Ексклюзивні різьблені вироби з дерева

9-04-2019, 07:45
шкатулка з дерева

Власник дачної ділянки може перетворити свою землю в місце, яке ідеально підходить для розслабляючого відпочинку. Гарний ландшафтний дизайн, свіже повітря і різьблені вироби з дерева перетворять проект маленької дачі в райський куточок. Є багато компаній, які виготовляють дерев'яну різьблену меблі, різьблені наличники і інші предмети. Їх можна знайти на ринку. Однак якщо вас приваблюють ексклюзивні рішення, тоді зробіть індивідуальне замовлення майстрам. Роботи різьбярів унікальні.

Читати далі

Як зробити різьбу по дереву своїми руками

27-03-2019, 17:50
різьблення своїми руками

Домова різьблення по дереву своїми руками займала почесне місце в російській народній творчості. У російських глибинках можна побачити велику кількість будинків, фасади, вікна і стіни яких прикрашені красивими візерунками та орнаментами. Зараз цей вид ремесла стає популярним. Як навчитися мистецтву різьблення по дереву своїми руками?

Читати далі

Дерев'яні різьблені візерунки

22-03-2019, 06:49
візерунки в інтер'єрі

Різьблені вироби і візерунки - справжня окраса, що робить заміський будинок унікальним. Дерев'яний накладної декор представлений накладками з дерева - молдінгами. Такий гарний елемент допомагає оригінально декорувати вікна і двері. Він ідеально підходить для дзеркал. З його допомогою лиштви набувають особливої ​​виразності. Візерунки зможуть надати унікальність вашого будинку.

Читати далі

Різьблені дерев'яні стільці

15-03-2019, 15:04
різьблений стілець

Різьблені стільці - це класика, яка ніколи не вийде з моди. В такому художньому виконанні вони не просто виконують функції меблів, але і є оригінальними елементами інтер'єру. Практичні, незвичайні, елегантні або розкішні різьблені стільці задовольнять будь-який задум дизайнера, подарують атмосферу затишку і підкреслять бездоганний смак власника.

Читати далі

Декоративні різьблені панелі

11-03-2019, 08:46
декоративна різьблена панель

Надзвичайну красу і неповторність надають інтер'єру різьблені прикраси з дерева. Різьблені панелі для декору стін вважаються розкішними і дорогими, їх обробка - це кропітка і творчу працю, в результаті якого можна втілити найоригінальніші фантазії.

Читати далі

Художнє різьблення по дереву для початківців

4-03-2019, 10:50
візерунок для різьблення

Цікавить різьблення по дереву для початківців, як правило, людей, які не мають художньої освіти. Для них це мистецтво є хобі. В силу того, що знання у більшості таких різьбярів розрізнені, постараємося їх впорядкувати. У самій різьбі по дереву немає нічого складного. У Росії цей вид творчості завжди був головним. Навіть в обробці каменю спочатку використовували прийоми, до яких давно звикли.

Читати далі

Як зробити різьблені лиштви на вікна

26-02-2019, 07:56
саморобні різьблені лиштви

З давніх-давен головною прикрасою дерев'яного зодчества була будинкова різьблення по дереву - декорування фасаду будинку різноманітними візерунками і цілими малюнками, вирізаними з деревини. Центральним елементом декору екстер'єру будинку завжди виступали віконні лиштви, виготовлені вручну народними умільцями і майстрами.

Читати далі

Орнаменти для різьблення по дереву

23-02-2019, 09:28
різьблені орнаменти

Різьба по дереву - дуже давнє мистецтво. Художнє різьблення та обробка деревини була і залишається найдоступнішим і привабливим способом прикрасити свій будинок і побут. Найпростіші різьблені візерунки і символи з часом перетворилися в красиві орнаменти, які вражають своєю витонченістю і надзвичайним живим теплом.

Читати далі

Декоративні дерев'яні наличники

15-02-2019, 08:40
декоративні наличники

При слові «лиштви» перед очима у багатьох виникне російська хата з вікнами і дверима, окантованими різьбленими дерев'яними планками нагадують мереживо. З давніх-давен повелося, що найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення лиштв є деревина, і так залишається донині. Красива ажурна окантовка з дерева на вікнах і дверях надають будинку особливий шарм і неповторність, будучи помітною декоративною деталлю стильного фасаду будинку.

Читати далі

Різьблені дерев'яні сходи

6-02-2019, 11:23
різьблені дерев'яні сходи

Ніщо так не підкреслить пишність сходи, як деталі, вирізані з натурального масиву дерева - поручні, балясини, стовпи, різні накладки і навершя на стійки. Різьблені сходові конструкції відрізняються особливою естетичною цінністю і розкішним видом.

Читати далі