Програми для конструювання меблів

13-04-2019, 18:35
проектування меблів

Сьогодні проектування може виконуватися за допомогою різних програм. Отримані результати дозволяють відразу подивитися, як буде виглядати будь-яка дизайнерська задумка в створенні необхідних предметів меблів для оформлення унікальних інтер'єрів. Можна сміливо братися за оригінальний проект. Конструктори-меблярі давно вже витіснили звичні для нас простий олівець з лінійкою.

Читати далі

Проектування корпусних меблів

8-04-2019, 15:30
проектування меблів

Виробництво меблів на замовлення в даний час для багатьох є єдиним виходом при оновленні інтер'єру в житло. У спеціалізованих магазинах представлена ​​величезна кількість моделей меблів, але буває, що нестандартні габарити квартири або індивідуальні переваги стосовно дизайну привносять свої корективи у вибір предметів інтер'єру.

Читати далі

Програма для проектування м'яких меблів АССОЛЬ

11-02-2019, 13:57
програма Ассоль

Сьогодні науково-технічний прогрес радує нас кожен день унікальними новинками в будь-якій сфері діяльності людини, включаючи проектування і виготовлення меблів. Якщо раніше багатьох новачків, які могли спробувати себе в ролі меблевиків, зупиняла необхідність робити креслення і розраховувати розміри вручну, то зараз все змінилося.

Читати далі

Проектування м'яких меблів

17-01-2019, 15:18
проектування м'яких меблів

Після закінчення ремонту в житловому приміщенні настає останній відповідальний момент - вибір відповідної меблів. Програми проектування м'яких меблів дозволяють створювати сучасні, зручні, комфортні і практичні предмети інтер'єру, здатні не просто доповнити, але і змінити інтер'єр без великих фінансових вкладень. Спеціально розроблене програмне забезпечення робить можливим створення ескізів, за якими майстри надалі будуть виробляти меблі.

Читати далі