари необхідно забезпечити відповідною документацією, якщо вони розташовані на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку або готелю. До створення подібних планів потрібно підходити продумано, з огляду на, що багато відвідувачів можуть перебувати в неадекватному стані.

Читати далі