Декоративні дерев'яні наличники

декоративні наличники

При слові «лиштви» перед очима у багатьох виникне російська хата з вікнами і дверима, окантованими різьбленими дерев'яними планками нагадують мереживо. З давніх-давен повелося, що найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення лиштв є деревина, і так залишається донині. Красива ажурна окантовка з дерева на вікнах і дверях надають будинку особливий шарм і неповторність, будучи помітною декоративною деталлю стильного фасаду будинку.

Читати далі

Різьблені дерев'яні сходи

різьблені дерев'яні сходи

Ніщо так не підкреслить пишність сходи, як деталі, вирізані з натурального масиву дерева - поручні, балясини, стовпи, різні накладки і навершя на стійки. Різьблені сходові конструкції відрізняються особливою естетичною цінністю і розкішним видом.

Читати далі

Техніка накладної різьблення

ескізи для різьблення

Кожен з нас хоче, щоб його заміський будинок виглядав шикарно, під старовину. Здійснити цю мрію допоможе накладна різьблення по дереву. Це одна з найбільш простих технік в оздобленні фасадів. Хоча вона поєднує в собі кілька напрямків видів і технік різьблення, з цієї простої завданням виготовлення накладних елементів впорається і новачок.

Читати далі

Декоративні різьблені перегородки

різьблена перегородка

Різьблені перегородки будь-яке приміщення зроблять неповторним. З їх допомогою змінити сприйняття простору можна за невеликий термін і без капітального ремонту. Витончені ажурні екрани - це функціональний і дуже гарне доповнення будь-якого інтер'єру.

Читати далі

Дерев'яний різьблений декор для меблів і вдома

різьблені елементи

Мода весь час змінюється. Але завжди цінується різьблений декор. Красу йому подарувала сама природа і руки талановитого майстра. Стильна прикраса передає теплоту натурального дерева. Загадкові краєвиди з хитромудрими візерунками можна створити своїми руками. Сьогодні є також багато компаній-виробників, які роблять на замовлення ексклюзивні дизайн-проекти. Декоративні елементи з дерева прикрашають предмети меблів і вдома.

Читати далі