Багатоквартирний монолітний будинок

5-04-2019, 06:07
монолітний будинок

У сучасному світі будівництво стає однією з головних галузей господарства. Популярність набирає не тільки індивідуальне будівництво, а й зведення багатоповерхівок. Будівельні фірми пропонують побудувати монолітний житловий будинок з різноманітних матеріалів: цегли, бетонних і газосилікатних блоків, бруса, панелей та інших. Якісні характеристики кожного матеріалу допомагають визначитися при виборі типу будинку.

Читати далі

Планування і межування території

26-02-2019, 18:43
план території

Складання та оформлення документації планування територій - складний процес, що дає можливість побудувати максимум корисної інформації про конкретній земельній ділянці. Проект планування території може знадобитися, якщо ви хочете почати будівництво на якомусь земельній ділянці. Зазвичай для складання проекту виконується цілий комплекс робіт, в який входить як планування, так і межування території.

Читати далі

Проекти та будівництво блочних будинків

27-01-2019, 10:56
блочний будинок

В середині двадцятого століття в нашій країні було розгорнуто масштабне масове будівництво безкоштовного житла для всіх верств населення. Це були забудови однотипних будинків з малогабаритними квартирами, але і цього люди були раді. У наш же час спостерігається активний перехід до індивідуального будівництва, причому за основу взято проект європейського дому.

Читати далі